Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiús anyukák! Milyen volt, mikor a fiatok bemutatta az első barátnőjét? fórum

Fiús anyukák! Milyen volt, mikor a fiatok bemutatta az első barátnőjét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 55. - Csikil4ny)
2017. márc. 5. 13:32
á én nagyon vigyázok, hogy még szóba se hozzam előtte nehogy megbántsam, mert kedvelem ezt a kislányt szép és aranyos, de egyébként tudja hogy nagyon jó viszonyban volt az egész családunk az elődjével.
59. csikil4ny (válaszként erre: 57. - 4c1a787e8f)
2017. márc. 5. 12:17

Majd akkor fogod sajnálni a kislányt, amikor lecseréli a fiad. Addig nagyon összenőttök.


Én a volt barátnő voltam, az sem jó. Még félév múlva is felhozta az exem anyukája, hogy mennyire sajnálja a szakításunkat. Én meg mégsem mondhattam meg neki, hogy legfeljebb még egy fia lehet, mert menye nem lesz.


Anyósom is szeretett, nem emlegetett előző lányokat.

2017. márc. 5. 11:44
Nálunk "idegen, ismeretlen " lányt még nem kellett bemutatni, mert az un barátnők óvódai, iskolai osztálytársak.
57. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Magdol)
2017. márc. 5. 11:19

Jó a téma. Nálunk még odébb van élesben, de sokszor eszembe jut, milyen lesz, és mit ne csináljak.


Bennem még a saját bemutatkozásom élesebben él. :-) Ez kétszer történt meg, mert elsőre a férjem tesójának voltam 2 hetes futó kaland 14 évesen. Aztán 2 év múlva jöttem vissza "örökre". Nem volt egyszerű, mert a férjemnek volt előttem egy majd 4 éves kapcsolata, ahol a családok is barátok voltak. Jó, ezzel együtt ő is 18 volt még akkor. De eleinte anyósomék még a régi kiscsaj bűvöletében éltek. A mai napig kint van a nappaliban egy kép, amin még ő van. Jó, mára így 20 év és 4 gyerek után csak röhögök ezen, illetve sokkal inkább fiatalkori emlék. De volt idő, amikor rosszul esett.


Egyébként a saját gyerekemnél 11 hónapos volt a lány és a fiam is, az "elsőnél".

Ez azóta tart, 9 éve, most 10 évesek. Visszük a kislányt fagyizni, szerenádozunk az ablak alatt. Tök aranyosak, mert jelenleg semmi közös érdeklődési körük nincs, de a fiam nem hagyja, mert neki ő lesz a felesége, és kész.

Hát legyen :-)


Egy megingás volt egy osztálytársa iránt. De azt volt aranyos látni, hogy ő is ugyanolyan típus, mint a régi kislány. Ezek a pasik tényleg nem változnak soha..

56. Málnafagyi (válaszként erre: 54. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 5. 07:52
Persze lehet hogy az első alkalom miatt is volt,de az már látszik hogy nem olyan közvetlen természetű alapból..De végülis ha a fiam szereti,akkor így van jól.Csak egy kicsit az zavar hogy nála nem látom a fiam felé se azt amit Evinél láttam,azt az igazi felhőtlen rajongást..De hát minden ember más
55. csikil4ny (válaszként erre: 53. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 5. 07:31
Igen, ilyen helyzetekből szokott az örök harag születni.
54. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 52. - Málnafagyi)
2017. márc. 5. 07:30
később majd lehet hogy beszédesebb közlékenyebb lesz veled, lehet hogy még most kicsit zavarban is van ha először volt nálatok.
53. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 51. - Csikil4ny)
2017. márc. 5. 07:28
ja igen az nagyon rosszul esne a kislánynak és ezt nem is akarom, de nem szokta használni a gépemet ha átjön hozzánk.
2017. márc. 5. 07:06
Van,az első után volt egy egyéves kapcsolat,őt nem mutatta be,és most öt hónapja van a mostani,őt ismertem meg múlt hétvégén-hát sokkal zárkózottabb mint Evi volt,nem nagyon beszélt velem...
51. csikil4ny (válaszként erre: 48. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 4. 22:04
Csak vigyázz, hogy az új meny nehogy meglássa.
50. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 49. - Málnafagyi)
2017. márc. 4. 18:51
igen, nagyon szép pár voltak a fiammal, tényleg mindenhol megbámulták őket. de hát szakítottak és annyiban jobb is így, mert az első nagy lila köd elmúlta után sok mindenben nem értettek egyet. neked is van már új "menyed"?
2017. márc. 4. 18:46
Nagyon szép kislány és látszik hogy milyen jól érzi magát veletek-mi is pont így voltunk,olyan kár hogy vége lett,a szülei is hiányoznak,nagyon kedves,aranyos emberek voltak ők is
48. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 47. - Málnafagyi)
2017. márc. 4. 14:06
teljesen így vagyok én is, a szeretetet nem lehet irányítani, nagyon aranyos értékes kis emberke volt a kislány ezért szerettem meg és rengeteg közös témánk volt nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, hülyéskedni, elmenni ruhákat vásárolni stb.(egyébként az adatlapomon is még a vele készült közös családi fotó van kint).
47. Málnafagyi (válaszként erre: 46. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 4. 13:29
És ez nagyon jó tanács,teljesen igazad van,ez nem akaratlagos volt,csak nem lehetett nem szeretni azt a kislányt,és most is azt kívánom hogy legyen nagyon boldog,ha már nem a fiammal,akkor mással:)Igazából nem azért szerettem főleg mert a fiam barátnője volt,hanem azért mert egy nagyon értékes ember
46. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 45. - Málnafagyi)
2017. febr. 28. 20:24
igen ez nehéz. nekem az "új" kislánnyal (aki véletlenül szintén Evi (Evelyn) gyönyörűen elvannak imádják egymást velem is jól kijön, de mégis azért csak fáj a szívem a régebbi barátnőjéért úgy megszerettük. ha adhatok egy jó tanácsot amíg nem jön az "igazi" akit végül elvesz a fiad, nagyon ne szeresd meg az éppen aktuális kislányt mert ha szakítanak fájni fog a szíved utána, nem azt mondom persze lehet kedvelni szeretni de azért mindig számíts rá hátha nem tart örökké
2017. febr. 27. 06:18
Nekem nagyon nehéz elfogadni hogy a régi már nem lesz,annyira ragyogtak egymás mellett,akkora szeretettel vette körül a fiamat,jó volt rájuk nézni,hogy ilyen még létezik!Ezen a hétvégén ismertem meg az újat,hát korántsem látom a szemében azt a ragyogást ami Evinél volt mikor a fiamra nézett.Ráadásul beszélgetni se tudok vele,olyan zárkózott
44. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 43. - Málnafagyi)
2017. febr. 26. 14:02
igen én nagyon szeretem a kislányt szinte barátnői szinten voltunk vele néha szoktunk egymást hívni telefonon. a mostani kislány is nagyon cuki és szép egyébként és nagyon úgy néz ki el kell könyvelnem, hogy a régi már nem lesz.
43. Málnafagyi (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 26. 10:08
Egyébként azért irigyellek hogy ti még tartjátok a kapcsolatot a volt barátnővel,egy évig mi is beszéltünk időnként,már sajnos nem.
42. Málnafagyi (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 26. 09:17
Én is pont így jártam,a fiam első barátnőjét nagyon megszerettem,két évig jártak együtt,az a lány olyan volt amilyet minden anya álmodik a fiának,mindketten sírunk amikor szakítottak.Most mutatta be tegnap az új barátnőjét,-másfél év telt el a szakítás óta-közben volt még egy de őt nem mutatta be-most úgy érzem nem biztos hogy megtaláljuk a közös hangot,rossz érzés.
2016. dec. 21. 08:56
nem volt nehez szitu,mert a kislany elt egyik orszagban ahol korabban en is,igy volt tema boven.
40. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 39. - Sadrok)
2016. dec. 13. 20:24
persze én sem faggatóztam soha, nekem 3 ilyen bemutatás volt eddig mármint ilyen komolyabb hosszabb kapcsolat előtt és direkt kerültem a faggatózást maradtam annál, hogy szia, örülök hogy megismertelek kérsz e egy üdítőt sütit stb. illetve hogy oldódjon a hangulat gyorsan kerestem rajta valamit amit meg tudok dicsérni (de klassz cipőd van hol vetted stb.) aztán valami gyors elfoglaltságra hivatkozással eltüntem a szobámban. aztán a későbbiek folyamán már kialakulnak a témák, de az első általában így zajlott nálunk.
39. sadrok
2016. dec. 13. 19:22
Ja, és szerintem mindig a helyzetből adódik, lehet-e beszélgetni a lánnyal, vagy sem. Ez változó, de... első alkalommal semmiképp nem kéne sokat faggatózni, nehogy elijeszd:-) Többet megtudni róla ráér akkor, ha már nem először jön, addig szerintem nincs jelentősége. :-)
38. sadrok
2016. dec. 13. 18:42

Izgalmas... :-)

De.. mindkét fiamnál más a felállás, a nagyobbik monogám típus, és lányfüggő, meddig bírja ki mellette, most van a 3. 5 éves ciklus, borzasztóan örülnék, ha maradna ez a felállás, és végre bejelentené már, hogy jön a várva várt unoka... :-)

Kisebbik csemetém - ő is túl a 30-on - sokkal bizalmatlanabb, rövidebb kapcsolatai voltak, ezért sokszor átéltem a bemutatás izgalmait... :-)) Nem bánnám, ha legközelebb a véglegest hozná magával.. :-) szerencsére helyes lányokkal ismerkednek a fiaim, én is azt tudom mondani, sajnálom amikor vége...

37. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 34. - Magdol)
2016. dec. 7. 19:39
igen., ez nehéz. én pillanatok alatt megszokom és megszeretem azt akivel éppen járogat és két perc alatt megtalálom vele a laza baráti hangot, csak hát nagy a szívem és amikor szakítanak az elég rossz.
36. Magdol
2016. dec. 7. 19:37
Köszönöm az eddigi tanácsokat! :)
35. Magdol (válaszként erre: 30. - Rinike)
2016. dec. 7. 19:36
Ez jó hozzáállás. Bár nekem az egy kicsit ütős, hogy már az első éjszakán is hazahozhatná. Azért azt nem szeretném. :) A beszélgetést kb. én is ilyen témákkal tudom elképzelni. Így egyszerűnek tűnik, majd kiderül milyen lesz egyszer a gyakorlatban.
34. Magdol (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 7. 19:30
Igen, erre én is gondoltam. Mondjuk az elsőt megszeretem, megszokom, és vége. Jön a következő, őt is meg kell szokni, és még ki tudja hányat. :)
33. andi6020 (válaszként erre: 30. - Rinike)
2016. dec. 7. 08:27
Pont így csináltam, gondoltam még is.
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Magdol)
2016. dec. 6. 23:02
Hat éves volt a fiam és a lislány is. Azt mondta Ő lesz a felesége, mert csodálatosan nagy almákat vitt mindig a fiamnak :) :D
2016. dec. 6. 20:04
nekem a fiamnak voltak barátnői de az első komolyabb kapcsolatát 17 évesen mutatta be. tündéri volt a kislány nagyon megszerettem, 1 évig tartott ez a kapcsolat, amikor "elváltak" nagyon sajnáltam, hogy nem jön többet a kislány. aztán a második kapcsolata 18,5-től 21,5 éves korig tartott, a 2 év alatt megszerettük nagyon a kislányt, voltak közös programok, nagyon sokat volt nálunk (a fiam is náluk) na most amikor szakítottak én úgy bőgtem hogy nem igaz. ez a kislány a mai napig tartja velem a kapcsolatot bár már új barátja van de néha felhív aminek nagyon örülök. most fél éve van a harmadik kis hajasbaba, nagyon szép aranyos kedves, jól elvagyok vele de valahogy már félek megszeretni mert majd ha szakítanak csak fájni fog a szívem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook