Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fisher Price golyópályát vettem börzén golyó nélkül. Tudtok segíteni mekkora méretű golyót kell vennem hozzá? fórum

Fisher Price golyópályát vettem börzén golyó nélkül. Tudtok segíteni mekkora méretű golyót kell vennem hozzá? (tudásbázis kérdés)


7. jpne
2011. máj. 19. 20:47

Nekünk is zsiráf van, azt hittem arra a golyópályára gondolsz. Bár lehet mindkettőbe ugyanaz a nagyságú golyó kell.

A lányom is imádja, állandóan nyomkodja a zsiráf fején lévő gombot hogy zenéljen és ringatja a popsiját rá. :)

A FP ugráló zebra is nagy kedvence, sokszor ráül és "zebegel". :)

Elég húzós áraik vannak valóban, de nem kínai ami már az első használat után kimúlik. Így megéri megvenni.

2011. máj. 8. 23:30
Szia nekünk zsiráf van, de nagyon szeretik a gyerekek.
2011. máj. 8. 22:20

köszi szépen

holnap körbejárom a játékboltokat egy mérő szalaggal. Nektek hogy vált be ez a játék? A fiamnak nagyon tetszik.

500 Ft-ért vettem a börzén és még működik is.

Sajnos a golyó az egy kicsit keresésre szorul.

A neten néztem használtan 4-5000 Ft .

500-ért nem hagyhattam ott!!!!

4. jpne
2011. máj. 8. 22:08
Sajnos azt nem...bár a kislányom ha jól emlékszem beledobta a nagyobbik fajta gumigolyót is és az is jó volt. :)
2011. máj. 8. 19:40
És nem tudod véletlen hol kapok ilyet?
2. jpne
2011. máj. 8. 15:47
Szia! 16 cm a golyó kerülete.
2011. máj. 8. 15:27
Fisher Price golyópályát vettem börzén golyó nélkül. Tudtok segíteni mekkora méretű golyót kell vennem hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook