Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Finom csirkefasírt - tudsz ilyet? fórum

Finom csirkefasírt - tudsz ilyet? (beszélgetős fórum)


13. grizus (válaszként erre: 12. - Mmacus)
2014. jún. 9. 14:37
Igaz. Majd lehet, hogy csinálok. Köszi.
12. mmacus (válaszként erre: 10. - Grizus)
2014. jún. 9. 13:28
Ha rászánsz egy kis időt és magad elkészíted, tálcára téve le tudod fagyasztani, utána bezacskózod, akkor lesz finom fasírtod, amiből bármikor bármennyit süthetsz. És tudod, mi van benne, garantáltan finom lesz.:)
2014. jún. 9. 13:25
megcsak nem is hallottam rola.
10. grizus
2014. jún. 9. 12:49
Köszönöm, aranyosak vagytok, csak tényleg olyan kellett volna, ami kész és finom. Mert volt egy finom fajta, de a többi moslék.
2014. jún. 9. 09:10

Már tizen év óta nem veszek ilyen bolti cuccot. Magam készítem a fasírozottakat: csirke vagy pulyka husiból.

Ízlés szerinti fűszer, tojás, zabpehely. Nem teszek bele kenyeret sem.

Zablisztbe forgatom meg és sütőben sütöm ki.

2014. jún. 9. 08:18
Csirkéből nem, de pulyka darált húsból szoktam fasírtot sütni, kicsit jobban fűszerezve. Teszek bele majoránnát és egy csipetnyi kakukkfüvet is, a szokásos fűszerek mellett. Finom.
2014. jún. 9. 08:04

Készen előre panírozott cuccokat én sem szoktam megvenni, nem igazán az íze miatt, hanem mert (azt beszélik,) nagyon sok olyan dolgot is beledarálnak, amit egyébként te sem ennél meg!


Jobb, ha valóban otthon készítel magadnak csirke mellehúsából hagyományos módon fasírtokat, nemcsak saját ízlésed szerint tudod fűszerezni, hanem biztos lehetsz abban is, hogy csak egészséges hozzávalók vannak benne!

2014. jún. 9. 06:59
A Co.pos csirkefalatok nah az finom.Az nem az a felfújt vacak.
5. smudlaagi54 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. jún. 9. 06:59

Hát ha te készited,de otthon darált csirkehúsból!szoktam csinálni,csirkéből,és pulykából is mind a kettő finom!Az elkészitése azonos az egyébb fasírtokéval,kivéve,hogy kb 10 dkg húsos szalonnát (Fél kb húshoz)apró kockára vágva kiolvasztasz,és azon párolod meg a hagymát!Ezt adod a húshoz,ha kihült akkor 2 tojás,a beáztatott zsemle vagy kenyér,

só,bors,pirospaprika,és ha esetleg nagyon lágy,akkor egy kis zsemlemorzsa még!A fűszereket kicsit bövebben adagold a szokásosnál!

2014. jún. 9. 06:46

az ilyen csirkedarálmányokat a leggusztustalanabb húsokból és kötőszövetekből készítik, blőáááá


és nincs adAlékanyagmentes

3. Ekka
2014. jún. 9. 06:43

Pl., amit Te készítesz!;)

Olyan zacsis terméket úgysem tudsz venni, amiben nincs adalékanyag, ilyen-olyan 'E-betű', és még sorolhatnám!

2014. jún. 9. 06:42
nincs
2014. jún. 9. 05:33
Tudom, a késztermékekben lehetnek káros anyagok, nem is eszem ilyesmiket, kivétel egy bizonyos csirkefasírt volt, mely a magyar üzletláncban volt kapható, átlátszó zacsiban, fél kiló 500 Ft áron és finom volt. De most úgy látom, beszüntették, legutóbb kipróbáltam egy másikat, de förtelmes. Tud valaki olyat, ami finom? Köszi szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook