Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness vagy aerobik? fórum

Fitness vagy aerobik? (beszélgetős fórum)


7. korteforma (válaszként erre: 1. - D8e82b94f7)
2013. jan. 2. 22:44

Fitness terembe járok bő fél éve, nekem bejött. Tudom saját magamat motiválni és lelkesíteni :)

Látszik már a hatása. Cardio gépeket, súlyzókat és egyéb "szálkásító és izmosító" kondi gépet használok.

Edzővel kezdtem, aki felmérte, mit akarok, mit bírok. Együtt edzettünk,aztán edzéstervet kértem, azóta egyedül csinálom. Csak elszántság kérdése.


Egyébként a legegyszerűbb ha kipóbálod ezt is, azt is és te magad ízleled meg, hogy melyik illik hozzád. :)

2013. jan. 1. 14:47
koszi mindenkinek.
2013. jan. 1. 14:29

Igen, alakulok...:) Én mondjuk csak kis súlyokkal edzem, mert 8 év versenysport miatt van rajtam elég izom, tehát nekem tényleg a zsírégetés a célom, a tovébbi izmosodás nem...

Én szeretek futni, akár a konditeremben is, főleg ilyen időben. Zene a fülben és kész. Az aerobicon viszont tudom magam ösztönözni, hogy csináljam, mert sokan vagyunk! :)

4. 88b7828ca9 (válaszként erre: 1. - D8e82b94f7)
2013. jan. 1. 14:24

A mozgás mellett mérvadó, hogy mit és mennyit és mikor eszel, a táplálkozás nagy mértékben befolyásolja a fogyást, illetve az izmok épülését is.

Ha az ételeidet is a cél érdekében, tudatosan állítod össze, akkor tök jó az aerobik is, mondjuk, ez nagyban függ az edzőtől meg attól, hogy milyen típusú aerobik.


Szerintem az aerob és az erősítő edzések együtt a leghatásosabbak. Egy jó kemény edző óráján persze.


A fitnes terem is nagyon jó, viszont ha személyi edző nélkül csinálod (én anélkül szoktam, mert most nekem anyagilag húzós lenne egy személyi edző) akkor magadra vagy utalva, nincs hajtóerő és hamarabb meg lehet unni.


Az aerobikon meg a társaság húzza magával az embert, szóval ez mellette szól.


Ha nagyon kitartó vagy és az egyedül edzést nem unod meg, akkor a konditerem talán azért jobb, mert ott arra az izomcsoportra edzel mindig, amire akarsz és nem arra, amire az aerobik edző aznapra összeállította az edzéstervet.

2013. jan. 1. 14:20
es sikerult formasodni es fogyni?
2013. jan. 1. 14:18
Szia! Én mindig variálom az edzéseket, hogy a szervezetem ne szokjon hozzá. Járok aerobicra és futni, valamint különböző kardio gépekre edzeni!:)
2013. jan. 1. 14:08
sziasztok.erdekelne melyik fogyaszt jobban a fitness vagy az aerobik.melyikre vegyek berletet?fogyni es formasodni szeretnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook