Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális, hogy nem tudom hátrahúzni rendesen a fitymám 34 évesen? fórum

Normális, hogy nem tudom hátrahúzni rendesen a fitymám 34 évesen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
109. Channa* (válaszként erre: 102. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 11:56

Igen, én ezt is normálisnak tartom. Nálunk is úgy van, hogy a férjemnek megmutatom, vagy ő nekem, de amíg otthon éltem addig a szüleimnek.

Majd ha lesz a gyerekemnek külön családja, akkor biztos, hogy nem velem fog megosztani mindent.

108. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 104. - Pasionella)
2019. febr. 18. 11:55
Hat ezt nem ertem en se,hogy miert bántják egy ilyen termeszetes dolog miatt.
107. Channa* (válaszként erre: 106. - Epervirág)
2019. febr. 18. 11:52

Igen, mindenhol más, és ezt kellene neked is megértened!


Nálatok úgy működik, nálunk meg így.


Én nem takargatom magam a gyerekem előtt, ő sem előttem és az apja előtt sem. És még mondhatom simán a kicsit tágabb családot is. Amikor a nénikém nem tudott lábra állni betegség miatt a bátyám (mint legerősebb kéznél lévő férfi a családban), engedett vizet a kádba, utána betette a kádba a nénikémet, hogy megtudjon fürödni, majd kiemelte onnan. És én is simán a kórházba segítettem a nénikémnek letusolni, de ha a bátyám lett volna ott, akkor ő tette volna ugyanezt.


Tehát, nincs szemérmeskedés, stb.

106. epervirág (válaszként erre: 104. - Pasionella)
2019. febr. 18. 11:25
Tudod ez mindenhol máshogy van,de biztos biztos nem mutatnám meg apámnak a fenekemet.Az jó ha a gyerek bármit megkèdezhet a szüleitől.Nálunk gyerek koromba nem igy volt itthon.De ettöl függetlenül akkor is tudtam mi meg hogy.A nagy lányom is ha olyan van kèrdezz tőlem ès vele nincs nagyon tabu tèma.De mondom mindenhol màshogy van.Anyám nem szègyenlős apám igen meg èn is.Soha nem lattam apamat meztelenül ès szerintem ez igy van jól.
105. Pasionella (válaszként erre: 103. - Epervirág)
2019. febr. 18. 11:14
Pont én :-D örülök, hogy örülsz nekem :-)
104. Pasionella (válaszként erre: 102. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 11:14

Nálunk is dettó... szóval szerintem semmivel sem cikibb ha anya vagy apa nézi meg.

Kár ezért itt ennyi embernek támadni Channat.

103. epervirág (válaszként erre: 100. - Pasionella)
2019. febr. 18. 11:10
Na pont te kellettèl mèg.Veled sem fogok vitatkozni ha nem gond.Amugy sem neked írtam.
102. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 93. - Channa*)
2019. febr. 18. 11:10

Ja ezt én is úgy gondolom nálunk is így működik a lányomat is arra nevelem bármi van mindent mondjon el.Ez a normalis kapcsolat szerintem.

Amúgy én 34éves létemre pl ha bármit észre veszek magamon egy kényes területen és én azt nem látom,nekem a párom az első aki megnézzi és én is neki.

Szerintem ezzel segítünk egymáson.

2019. febr. 18. 11:09
A kèrdezővel kapcsolatba meg lehet nem ugy neveltèk ahogy kellett volna.Lehet nem foglakoztak a problèmàval.Vagy egy kamu forum.
100. Pasionella (válaszként erre: 87. - Epervirág)
2019. febr. 18. 11:07
Szerintem te végképp ne oszd itt az észt :-)
99. epervirág (válaszként erre: 95. - Channa*)
2019. febr. 18. 11:06
Nem fogok veled vitatkozni.De a gyerekeimet ne merd a szádra venni majd ha te kerülsz egèszsègileg olyan állapotba kerülni mint èn akkor majd èn osztom neked az èszt.A te fiad is nagyon el tudja magát látni ha mèg a fenekèbe is benèzel 30 èves lètère.Na evvel le is zártam a tèmát.
2019. febr. 18. 11:05
Éééés! Fókuszáljatok a fórumindító kérdésre, hiszen neki van gondja, ő tette fel a kérdést, amire lehet, hogy még nem kapta meg a tuti választ!
97. Channa* (válaszként erre: 92. - PöttyösPanka)
2019. febr. 18. 11:04

Miért gondolod, hogy gond van az elengedéssel?

Ezt sem értem, hogy miből sikerült kiolvasnod...


Attól, hogy fordulhat a gyerekem hozzám bármilyen kérdéssel, ahogy én is tehettem a szüleimmel, nagymamámmal és jelenleg a nénikéimmel, bátyámmal, még nem jelenti azt, hogy az elengedés nem történik meg.

Én nem vagyok a híve annak, hogy a gyereket kitagadjuk, ahogy betölti a 18-at. Nálunk nem ez a divat.

96. Channa* (válaszként erre: 94. - Epervirág)
2019. febr. 18. 11:01

És nézd meg az elsőt abban a topikban, hogy írtam, hogy én abba a kerületben kértem ki, ahol születtem és nem került semmibe.


És írtam, hogy az elektronikus nyilvántartás miatt elképzelhető, hogy lehet másik kerületben is, de kérdezd meg inkább a kormányablaknál.


Lényegtelen. Nem te leszel az akitől bármiben is tanácsot fogok kérni, ha szükséges...

95. Channa* (válaszként erre: 90. - Epervirág)
2019. febr. 18. 10:58

Segítek ismét:

van egy pár, az pontosan 1 pár, azaz 2 gyerek, és ha minden igaz, nem tudsz róluk gondoskodni megfelelően, hiszen mindenben mástól várod a segítséget. Még dolgozni sem dolgozol, mert számodra megoldhatatlan a gyerek elhelyezés....


Tehát, ne te akard nekem megmondani a tutit. Valóban nem értek mindenhez és soha nem állítottam, hogy értek mindenhez, de elég széles az érdeklődési területem, így vannak elképzeléseim.

94. epervirág (válaszként erre: 89. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:54
Te nagy okos nèzd már meg a 46.hozzászólásodat ahol az anya könyvi kivonatot kèrdeztem.Szerinted meg lehetett volna csinàltatni abba a kerületbe ahol születünk hát nem lehetett.Mèg jó,hogy te mindent tudsz!!
93. Channa* (válaszként erre: 91. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 10:54

Szerencsére nincs gond, de ha van, akkor simán kérdezhet tőlem, hogy mit tegyen, és erről van szó, semmi másról.


Ha kell viszont és úgy érzi, hogy tudok valami okosat mondani neki, akkor megteszi, mert nem kell tartani attól, hogy nem fog érdekelni, kinevetem, elhajtom, hogy van ennél jobb dolgom is, stb. Kire számítson, ha nem a szüleire?

92. PöttyösPanka (válaszként erre: 89. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:48
Én is bántás nélkül írom, de a felelős nevelés magában foglalja a gyerek leválasztását is, mikor annak eljön az ideje. Nem mondom, hogy te nem így tettél, de azért ezt nem árt szem előtt tartani. Különben olyan leszel, mint az anyósom, aki nem érti, miért nem aludhat a férjem mellett az ágyunkban, amikor én nem vagyok ott, és aki simán benézett elöl a felnőtt fia alsónadrágjába mondván, hogy kíváncsi, milyen méretet hord. Szerintem helyesebb azt megtanítani neki, hogy ne halogassa az orvos felkeresését, ha gyanítja, hogy baj van.
91. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 88. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:45

Kissé félreértettel.Én pont hogy teljesen egyetértek veled.

Csak azért írtam,hogy ha gond van inkább odavidd..ott is volt a vegen a kacsinto smile.

90. epervirág (válaszként erre: 89. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:44
Pár gyerekem van?! 2 lányom van.Persze a te fiad mindent tudni fog mert ti tökèletesek vagytok!Szállj már le a magas lóról!!Igen megkèrdeztem hol lehet az anyakönyvi kivonatot újra megcsináltatni szinte mindenki mást írt.Arra meg visszatèrve,hogy töletek a fiatok mindent megkèrdezhet okè ez rendben van tölem is a nagy.De mèg te sem tudhatsz mindent!!
89. Channa* (válaszként erre: 87. - Epervirág)
2019. febr. 18. 10:35

Basszus! Már tényleg nem tudom egyszerűbben leírni!

Ennyire nem lehettek egyszerűek, hogy nem értitek meg!


Egy szóval sem mondtam, hogy megnéztem, megnézte, stb., csak annyit, hogy bármilyen gond esetén simán megtennénk, mert a gyerekünk!


Érted? Nem, nem érted, hiszen azt sem tudod, hogy milyen felelősen nevelni egy gyereket, attól függetlenül, hogy van egy pár neked....


Próbáljatok már meg egy kicsit gondolkodni, értelmezni, amit írok!


És tényleg minden bánts nélkül!

Az én gyerekem nem fogja megkérdezni, hogy kell kikérni az anyakönyvi kivonatot, mert felkészítettem az életre és ha nem tud valamit, akkor utána néz, hogy el tudja intézni, és nem nyit róla fórumot!

88. Channa* (válaszként erre: 81. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 10:30

Nem ez volt a lényeg!


Nem értem mit nem lehet azon érteni, amit írok, és lovagolni lényegtelen dolgokon!


Írásom lényege: ha a gyerekemnek gondja van, akkor nyugodtan kérdezhet engem és nem kell fórumot nyitnia!

Érted!

Ha kicsi, azaz néhány éves, akkor mindenképp az én dolgom, hogy észre vegyem a rendellenességeket, mint hátra nem húzható fityma, és ha már észre vettem, akkor bizony elviszem dokihoz. És, hogyne venném észre kicsi korában, amikor én pelenkázom, fürdetem, látom pisilni, kakilni, enni, stb., azaz ha nem veszem észre, akkor felelőtlen, nemtörődöm szülő vagyok.


Ha meg már nagyobb és én gondoskodó szülő voltam, akkor bátran megkérdezi tőlem, mert tudja, hogy elmondom, amit tudnia kell.


Érted?


Lehet, hogy a bélproblémáiddal nem urológiára mentél, de hidd el, hogy az urológus is simán vizsgál végbélen keresztül. Természetesen nem vastagbél tükrözést végez, de pl. a férfiak prosztatáját tuti megnézi, és közben végig tapogatja az általa elért területet és lesz elképzelése, hogy van e aranyér vagy bármilyen más baj. Ha nem bír megküzdeni a feladatával, akkor a pácienst további vizsgálatokra küldi....

87. epervirág (válaszként erre: 22. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:28
Hát ne haragudj,de ez tènyleg durva 30 èves fèrfinak mèg ha a gyereked is,de megnèzni a fenekèt,de ez mèg elmegy,de az,hogy apuka megnèzze a fia nemiszervèt nahát ezt nem èrtem.Vagy orvos a fèrjed,hogy el tudja dönteni,hogy ott lent mi lehet a gond?
86. 04424e865e (válaszként erre: 84. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 10:26
Nem árverés ez, hogy egymás fölé licitáljunk, de hidd el a gasztroenterológus is foglalkozik az ember végbelével.
85. Pasionella (válaszként erre: 1. - Pedroo)
2019. febr. 18. 10:19
Vannak itt pasik az tény... de azért alapvetően egy női portál, mindjárt utána olvasok hány hasznos tanácsot kaphattál :-D
84. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 82. - 04424e865e)
2019. febr. 18. 10:17

Életemben kb 30x járt doki a végbelembe.

A belembe legalabb ennyiszer

Sebész hetene látott Gasztros meg havonta ugyhogy hidd el nálad biztosan tapasztaltabb vagyok etéren..sajnos..


De ha nekem nem hiszel tessék:


[link]

83. 04424e865e (válaszként erre: 79. - Dd9dec5381)
2019. febr. 18. 10:09
Még nem hallottam, nekem elég volt a Zsolti a béka című fülbemászó örökzöld is. De most majd meghallgatom ezt a számukat is. :)
82. 04424e865e (válaszként erre: 81. - Valakivagyok1984)
2019. febr. 18. 10:08
Gasztroenterológus a pontos megnevezése, akinek ez a szakterülete.
81. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 39. - Channa*)
2019. febr. 18. 10:06

Végbéllel érdekes lenne az urulógus😂

Az a sebész vagy a proktológus szakterülete😉

2019. febr. 18. 10:01
Normális aki egy női portálon kérdezz ilyet?😳😳
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook