Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fitymaszűkűlet-műtét után meddig kell kamillázni a kisfiú kukiját? fórum

Fitymaszűkűlet-műtét után meddig kell kamillázni a kisfiú kukiját? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 28. 13:02
MEGGYÓGYULT!!!!!
12. pmjudit (válaszként erre: 11. - Marc§ika)
2009. szept. 23. 12:50
Köszönöm , aranyos vagy.
11. marc§ika (válaszként erre: 10. - Pmjudit)
2009. szept. 22. 20:26
kívánom hogy az is meggyógyuljon hamar!
10. pmjudit (válaszként erre: 9. - Marc§ika)
2009. szept. 22. 20:08
De szupi - mi is csak a kuki miatt megyünk újra.
9. marc§ika (válaszként erre: 8. - Pmjudit)
2009. szept. 22. 19:27
Nálunk is minden rendben van,már kötést sem rakott rá a dokibácsi,nagyon szép a vágás is!Elvileg már nem kell többet mennünk!:-)
8. pmjudit (válaszként erre: 4. - Marc§ika)
2009. szept. 22. 14:17

Ma voltunk kontrollon. A sérv vágása nagyon szép, a kukit még kezelni kell.

Hétfőn újra megnézi a doktor néni. Addig 2 naponta le kell cserélnünk a kötést, vasárnap már zuhanyozhat is.



Nálatok mi újság?

7. pmjudit (válaszként erre: 6. - Marc§ika)
2009. szept. 21. 16:22

Nem tudom mit csináltak a kukijával a műtőben. Tény nagyon le volt tapadva, hiába húzoghattuk lelkesen.

A doktornő annyit mondott, hogy azt is megcsinálta.

Most teljesen hátra lehet húzni - a pisilés ma már nem fájt neki, de még tart tőle.

A kamillázás üvöltéses, remélem már nem sokáig.

6. marc§ika (válaszként erre: 5. - Pmjudit)
2009. szept. 21. 15:11

Milán is jól viselte nagyon,még a műtét napján fájlalta a sebet,de már másnap semmi gond nem volt,és azóta sem.Nagyon szép neki a heg is.


A kukiját csak hátrahúzták a kisfiadnak,vagy más is volt?


gondolom hogy fájhat neki :( Milánnak is volt egy kisebb hátrahúzása,és neki is fájt,az első pár nap,de utána már szépen gyógyult.

Bár még mindig nem lehet teljesen hátra húzni neki,lehet hogy még nekünk is lesz egy beavatkozás!?:( félek hogy igen...de majd meglátjuk...remélem hogy nem!

5. pmjudit (válaszként erre: 4. - Marc§ika)
2009. szept. 21. 13:31

Mi is holnap megyünk kontrollra -az enyém és 2 és fél éves - a sérvműtétet teljesen jól vette, nálunk a kuki lett a gond.

Volt lágyéksérve és vízsérve is. Egyáltalán nem fáj neki a heg. Tegnap jöttünk ki a kórházból, anyósom jött megnézni, kérdezte, hogy hol van a bibid. A Picim először nem is értette, majd megmutatta az infúzió helyét:))))


Ma már bátrabban pisilt, de a kezelés- napi 2x kamillázás az elgé durva:((


A Tied hogy viselte a műtétet?

4. marc§ika (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2009. szept. 21. 12:19

az én kisfiamat is most műtötték lágyéksérvvel,pontosan 1 hete!holnap megyünk vissza kontrollra! neked hogy viselte a kisfiad?(az enyém 20 hónapos)


a fütyihez én is csak annyit tudnék hozzászólni hogy húzogasd neki amikor csak teheted,hogy tisztuljon,nehogy újra letapadjon.Szerintem max 1 hét és az is rendbe jön!:)

2009. szept. 20. 21:42
Anno én is így jártam az ennyi idős fiammal és hallgass rám! Akármit is mond az orvos akkor is huzogatni kell minden este!Én orvosi tanácsra nem tettem és nagyon ráfáztunk!Kamillázás nem árthat,már nem emlékszem meddig tartott,de egy tortúrákkal teli időszak volt!
2009. szept. 20. 19:32
2 és fél éves kisfiamat pénteken megműtötték lágyéksérvvel, közben a figymaszűkűletét is megműtötték. Jelenleg kamilláznunk kell.Mennyi idő alatt jön rendbe?
2009. szept. 20. 19:31
Figymaszűkűlet-műtét után meddig kell kamillázni a kisfiú kukiját?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook