Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fisher Price elalvást segítő csikóhal tényleg segíti az elalvást? Van akinek bavált? fórum

Fisher Price elalvást segítő csikóhal tényleg segíti az elalvást? Van akinek bavált? (tudásbázis kérdés)


5. 4d1491da6a (válaszként erre: 1. - Iloverunning)
2012. jan. 18. 20:54
Szia! Nekünk van ilyen csikóhal és az 5 és fél hónapos Lili lányom imádja. Nagyon hamar elalszik rajta. Szereti nézegetni is ahogy a pocakja gyengén világít.
2011. dec. 10. 11:32
Szia. Nekünk van mindkét gyereknek. A lányom (5éves) csak ölelgeti, és úgy alszik vele, a kisfiam (11hós) viszont igényli, hogy este bekapcsoljam, és mire lejár a zene, addigra elalszik. Annyi a hátránya, hogy éjjel, ha pörög az ágyában, és ráfekszik, akkor bekapcsol. Ő persze nem kel fel rá, de én volt, hogy ijedtemben felültem az ágyon, mikor megszólalt a bébiőrben hajnali kettőkor :)
2011. dec. 10. 10:29

szerintem többet érnétek egy természethangos cd-vel.az én fiam csak játszana vele,elalvásnál zavarná a fény,és nem tudna a zenétől aludni :D

(van ilyenünk kutyusban,de nem altatáshoz vettem...)

2011. dec. 10. 10:27
Nem vált be, el is adtam. Egy ilyen hüleség sem jött be. Az vált be hogy együtt alszunk, anya ölénél nincs jobb altató
2011. dec. 10. 10:22
Fisher Price elalvást segítő csikóhal tényleg segíti az elalvást? Van akinek bavált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook