Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiúkérés, várok minden romantikus otletet fórum

Fiúkérés, várok minden romantikus otletet (tudásbázis kérdés)


14. herengtimea (válaszként erre: 12. - 9778ca1817)
2008. máj. 3. 21:03

most olvastam,hogy melyikre válaszoltál

ezt most jol osszezagyváltam

tehát úgy értettem,hogy én akarom megkérni a párom kezét és akinek ez nem tetszik az ne írja le a véleményét,bocsika

13. herengtimea (válaszként erre: 12. - 9778ca1817)
2008. máj. 3. 21:01

ki mondta,hogy nem vagyok kíváncsi a véleményekre?

már napok ota várom,hogy valaki elmondja az otleteit,sot hetek ota és senkinek nem jut eszébe semmi,most nekem eszembe jutott egy és leírtam,hátha valakinek segít

12. 9778ca1817 (válaszként erre: 2. - Herengtimea)
2008. máj. 3. 16:59
Ha nem vagy kíváncsi a véleményekre, akkor minek hoztad föl ezt a témát??
2008. máj. 3. 07:59

most eszembe jutott egy

elhívod sétálni egy erdobe és egy tisztáson,vagy akár az erdoben egy terített asztalhoz érkeztek,ahol pompás lakoma vár.az asztalon egy szál voros rozsa,pezsgo és a pezsgos pohár fenekében egy-egy karikagyuru...

10. herengtimea (válaszként erre: 9. - 754c7e07c3)
2008. ápr. 13. 12:14
koszi nem rossz,de én valami nagyobb dologra gondoltam,gyurut mindenképp veszek,de kellene valami kulonleges hely,valami romantikus amit még nem találtam meg.
2008. ápr. 13. 11:33

Én bevonnám a gyerkőcöt is. Talán vegyél gyűrűt, mint a pasik, és a bébivel odaadhatnátok neki, vacsi után. Jó, ez elég snassz ötlet. Ha nekem kellene, könnyebben találnék ki dolgokat.

Ja, és egyáltalán nem rossz ötlet, és gond, ha Te kéred meg őt, és nem fordítva, ahogy szokás. Pont emiatt lesz mindenképp különleges, úgyhogy, szerintem ne görcsölj, légy spontán. Sok sikert!

2008. ápr. 13. 09:55

fiuk,lányok olyan otleteket várok amit egy életre megjegyez.Egy olyan élmény ami csak álmainkban létezik,de azért milliomos nem vagyok.

amitol Ti magatok is meghatodnátok,amit szeretnétek átélni vagy már átéltetek párotokkal

egy nagy durranás

7. herengtimea (válaszként erre: 6. - Böbe83)
2008. ápr. 13. 09:52
ez csoda jo tipp
2008. ápr. 13. 09:36

Esetleg állíts össze egy fényképalbumot, a közös életetek jelentősebb eseményevel, és a végére kéne egy photoshopal kreált esküvői képet tenni. Akár egy fényképész is szívesen segít, ha van néhány digitális képed.

Mindegyik kép alá lehetne írni dátumot, ez alá, meg kérdőjelet.

ez jutott eszembe... Sok sikert

2008. ápr. 13. 09:24

SZerintem attol fugg,hogy mennyire ismered az almait,ennek fuggvenyeben tamaszkodj a megerzeseidre.Engedd,hogy az erzelmeid diktaljak a szavakat.

Sok sikert,drukkolok Neked!

2008. ápr. 13. 09:19
igen
2008. ápr. 13. 09:07
Romantikus a pasi? Vagy milyen?
2008. ápr. 13. 08:53

mielott írna valaki a véleményekre nem vagyok kíváncsi.Tudom,hogy ez a fiúnak a dolga.Azis meg fog torténni majd...

mi a kapcsolatunk elején úgy beszéltuk meg,hogy a hagyományokat kikeruljuk és o kérte legyek én az aki megkéri a kezét,ennek már jo pár éve és szerintem nem felejtette el és várja,hogy ez megtorténjen.Amugy imádjuk egymást nemrég szuletett egy kisfiunk...

2008. ápr. 13. 08:49
Fiúkérés, várok minden romantikus otletet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook