Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiús anyák, három év körüli gyermekkel! fórum

Fiús anyák, három év körüli gyermekkel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. febr. 26. 09:30
Mennyi minden történt az előző bejelentkezés óta! Kisfiam már négy éves, ovis, természetesen hónapok óta szobatiszta, sokat okosodott, és nagyot nőtt! Kivel mi újság, hol tart a lúrkó a fejlődésben?
2008. jún. 26. 16:02
Sziasztok! Már nagyon rég nem írt ide senki, hát gondoltam megtöröm a jeget. Jelenleg három éves a kisfiam, és végre le tudtam venni róla a pelenkát, legalább is napközben. Nála ez már nagy szó, annyira ragaszkodott hozzá. Persze bilibe nem hajlandó pisilni, csakis a fűbe odakinn. Majd eljön a wc ideje is gondolom.Kinél, mi a helyzet?
2008. márc. 18. 17:05

sziasztok!!

két napja ujból be-be pisil a fiam

eddig semmi baj nem volt

gyönyörűen szobatiszta lett

mi a baj?

149. andix (válaszként erre: 145. - Ccd9bb7d17)
2008. márc. 3. 05:30

Sziasztok.

Én is elolvastam a verset amit a bemutatkozódhoz írtál.Tényleg gyönyörű és elgondolkodtató!Valóban elég időt töltünk a gyerekekkel?

Ezt elolvasva az ember átértékeli hogy mi a legfontosabb és megéri-e elküldeni a gyereket ha ő vekünk szeretne játszani de a lakás szalad és még az ebéd sincs kész.

Engem biztos elgondolkodtat hogy mostantól nem mindig küldöm el ha velem szeretne játszani.Végül is egy anya életében a legfontosabb a gyermeke a többi csak másodlagos dolog.

2008. márc. 2. 11:07
Nálunk ma nagy szortírozás volt, miután már nem férünk a fiam játékaitól. Két szatyor játékot selejteztünk ki, ami felkerül a padra, és egy zsák szemét is kikerült. Végre van helye mindennek, és tényleg csak az ép játékok maradtak. Mostanában amúgy is a festés, és a könyvek a sláger a fiamnál, most az autók, traktorok háttérbe kerültek. Fejlődik a gyerek!
147. sóvágó (válaszként erre: 143. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 28. 07:57
Az este megint felszökött a láza 39 fok fölé, de adtam neki lázcsillapítót, vizes borogatást, már amennyire engedte, és utánna nyugodtan aludt reggelig. Most meg, mintha mi sem történt volna játszik, talán ez is csak egynapos láz volt.
2008. febr. 27. 14:04
Az előbb megkönnyeztem azt a verset, amit a bemutatkozóban írtál, nem hiszed el, de minden este eszembe jut, hogy valyon elég időt töltöttem e a fiammal aznap, vagy fontosabb volt valami házimunka, amikor játszani hív. Olyankor sokszor azt érzem, hogy rossz anya vagyok, persze ez nem igaz, hisz a fiam okos, sokat foglalkozok vele, de néha jó, ha csak egyedül játszik, valamivel lefoglalja magát!
145. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 144. - Sóvágó)
2008. febr. 27. 14:01

A nagyfiam,miután heteket nem járt suliba és hétfői nap mehetett volna,öltözésnél elkezdett vakarózni:(Két hét újra itthon...


Nem tudom,kérdezz meg másokat is,mert én nem vagyok védőoltáspárti...Nem látom értelmét.

Oviban egyébként legtöbben átesnek rajta,a közelemben szövődményekről,hegesedésekről,nem igazán hallottam.Nekünk hamar elmult és szerencsére jól viselte a fiam,nem vakarózott,csak időnként dörgölőzött ide-oda...

2008. febr. 27. 13:58
Ezt nem értettem pontosan, a fiad volt bárányhimlős, vagy csak mások a suliban? Gondolkozom azon, hogy mielőtt Kámika is elkapja a bhimlőt beoltatom, csupa jót hallottam erről! Szerinted?
2008. febr. 27. 13:55
Tündéri a lúrkód:)Hátha nem lesz beteg,úgy sajnálom szegényeket olyankor:(
2008. febr. 27. 13:53

:)akkor tényleg közel lakunk mert az enyém is elment pár perce....

igaz ez új szolgáltató és ép látom hogy piszkálják fent a póznán a légkábeleket,lehet van köze a dologhoz:)

2008. febr. 27. 13:46
Nagyon szépek a fiaid, megnéztem a képeidet, büszke lehetsz rájuk!! Már az előbb is írtam, csak mielőtt elküldtem volna az üzit, elszállt a net.
2008. febr. 27. 13:37
Jaj,nem akartalak idegesíteni,lehet hogy csak egy egynapos láz,csak sajna itt sok szülőtöl hallottm.Elvileg nincs vírus,járvány vagy ilyesmi,de kevés a gyerkőc,oviban,iskolában:((
2008. febr. 27. 13:34
Most aztán jól megnyugtattál, de ha éjszaka ismét lázas lesz reggel viszem a dokihoz. Szegénykém nagyon ritkán beteg, és legtöbbször csak egy-egy éjszakai láz az egész, ezért nem rohantam még ma vele a dokihoz.
138. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 137. - Sóvágó)
2008. febr. 27. 13:28
Nem ilyesztgetlek,de közelben lakunk.Itt az influenza után,többször visszaestek a gyerekek,asz én fiam januáér eleje óta egy hetet járt csak suliba,vvolt hogy egy nap,volt hogy 3 nap után esett vissza magas lázzal,most hétfőre gyógyult csak meg,igaz utólag volt bárányhimlő.Szóval magas lázzal küszködött napokig több gyerek,köztük Bencém és a barátunk kisfia most,Nekik is,nekünk is azt mondták bakteriális tüdőgyuszi.Nem tudom mi volt,de közel 40 fok volt napokig,legyengült teljesen:(
2008. febr. 27. 13:22
Szegénykém most itt fekszik mellettem lázas, ill. már adtam neki lázcsillapítót, alszik egy jót. Tegnap még semmi baja nem volt éjjelre lázasodott be. Nem tudjátok, van megint valami járvány, az influenzán már túl vagyunk, még január elején elkaptuk, hasmenéssel, hányással, mi van már megint?
2008. febr. 27. 13:09

Az én kisebbik fiam májusban lesz 3 éves,bőven tavaly nyár volt mire éjjelre is szobatiszta lett,tehát betöltötte a 3at rendesen akkorra.Nappalra már nem kellett neki,déli szundihoz sem,de éjjelre még igen.

Nyáron biztosan megoldódik a dolog nálatok is!

Viszont volt olyan anyuka,aki az ovis gyerekeit éjjel még pelusozta,nappali szobatiszták voltak csak és oviban nem volt gond belőlle.

2008. febr. 27. 13:05
Sajnos az én kicsikém, aki már hármat töltött, sem hajlandó bilizni, sem WC-re ülni, nyárra halogatom a dolgot, mert szeptembertől óvoda kezdődik.
134. kitta73
2008. febr. 26. 16:23

sziasztok!

Az én kisfiam okt.-ben volt 2éves,és viktornak hívják.Sokáig nagy halandzsa volt,de egy pár hete már tisztán beszél.Nekünk a bilizéssel vannak gondjaink.Tavaly nyáron ügyesen bilizet,volt siker élmény.De azóta megint nem akarja.Bizom benne,hogy hamarosan újra bilire ül,erőltetni nem fogom.

133. mihoca
2008. febr. 17. 17:08

nah jol leirtam

van egy 2 eves 7 hos!!!!!

:)

nah ok

132. mihoca
2008. febr. 17. 17:07

sziasztok

nekem is van egy 4es fel eves lanyom es 1 2 eves 7 honapos fiam

nagyon ugyes mar mert nappal pelus nelkul vagyunk csak ejjelre van beteve :)

majd meg irok most sajnos nincs sok idom

mindenkit pussz

A

131. 14775640c4 (válaszként erre: 129. - Andix)
2008. febr. 15. 19:56

igy lehet hogy ha kell valami megérteti magát a tessék kell kérek sgits szavakkal

a többi mellett az szól hogy tetszik a hangja

130. 14775640c4 (válaszként erre: 129. - Andix)
2008. febr. 15. 19:55

nekem is dettó csak az enyém most lesz 3

segits, menjünk, kérek, kell,futás

ilyenek...

de ha csak ugy beszél akkor halandzsa:((

nem ugy mint a nagy

de mellette szól a felnőttek sem beszélnek éjjel nappal csak ha valamit akarnak

persze vannak született sárkányok de ez más topic :))

129. andix (válaszként erre: 103. - 14775640c4)
2008. febr. 15. 19:28
Az én fiam2,5éves.Ő is szinte csak halandzsázik.Annyit lehet érteni hogy anya,apa teát kérek,kimenni.Ha elkezd játszani ember legyen a talpán aki megérti,valamikor a most 4éves fiam is így csinálta és az oviban szinte egyik napról a másikra elkezdett szépen beszélni.Én ezért nem is idegeskedem hogy a kicsi sem beszél csak halandzsál de ha kezdődik az ovi és nem változik na majd akkor biztos megijedek és rohanok a dokihoz.A nagyobbnál azt mondták három éves korig nem kell aggódni ha nem beszél érthetően.
128. lufi
2008. febr. 15. 18:38
Vettem foszforeszkáló csillagokat, amiket a falra lehet ragasztani, azt rakjuk fel, ha sikerül a wcbe. Már 2 fent van, és úgy látszik tetszik neki
127. 14775640c4 (válaszként erre: 126. - Lufi)
2008. febr. 15. 18:28

hát az én fiam szabadon szereti :(( akkor jó neki ha slagolhat a világba

de hogy ráüljön a bilire és ülve na nem

mostanában rszánta magát ha valamit akar hohgy mondja menjünk

már ez is valami

126. lufi
2008. febr. 15. 18:17
Ha az én gyerekem lenne ilyen én biztos addig mennék vele, míg nem lenne valami javulás. Gondolok itt másik orvos stb.... Az anyukáját ez nem idegesíti? Képzeld a fiam a mai nap elkezdte az érdeklődést a wc iránt. Nem tudom, hogy minek hatására, de 2szer belepisilt és kétszer mellé elég jól haladunk. Érzem rajta, hogy őt is kezdi érdekelni. Mivel most ezt leírtam, holnap már biztos megint tojik az egészre.
125. 14775640c4 (válaszként erre: 124. - Lufi)
2008. febr. 15. 18:10

állitolag szociális foglalkoztatóba járnak

és ott csak annyit kérdeztek hogy van az ivettke?fejlődött?

nem

jó akkor jöjjenek vissza jövő héten :((

124. lufi
2008. febr. 15. 17:56
Milyen orvosnál voltak? Hogy hogy nem mondtak semmit? Az egyik ismerősömnek a fia 5 évesen csak az alapszavakat beszélte, elvitték orvoshoz és kiderült, hogy kicsit gázos. Azóta rendszeresen jár vele foglalkozásra, elég sokat fejlődött a gyerek.
123. 14775640c4 (válaszként erre: 122. - Lufi)
2008. febr. 15. 16:35

igen de nem mondtak semmit neki igy ő is csak sötétbe tapogatózik

remélem az én fiam pusztán csak lusta:((

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook