Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitneszhez cipő!! fórum

Fitneszhez cipő!! (beszélgetős fórum)


2012. szept. 28. 16:05

köszönöm a tipet, megjártam az Adidas Outlet-et.

Nem találkoztam középkorú nagyon segítőkész, mindenhez értő eladókkal. Egy fiatal lány ácsorgott ott, de azt mondta, hogy új itt, nem nagyon értett semmihez, amit sajnálok, mert külfdüldön ez elképzelhetetlen.


Vettem 7600 Ft-ért egy cipőt, eredeti ára 29.900. Ft :)) Itthon most látom, hogy férfi cipő, de nekem jó lesz!!!



KÖSZÖNÖM A TIPPET!!!!!!!!!!! :))

11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Tavasz007)
2012. szept. 28. 10:30

Futópadon könnyebb futni, hiszen nem kell megküzdeni a terep viszonyokkal.


Nekem nem jó a Margitszigeti pálya, mert megfájdul tőle a derekam. Gondolom az a fajta rugózás nem tesz jót nekem. Azt figyeltem meg, hogy legtöbben mellette futnak.

10. tavasz007 (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2012. szept. 28. 09:19

én régen futottam. futógépen szoktattam magam hozzzá, 1-2 hónapig, azon be lehet állítani egy állandó sebességet, nekem tök lassú volt, de ki tudtam tapasztalni, hogy mi az a sebesség, ami jól esik, és tudom tartani, nem szúr az oldalam, és nem fulladok ki tőle. Azt megtanultam, majd kimentem a szabadba, ott viszont meglepődtem, h mennyivel nehezebb futni. Amikor zenére futottam, akkor hol gyorsabban, hol lassabban futottam, mert öntudatlanul lépést tartottam a zenével. Kint a térdeimnek is nehezebb volt, volt, h nagyon megfájdultak, és alig tudtam leülni.

tehát érdekes dolog ez a futás, de nem lehet rossz, ha ennyi ember fut.


A margit szigeti futópályáról mik a tapasztalatok?

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Tavasz007)
2012. szept. 28. 08:47

A futás nagyon jó!


Én úgy szoktam futni, hogy 1-2 perc futás, utána ugyan ennyi séta. Van ennek egy neve, de nem tudom mi. elég hatásos és nem olyan fárasztó, mint amikor egyhuzamban futunk le nagy távot. Persze egy idő után lehet növelni az adagot, már mint a futás idejét, de én nem teszem, mert így vált be.

Egy időben kimentem a Margitszigetre futni, de az a talaj nem volt jó nekem. Megfájdult a derekam tőle, így maradok a főleg földes talajon.

2012. szept. 28. 08:44

Én nagyon szenvedek a cipőkkel. Amúgy is. Nagyon kényes a lábam. A tornához már vettem 3 cipőt, de egyik sem vált be. Hiába volt haránt emelős vagy sem. Vettem már sima tornacipőt és kétféle más milyet. Most újra megyek majd nézni valamit.

Ha széles típust veszek, akkor elcsúszik a lábam benne torna közben és kidörzsöli a lábamat, illetve nyomja ott, ahova csúszik, ha keskeny típust veszek, akkor meg azért nyomja a lábamat.

Drága cipőt nem vennék, hisz "csak" tornázok benne, de lehet rá kellene költenem, de nem merek, mert mi van, ha akkor sem jó, ha drágább. Eddig 5-6 ezret költöttem darabjára, ebből már vehettem volna egy drágát:)

7. tavasz007 (válaszként erre: 5. - 04d410066e)
2012. szept. 27. 22:58

nagyon koszi, a privit is!!


meselj a futasrol!! jo az? Kell az nekem?? :))

hogy kezdted?

elvezed?

6. korteforma (válaszként erre: 2. - 04d410066e)
2012. szept. 27. 21:53
Ezek jó tippek!
5. 04d410066e (válaszként erre: 4. - Tavasz007)
2012. szept. 27. 21:10
Elküldöm privibe az üzletet. :) Én se értettem amúgy hozzá, mert törzsi fúziós táncos voltam, egy ideje meg rúdtáncra váltottam, szóval mindig mezítláb voltam edzésen. :) De nemrég elkezdtem futni, és ezért vettem egy cipőt. Nagyon meglepődtem, hogy mennyiféle cipő van. Pl. más futócipő való futópadra, más földútra, más erdőbe, más betonra, és ezen belül is lehet más a talpuk, pl. harántemeléses. Meg fittness-cipőknél is ugyanilyen sokféle volt, de azokba már nem mentem bele az eladókkal. :) Klassz volt, hogy segítettek, egyedül eszembe se jutott volna, hogy a lúdtalpam miatt speciálisabb cipő lenne a jó nekem, azt se tudtam, hogy van olyan. :) A másik előny, hogy az egy-két évvel ezelőtti divatú sportcipőket árulják, és ezért fele-, harmadannyiba kerülnek. A patakparton futás közben meg úgysem annyira divatolok. :)
4. tavasz007 (válaszként erre: 2. - 04d410066e)
2012. szept. 27. 20:32

hat a hevisben vettem, semmit nem ertettek hozza, annyit kerdeztek, hogy bent vagy kint hasznalnam.


nem is jo a cipo!!!


nagyon koszi, akkor visszaviszem, meg lehet, es elmegyek oda, a Borasosra'' :)))


hol van az pontosan?

3. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2012. szept. 27. 20:18
Most látom, hogy visszaviszed... Akkor kérd meg az eladók segítségét, és olvasd el, amiket írtam.
2012. szept. 27. 20:17
Szia! Ha Bp-n vagy, én szívesen ajánlom az Adidas outletet a Borároson. Nagyon profik az eladók, és segítenek. Fontos, hogy a saját lábadhoz vegyél cipőt úgymond. Pl. nekem lúdtalpam van, ezért harántemelőset vettem, ez nekem nagyon jó. De akinek nincs, annak tilos ilyet hordania. Hogy normál futó, terep-futó, vagy fittnes cipő, az attóé is függ, hogy betonon sétálsz sokat, vagy zárt térben műpadlón, vagy kint terepen. És még egyszer leírom, a lábadtól! Ezért ajánlom szívesen ezt a boltot, idősebb, 50 körüli eladók voltak, de tünemények, és nagyon értettek hozzá, jól kikérdeztek, és rengeteg hasznos tanáccsal láttak el. Valamint a 30 ezres cipő outlet áron 11 ezer volt.
2012. szept. 27. 19:58

mit ajánlotok jó áron?



rengeteg féle fajta van, most vettem egyet, de lehet, hogy ha sokat mozgok kicsi lesz, mert a nap vége felé ugye megdagad a láb. Így valószínű holnap visszaviszem.


mit ajánlotok?

fitnesz cipő vagy futó cipő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook