Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmcímet keresek! Alább a tartalom, tud valaki segíteni? fórum

Filmcímet keresek! Alább a tartalom, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 5. 15:40

Sziasztok! Látom, jó régi ez a topic, de azért bízom benne, hogy valaki elolvassa!

Én is egy filmcímet keresek, és az a gáz, hogy nem tudom a szereplők nevét sem. Azt tudom, hogy a nőci egy sorozatban is szerepelt, hosszú, fekete hajú, de a neve nem ugrik be, így ez alapján nem tudok rákeresni. A tartalomból:

Egy házaspár rendszeresen fogad örökbe gyerekeket, testvérpárokat, akik furcsa módon mindig meghalnak. A nőnek valami betegsége van, amiből kifolyólag ragaszkodik a gyerekekhez, de szándékosan árt nekik, hogy aztán Ő ápolhassa Őket. Senkinek, még a férjnek sem gyanús a dolog. A nagyobbik gyerek (lány) viszont gyanakodik rá, miután folyamatosan rosszul van az öccse, és a nő ápolásának köszönhetően egyre csak romlik az állapota. Megpróbálja kiszöktetni, de ez igencsak nehézkes, mert a nő mindig, mindenhol megjelenik... Persze a végén kiderül minden, pár hullával... :P Egyszerűen sehol nem találok róla semmit, máskor minden filmet 80x újravetítenek, most ezt bezzeg nem! Talán a film+ -on láttam, nem tudom. Valaki esetleg? :)

16. Vardia
2010. okt. 1. 07:48
Nincs mit:)
15. Huncutka84 (válaszként erre: 14. - Vardia)
2010. szept. 30. 20:13
ÉS IGEN!!!!! KÖSZÖNÖM!!!!!
14. Vardia (válaszként erre: 13. - Huncutka84)
2010. szept. 30. 17:56

Szia!

Nem vagyok benne biztos, de hasonló a sztori az Azonosság címü filmben.

Ezer meg egy éve láttam, nem mindenre emlékszem, de ez ugrott be arról, amit leírtál.

2010. szept. 21. 20:36

Sziasztok! Valószínűleg a HBOn adták jó pár éve, de sajnos a szereplőkre nem emlékszem. A story: van egy skizofrén, és egy kihallgató szobában a beteg életeit próbálják kitakarítani, kiderítve h bűnös vagy nem. Emberek szállnak meg egy hatalmas vihar miatt autóút melletti hotelszobákban és sorra nyírják ki őket (ezek az életek). A vége az, h azt hiszik csak egy nő élte túl és ő jó, tehát a skizo nem közveszélyes... és amikor szállítják át a kórházba (azt hiszem), akkor derül ki, h a rossz kisrác életben maradt.

Kb ennyire emlékszem.

Nagyon örülnék ha vki tudna segíteni!!

12. SF
2009. jún. 9. 21:21
Ha elmentetek, így utólag köszönöm mindenkinek a segítséget!
11. SF
2009. jún. 9. 20:45

Bocs, hogy ide írok, de a hasonló című topikomat törölték.

Nagy valószínűséggel: Az utolsó leheletig című filmet kerestem.

2009. jún. 9. 20:39
Volt egy farmom Afrikába???
2009. máj. 4. 13:51

Sziasztok!

Keresek egy filmcímet, kb. '96-'99-ben adták az HBO-n:

A hölgy egy birtok tulajdonosa, vannak emberkék akik nála dolgoznak, az egyiknek Gabriel a filmbéli neve, és tetszik neki a tulajdonoshölgy. Ez a hölgy kicsit gőgős..., mikor a birkák felfújódtak és kidőltek, a nő hirtelen nem tudta mit tegyen, kénytelen volt Gabrieltől segítséget kérni, aki egy késsel "leeresztette a birkákat" (Most ez kissé viccesen hangzott, de aki látta a filmet, talán erről a részletről beugrik neki).

Szerepel a filmben egy katona is, aki udvarol a hölgynek, de mégis egy (a filmben) Fanny nevű szolgálólánnyal jön össze, lesz egy babájuk, de Fanny és a baba is hamar meghal. (már nem emlékszem miért vagy hogy hogyan, csak arra, hogy ez a katona mondja Fanny és baba koporsója mellett a tulajhölgynek, hogy "ők még így is sokkal többet jelentenek nekem" /vagy valami ilyesmi/

Hát, ennyi amit fel tudok idézni a filmből. Se a címét nem tudom, se a főszereplőket.

Tudna valaki segíteni?

8. Kriszti0711 (válaszként erre: 6. - Dacd09dfaf)
2009. márc. 21. 17:04
Szívesen:)
7. Gine (válaszként erre: 6. - Dacd09dfaf)
2009. márc. 21. 16:59

Nincs mit:)


Ha bmit keresel,írjad be a netre,ott tuti rábukkansz

2009. márc. 21. 16:58
köszönöm(L) nem hiszitek el mióta keresem.nagyon szépen köszönöm(L)
5. Gine
2009. márc. 21. 16:57

Megvan!


Flőrt a fellegekben:)

2009. márc. 21. 16:56
Esetleg Flört a fellegekben?
3. Gine (válaszként erre: 2. - Dacd09dfaf)
2009. márc. 21. 16:55

Szia!:)


Tudom,hogy miről beszélsz,de nem ugrik be a címe!

Esetleg írjad be a főszereplő nevét a keresőbe,s lehet kiadja

2009. márc. 21. 16:53

KERESEK EGY FILMCÍMET.A FILM LÉNYEGE:


van egy csaj aki elhatározza hogy stewardess lesz. A tanfolyamon megismerkedik egy csajjal aki a legjobb bnője lesz. Megirják a tesztet ami alapján eldől hogy melyik légitársasághoz kerül. A csaj nagyon sokat tanult tudta is de a bnöje összecseréli a tesztjüket és igy a bnö egy nagy légitársasághoz mig a csaj egy kicsihez kerül. Ott megismerkedik egy pasival de utána minden kiderül de végül annál a légit-nél marad.


Ki tudja a címet? Nagyon fontos lenne!

2009. márc. 21. 16:53
Filmcímet keresek! S.O.S!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook