Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Figyelnek bennünket? fórum

Figyelnek bennünket? (beszélgetős fórum)

1 2
2020. jún. 2. 07:10
....és az elmúlt 15 évben ezek a legkissebb dolgok :)
35. Ildi
2020. máj. 19. 02:36
Mostmár igen:))
2020. ápr. 7. 23:01
Állitólag némelyik tvben is van valami kütyü hogy mit mennyi ideig nézünk 😑
2020. ápr. 7. 16:29
:)
32. szeretekolvasni (válaszként erre: 23. - L.luiselotte)
2020. ápr. 7. 14:03
Van valami alkalmazásod, amit felhatalmazás a képeid kezelésére is. Vagy mobilvírus.
31. Amaunet (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2020. ápr. 7. 06:55

Ezt kell tenned!


Sok olyan alkalmazás van, ami hozzáférést kér olyan dolgokhoz, mint képtár, helymeghatározás, címjegyzék, stb...

Időnként át kell ezeket nézni a telefon biztonsági beállításánál és ha továbbra is használod az alkalmazást, akkor csak akkor engedélyezni ezeket, ha használod.

2020. ápr. 7. 05:29

Nem kérdés hogy figyelnek e.... Elég sok éve már.....

Mélyebben mint gondolnánk éppen csak a nagy többség nem veszi komolyan... Már azzal is teret engedünk ha az operációs rendszerünk amit használunk az ami puszta kényelemből... Aztán a közösségi katyvaszokról nem is beszélek hogy ott mennyire engedjük át magunkat annak hogy szabadon megfigyeljenek minket:)

2020. ápr. 7. 05:26

Ha a megfigyelés révén sikerül valami merényletnek elejét venni, akkor nem érdekel, kilesik-e a beszédtémáimat.

Ha meg csak a reklámlehetőséget keresik, akkor pláne nem is érdekel.

28. ambivalencia (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 23:40
Vannak érdekes dolgok az biztos! Az hogy valamire rákeresek és utána ontja a telefon, a laptop, az egy dolog. De amikor a lányommal telefonon beszélgetek a matracvédőkről és az Ő telefonja dobja fel, na az már érdekesebb. Vagy amikor az ÉN telefonomon órákat nézegetünk egy kolléganőmmel és utána az Ő telefonja dobja fel az órákat az is elég érdekes. Jobban mondva ijesztő. Szóval figyelnek bizony. A technika személyesen.
2020. ápr. 6. 23:10
Üzlet ez is.
26. Sz123 (válaszként erre: 14. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 21:11
A hirdetések ma már személyre szabottak. Elemzik a szokásaidat, mire kattintasz, mire keresel rá.
25. l.luiselotte (válaszként erre: 22. - Piroska52)
2020. ápr. 6. 20:57

nem szoktam rákeresni se macskára se pálmára, a reklámblokkoló különben is fennvan minden gépen és minden telefonunkon.

Kaptam is már emiatt itt a hoxán is

2020. ápr. 6. 20:55

Jah, figyelnek..


úgyhogy maradj otthon... :DD

23. l.luiselotte (válaszként erre: 21. - 80ASIQ)
2020. ápr. 6. 20:55

Igen csak az a dühitő, hogy én csak Pin kód után tudom megnézni a képeket, ezek hogy férnek hozzá, Ehhez a googlenek semmi köze. Telefonon nem szoktam googlezni, sz.géppel dolgozom és otthon is van egy csomő sz.gép, ha valamire rá akarok keresni.


Végül is nem történt tragédia, csak egy kicsit kiakadtam, fiam az majd megbuherálja a telefont, aztán nem lesz ilyen többet.

2020. ápr. 6. 20:49

Ezek sima reklámok,

ha rákeresel egy cipőre,akkor arról,ha vizmelegitőre,akkor arról kapsz reklámot,

reklámblokkolóval meglehet szabadulni tőlük,

21. 80ASIQ
2020. ápr. 6. 20:42
Állítólag valóban figyelnek bennünket. Nem ember, hanem erre írt program. Lehet, hogy meg lehet ettől valahogy szabadulni, de nem értek hozzá.
20. globus (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2020. ápr. 6. 20:34

Azonosíthatatlan felületen nem jöhet üzenet.

Sms, mms, email jöhet, esetleg whatsapp, messenger, viber, de magától itt sem bújik elő, csak belépésünk után. Igazából mindegyiket csak úgy láthatjuk, ha belépünk a felületre.

Ha másképpen látja, az már kezdőlapnak számít :D

19. l.luiselotte (válaszként erre: 18. - Unom)
2020. ápr. 6. 20:30

nem,nincs bennük sem rklám, sem ajánlat . A pálmás macskás fényképekre reagáltak, erre utaltak is valamit.


Max annyi, hogy adjak a macskának macskamentát fű helyett.

18. unom (válaszként erre: 14. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 20:26
Elvisznek valamilyen webhelyre? Vagy van bennük bármilyen ajánlat?
2020. ápr. 6. 20:26

Az okos telefon már csak ilyen.

Elég csak gondolnod valamire és máris láthatod mindenhol.


Szokj hozzá...

16. l.luiselotte (válaszként erre: 13. - 7a9db9fc17)
2020. ápr. 6. 20:25
Mobilon csak a hirekre,időképre és a hoxára keresek rá, másra nem szoktam vagy esetleg a menetrendre, ebből nem sok mindent szűrhetnek le.
15. Bless the child (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. ápr. 6. 20:23
Gugliban biztos rákerestél macskákra, pálmákra, ezért kapod a hirdetéseket. Egy adblock-kal megoldható az egész probléma
14. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. ápr. 6. 20:20
nem hirdetések, személyreszabottak.
2020. ápr. 6. 20:20

Az univerzom küldi a jeleket hogy mindent tud rolad :D vagy a Bèla..


Irtam anno èn is neten vkinek hogy megyek tescoba..ès làss csodàt Bèla ott volt mert tudott rola :D ja jöttek a fotumon a jelek ha vki irja hogy boltba megy akkor mièrt tököl otthon mèg 1 oràt..na az vagyok aki nehezen indul el boltba :(


Szoval vagy vki csekkilja a neted..vagy olxan is van hogy amikre az ember ràkeres olyan hirdetèseket idèzeteket dob fel a net..


Szoval lehet van egy őrangyalod vagy egy ellensèged :)

12. Bless the child (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 20:19
Akkor ezek sima hirdetések. Felreinformáltál minket
11. l.luiselotte (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2020. ápr. 6. 20:05

nem mms, nincs feladó. A városi hireket olvastam, ez a kezdőlapom, és egyszer csak a hirek után megjelentek a pálmák, a cirmos macskák stb.


2 jó ismerősömnek küldtem képet, mmsként, még tegnapelőtt

10. Bless the child (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 20:01
Az mms-hez kell tudni a telefonszámodat. Kinek hogyan küldtél képet?
2020. ápr. 6. 19:58

Korábbi munkám miatt a telefonomat éveken át lehallgatták, de ez nem hiszem hogy azzal állna összefüggésben.


Azért elég gáz, hogy a családtagok tiszteletben tartják egymás mobilját, emailjét, személyes dolgait, mások mégcsak nem is titkolják, hogy nem.

8. 359482e78c (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 19:52
Sajnos figyelnek.:( Több hasonló esetet hallottam már.
2020. ápr. 6. 19:47
szerintem mms-be, képeket küldtek macskáról pálmáról és cikket a m.mentáról.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook