Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness gép, milyet vegyek? fórum

Fitness gép, milyet vegyek? (beszélgetős fórum)


11. fnagyzs (válaszként erre: 8. - Eb8bb4fdc0)
2011. márc. 3. 10:59

sikerült feltöltenem a képet.:))


elliptical-cross-trainer-review.co.uk/proform_695_elliptical_trainer_review.html

Tedd elé a "www."-ot


ezt az oldalt viszont érdemes megnézned, mert itt látható, hogy néz ki a gép összecsukott formában.

10. Dolores007 (válaszként erre: 7. - F73c9c6283)
2011. márc. 2. 23:31

Leg magic-ről videó biztos van fenn a neten, írd be keresőbe. Nagyon keményen megdolgozza a comb belső oldalát. Hogy milyen a hatása, azt nem tudom, nem vagyok elég kitartó.

Bár lassan kezdhetek tornázni már, úgyhogy ráveszem magam, hogy használjam.

Nekem mozgásformában a Pilates vált be, mert nagyon gyorsan látszik az eredmény, van a neten egy rakás videó róla. Ha nagy a súlyfelesleged, akkor talán te is kipróbálhatnád, nem veszi igénybe annyira a szívet, az izületeket.

2011. márc. 2. 16:14
Szia! Ha lenne helyem egy futógépet vennék, de mivel sem pénzem sem helyem nincs rá így ellipszis trénert vettem. Hát gyilkos mit ne mondjak :) Főleg a kis szobabiciklim után. Nagyon átmozgat, de a pulzusodat is az egekbe nyomja. Én is fogyókúrában vagyok, a torna mellett szoktam izzítani ezt is. Ebből nem érdemes az olcsóbbat venni, főleg ha nagy súllyal kezdesz mert hamar tönkre mennek. Az enyém konditeremből lett elhozva mert ott új lett, mikor a tescoban voltunk össze hasonlítottuk a kettőt, hát a tescosnak max 2 hónapot adtam az én súlyom alatt. Stabil legyen azt is figyeld.
8. eb8bb4fdc0 (válaszként erre: 6. - Fnagyzs)
2011. márc. 2. 14:08
engem érdekelne képet tudsz küldeni?
7. f73c9c6283 (válaszként erre: 3. - Dolores007)
2011. márc. 2. 09:17
Szia:) köszi a választ ellipszistréner a legnagyobb esélyes.Az a leg magic az milyen a gyakorlatban? Már kérdeztem de sajna priviben nem jött válasz.Futócipőt ajánl valaki , bizonyos súly felett a futással kezdeni , az izuletgyilkos.Talán ha már pár kiló lement:)
2011. márc. 2. 09:06

Nekem van egy eladó, a soroksári Decathlonban 2008-ban 122 ezerért vásárolt ProForm 695 típusú elliptikus trénerem, melyet helyhiány miatt 1,5 éve egy raktárban tárolunk. Az alkatrészekre 2 év garancia volt, de a vázra az 5 éves garancia még él.

Ha vkit érdekel 60-70 ezerért elvihető, de a szállítást nem tudom megoldani.

2011. márc. 2. 07:50
eliptikus trénerre szavazok :)
2011. márc. 2. 07:35
én is venni akarok otthoni használatra egy ellipszis trénert, de nem tudom milyet. max 60e szánok rá ha valaki tudna ebben segíteni megköszönném :)
3. Dolores007 (válaszként erre: 1. - F73c9c6283)
2011. márc. 2. 07:31

Egy jó futócipő.

De amúgy, ha lenne helyem a lakásban, én is vennék eliptikus trénert. Régóta fáj rá a fogam...

Így csak egy taposógépem van, egy leg trainer szerű szerkentyűm (jó szobainasnak is :D), meg anyuméknál a padláson egy szobabicikli, amitől mindig megfájdul a térdem.

2011. márc. 2. 07:15

Nekem eliptikárom van, de sportbolti, tehát drágább, mint az áruházban árúsítottak, de sokkal jobb is.

Nézd meg mi mindent tud. Ha beirod a googleba,kapsz összehasonlítást.


Hasizomgyakorlatra nem jó.

2011. márc. 2. 07:02
Melyik az amibe érdemes belefeccölni némi pénzt. Ha vannak tapasztalatok, én konkrétan fogyni szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook