Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmből egy részlet kivágása fórum

Filmből egy részlet kivágása (beszélgetős fórum)


2011. szept. 9. 18:48

Nagyon nagyon szépen köszönöm!!! Ez a leírás tök jól elmagyarázza már meg is csináltam! Köszi szépen!!!!!!!!


Pusziii

5. survivor3 (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2011. szept. 9. 13:42
2011. szept. 9. 12:28

Sziasztok! Köszike de egyiket se tudom kezelni :(( Még sose csináltam ilyet és angolul van azt se tudom hogy kezdjek hozzá :( A film beolvasása kész de utána hogyan tovább? Leírná valaki lépésről lépésre?


Nagyon köszii

2011. szept. 9. 10:57
2011. szept. 9. 08:21
virtualdub
2011. szept. 9. 07:48

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen programmal lehet filmből egy részletet kivágni. Próbálkoztam a movie maker-rel de kb 30 percig olvassa be a filmet és utána fogalmam sincs hogy hogy kell kivágni. Aztán próbáltam az avidemux-ot. Az hamar beolvasta a filmet sikerült is kijelölni és kivágni a részletet amit szerettem volna. De mikor elakartam menteni mindig kiírt valami hibaüzenetet. Aztán megpróbáltam átállítani az audio meg video fülnél egy másikra de akkor meg csúszott a hang! Van ötletetek hogy mire állítsam át hogy jó legyen? Vagy van esetleg valami egyszerű óvodásoknak való progi amivel gyorsan és normálisan meg tudnám ezt tenni?


Nagyon köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook