Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiús anya aggodalma fórum

Fiús anya aggodalma (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2018. nov. 8. 23:45

Én is egy fiút nevelek egyedül, de nincs közös szennyeskosarunk. Illetve a fiamnak saját szennyeskosara van.

Lehet, hogy túl szemérmes vagyok, de én a fehérneműmet soha nem raktam a közösbe.


Nagyon fura ez a jelenség, amit leírtál, és semmiképpen nem egészséges. Mindenképp szakemberhez kellene fordulni. Mivel azonban a fiad jogilag már nagykorú, csak megkérheted erre.

4. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 1. - Hajnalcsillag2)
2018. nov. 8. 23:44
az a baj, hogy tényleg nem lehet tudni, hogy a Te bugyidra van beizgulva, vagy egyáltalán egy női fehérneműre. Reméljük, hogy a 2. Erre senki sem fogja tudni a választ csak ő, bármilyen véleményeket is kapsz majd. Én cikinek érezném felhozni a témát úgyhogy nem szólnék, de anyaként nem biztos, hogy te ugyan így el tudsz sétálni a probléma mellett. Szerintem tégy saját belátásod szerint ugyanis csak te ismered a kapcsolatotokat. Én azért azt gondolnám/remélném, hogy valószínűleg csak nincs tapasztalata csajokkal, és így akar "közelebb kerülni" a női nemhez. Tehát nem rólad fantáziál, csak a női nemről úgy általában....
3. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 2. - 04424e865e)
2018. nov. 8. 23:21

"Így estére nem éppen altatónak való ez a fórum. Jobban megüli a gyomrot, mint a töltött káposzta, sült kacsacomb kombó."


:D :D :D :D :D :D

2. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Hajnalcsillag2)
2018. nov. 8. 23:11

Előre mondom ebben a témában nem hiszem, hogy sok anyuka tudna neked tanácsot adni. Vagyis inkább remélem, hogy nem. Belegondolva roppant gusztusos dolog lehet, ha az édesanyja szennyes bugyiját használja egy kamasz srác maszturbáláshoz.

Ha tényleg bejön amire gondolsz duplán beteg a gyermeked. Egy levetett bugyi nekem valahogy sosem lenne izgató, még akkor sem, ha azt az álmaim nője használta volna, nem hogy az édesanyám.

Így estére nem éppen altatónak való ez a fórum. Jobban megüli a gyomrot, mint a töltött káposzta, sült kacsacomb kombó.

2018. nov. 8. 22:54

Sziasztok,

Régóta olvasgatom a Hoxán a fórumokat, végre rá sikerült vennem magam, hogy regisztráljak és tanácsot, véleményt kérjek elsősorban hozzám hasonló fiús anyukától vagy szakértőtől.

Gyakorlatilag az elmúlt hetek alatt belesodródtam egy olyan gondba, amely lassan a mindennapjaimat megpecsételi. A fiam most töltötte a 18. évét, egyedül nevelem, jól megvagyunk, sokat beszélgetünk, soha nem volt semmi gondunk, bajunk konfliktusunk. Szolid, csendes srác, jól tanul, nem tudnék semmi hibát felróni neki.

Szóval a lényegre térve: október végén költöztünk be az új albérletünkbe, ahol nincsen (még) mosógépünk, így kénytelen vagyok perpillanat a vasaláson kívül kézközt mosni, öblíteni nagy örömömre. Az első itteni mosáskor tűnt fel, hogy több fehérneműm össze van ragadva és pecsételve, mintha valami meg fogta volna őket, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Ezt követően az soronkövetkező szennyesek válogatása során szintén szemetszúrt, hogy valamiért néhány bugyim kemény és összeragadt. Itt már kezdtem pánikba esni, hogy valami gond lehet nálam, ám ahogy az összeragadt anyagot szétnyitottam és megszagoltam, éreztem, hogy ez nem én csináltam, hanem elég jellegzetes ondó bukéja volt. Igazából bennem innentől él a gyanú, hogy lehet a bugyijaim másra is vannak használva otthon miután megszabadultam tőlük.

Gyakorlatilag azóta teljesen tanácstalan vagyok, hogy kellene-e erről beszélnem vele, vagy egyáltalán hogy tudnánk ezt a dolgot kezelni. Fehérneműt azóta nem is mertem beletenni a szennyeskosárba, így a jelenség megszűnt, de nyilván ez nem tarthat örökké. Szerintetek jogos lehet a gyanúm, vagy túlaggódom az egészet? Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben? Esetleg szakembert, vagy szexuálpszichológust fel kellene keresni a fiamnak, hogy beszélgessen vele?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook