Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiús anyukák! Mivel kenitek a kukacot, ha bepirosodik? fórum

Fiús anyukák! Mivel kenitek a kukacot, ha bepirosodik? (tudásbázis kérdés)


10. Ezti (válaszként erre: 9. - 111e183830)
2011. nov. 9. 17:14

Ismerős, nekünk is ez van!


Betadin kenőcs! Ez gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő. Nekünk hozta a doki rögtön magával mikor felhúzta és azóta is kenjük.


1-2 nap alatt ezzel szépen helyreáll!

2011. nov. 9. 16:59

köszönöm a válaszokat,

pontosítok:kb 1 hónapja felhúzták a letapadását

pokoli pár napunk volt,de rendesen gyógyult

azóta szorgalmasan húzzuk fel minden nap


most picit piros a makkja és panaszkodik,hogy fáj,ha pisil

2011. nov. 9. 07:57

Fütyit nem kenek, kamillateába lógatom.

Zacsit kenek neogranormonnal.

2011. nov. 9. 07:49
ha a hegye akkor sudocreme én alpból azzal kenem a popsi is, de ha csúnya akkor doki, mert lehet fertőzés is.
2011. nov. 9. 07:44
Ha pelenkakiütésről van szó, akkor valami hámosító krémmel be lehet kenni vékonyan. Én konkrétan Neogranormont használok a zacsinál, fenekénél hajlatoknál, ha kipirosodott, de szerencsére nem fordul elő sokszor, mert úgy hallottam, hogy túl gyakran nem szabad kenni ilyenekkel.
2011. nov. 9. 07:43

Szia!

Phlogosam kenőcs vagy bactroban. Nekünk a dokink anno ezt a kettőt ajánlotta. Az első vény nélküli, a másodikban nem vagyok biztos.

Én azért megmutatnám a dokinak vagy védőnőnek is. Ugyanis volt, hogy csak én láttam pirosabbnak a doktornő meg semmit nem adott rá.

2011. nov. 9. 07:41
Neogranormonnal mert nálunk ez vált be.:-)
2011. nov. 9. 07:36
mármint a fütyije pirosodik be, vagy a kis zacsija? nem mindegy ugyanis. utóbbi sima pelenka kiütés is lehet, az előbbivel dokilátogatás, lehet ott is gyulladás, de nem akarlak ijesztgetni
2011. nov. 9. 07:36

Mitől pirosodik be?

Körömvirágkrém?

2011. nov. 9. 07:33
Fiús anyukák! Mivel kenitek a kukacot, ha bepirosodik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook