Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fittness kerékpár vagy háttámlás (fekvő) szobabicikli? fórum

Fittness kerékpár vagy háttámlás (fekvő) szobabicikli? (tudásbázis kérdés)


6. Bichi (válaszként erre: 2. - Gigi_ke)
2016. nov. 15. 13:17

Olyan bringát akarsz, amit ha nem tekersz tovább teker helyetted?

Amúgy ha erősre teszed, egyiket sem könnyű tekerni... Nézzél közben filmet, és nem lesz unalmas...

5. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Gigi_ke)
2016. nov. 14. 15:01

Szerintem itt találsz válaszokat a kérdéseidre:


[link]

2016. nov. 14. 14:42
Vegyél téli ruházatot, oszt irány a természet télen is. 30-35 km még az a táv, amit a mi időjárási viszonyaink mellett mindig, vagy szinte mindig lehet teljesíteni. Mielőtt leszólna bárki, megemlítem, hogy -10-től +43-ig hóban-sárban-szélben-esőben nyomom. Évi szinten 10000 km megvan, én is sok szart hajtom ki magamból.
2016. nov. 14. 14:10
Én spinning kerékpárt vennék, azzal több mindent tudsz kezdeni mint egy fekvő bicóval...
2016. nov. 14. 13:42

Gyakorlott, hozzáértők válaszát keresem!

Áprilistól októberig heti 1-2x tekerek 30-35km-t.

Nem munkába járás a megtett táv hanem amolyan magamból szar kihajtás.

Tracking kerékpárral.


BENTI edzőeszköz vásárlása előtt állok.

Hazavittem egy Kettler szobakerékpárt és 2 nap után vissza vittem, pénz vissza.

Nem az az amit keresek.

Problémám az volt, hogy ha megáll a láb, megáll a technika. Kis erősségen hajtva jo, de magasra kapcsolva megdöglesz olyan nehér zekerni és unalmas.


Amit keresek: lenduletes , tempós tekerés, zenére, ahogy kint is be van dugva a fülem és nyomom.

Mit vegyek?????? otthoni fittnes spinning kerékpárt vagy ergométeres fekvő bicót?


ksözönöm

2016. nov. 14. 13:41
Fittness kerékpár vagy háttámlás (fekvő) szobabicikli?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook