Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Figyelj a tested jelzéseire! fórum

Figyelj a tested jelzéseire! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Figyelj a tested jelzéseire!

22. Cleo00 (válaszként erre: 21. - Csikibaba)
2013. márc. 2. 14:39
Nagyon koszonom!
2013. márc. 1. 12:32
Atyaég!!!! Örülök, h ép bőrrel megúsztad! Jó babázást kívánok!
20. 117b1693d0 (válaszként erre: 19. - Cleo00)
2013. febr. 28. 19:40

Sírás helyett nyöszörgött és mivel nekem volt szívműtétem, amiről tudott a nővérke, ezért rögtön rohant vele a neonatológushoz, hogy hallgassa meg ő is (babáknál ez szívelégtelenség jele lehet). De szerencsére csak fázott :)

Két óra melegedés az inkubátorban tökéletesen rendbe hozta.

19. Cleo00 (válaszként erre: 17. - 117b1693d0)
2013. febr. 28. 18:00
Mutet utan 6 oraval keltettek engem is katetert kivettek es irany zuhanyozni. Mi volt a kisfiaddal?
18. Cleo00 (válaszként erre: 16. - Zsanettiko)
2013. febr. 28. 17:53
Juniustol teszem le a gyogyszert, remelem mielobb ossze is jon. Nektek nagy gratula!
17. 117b1693d0 (válaszként erre: 12. - Csipkerózsika)
2013. febr. 28. 13:48
Ebben nincs semmi különös. Nem is hagyják, hogy túl sokáig feküdj császár után. 6 óra elteltével szigorúan kiparancsolnak az ágyból. Engem este műtöttek, reggel már talpon voltam és bizony a folyosón "szaladgáltam", mert elvitték a fiamat vizsgálni és tudni szerettem volna, hogy pontosan mi történik vele.
2013. febr. 28. 12:24

:) A cikk közepén jöttem rá, hogy Te vagy az. :)) Szerencsétlenségben a szerencse, hogy nem lett semmilyen komolyabb probléma.

S a legjobb, hogy nem vette el a kedvedet a következő babától. Sok sikert hozzá! Mikorra tervezitek kb? puszi

2013. febr. 28. 12:12
sziasztok én egy 3 kis gyermekes anyuka vagyok és a segitségeteket szeretném kérnimert sajnos nagyon szegények vagyunk és jol jönne egy kis segitség szükségünk lenne ruhákra élelmisszerre játékokra pelenkára stb...nagyon szépen kérek mindenkit aki tud segitsen elöre is köszönjük
14. Cleo00 (válaszként erre: 13. - Hnora)
2013. febr. 28. 10:30
utolag annzit mondtak, hogy lehetett fonal hiba is,de az orvosom 3o eve praktizal, heti szinten tobb szulest vezet es soha nem volt ilyen nala. (olyan igen hogy pici reszen, de az nem okozhat gondot)
13. hnora
2013. febr. 27. 23:46
Cleo! Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy kiderült, miért történt mindez? Vagy az ilyen előfordul?
12. Csipkerózsika (válaszként erre: 11. - 117b1693d0)
2013. febr. 27. 22:38

Délután császározták, este már mászkált.

Igen, szerencséje volt.

11. 117b1693d0 (válaszként erre: 6. - Csipkerózsika)
2013. febr. 27. 19:06

Szerintem semmi olyat nem csinált, amit nem lehet. Egyszerűen van ilyen, nem vagyunk egyformák, valami miatt nem olyan ütemben indult meg nála a hegesedés, hogy kellett volna. Nagy szerencséje volt, hogy idejében került a műtőbe.


Egészséget a babához:)

10. Cleo00
2013. febr. 27. 18:24
Nagyon koszonom a hozzaszolasokat. Szerencsere mostmar minden rendben van es par napja beszeltuk at a ferjemmel, hogy amint lehet szeretnenk kistestvert Adorjannak :))
2013. febr. 27. 15:30
Sírva fakadtam, nem semmi és nagyon örülök, hogy nem lett bajod a pici pedig Gyönyörűséges! Jó egészséget kívánok neked és a családodnak!
2013. febr. 27. 14:34
Már majdnem a végére értem a cikknek, mire rájöttem, hogy te írtad. :-)) Szerencsére már túl vagytok a nehezén, és Adorján is jól van. Jó egészséget kívánok nektek itt is. :-))
2013. febr. 27. 13:46
Gratulálok a szép babához, és örülök, hogy nem történt semmi baj! :)
6. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Cleo00)
2013. febr. 27. 12:30
Kedves Cleo, örülök, hogy boldog véget ért a történeted, nem sok híja volt, hogy máshogy alakuljon. És ezt bizony nagyrészt annak köszönheted, hogy nem vigyáztál magadra, sehogy sem akartad kímélni magad, sem a terhesség alatt, sem a műtét után. Kaptál egy erőteljes figyelmeztetést, hogy tiszteld jobban magadat és a testedet. Tanulj meg lazítani és élvezd a babázást! :)
2013. febr. 27. 12:05
Gratulálok a babához, és nagyon jó egészséget most már! Nagyon erős nőci vagy!:))
2013. febr. 27. 10:41

Borzasztó és hihetetlen hogy ilyen megtörténhet :-(

Rossz belegondolni abba mi lehetett volna ...

Most már biztos minden rendben van.Egészséget kívánok.

2013. febr. 27. 10:18
Még a hideg is rázott miközben olvastam az írásod! Én majdnem hasonlót éltem át! Nekem az ikerim születése után szaladgáltak fel le, mert a vágásom folyamatosan vérzett, a doktornő aki műtött vissza se nézett hozzám! Az ügyeletes orvos, öltött újra érzéstelenítés nélkül, ugyanis, kevés kapcsokat tett belém a doktornő! Azóta eltelt lassan 7 év! Remélem Te is jól vagy, és lelkileg is kiheverted!
2013. febr. 27. 09:57

Olvasás közben megmondom őszintén, potyogtam a könnyeim... bár nemkem mindig ha csak egy kicsit is meghatódok :-)

Nagyon sok mindenen mentetek át, de nagyon jó olvasni, hogy minden rendbe jött. Mostmár élvezhetitek a Picivel járó minden örömöt!

Remélem mostmár jobban vagy!!!!

2013. febr. 27. 09:08
Gondoltam megosztom veletek a történetem, hátha más tanul belőle. Elvenni nem akarom senki kedvét, inkább egy tanulság, hogy mennyire oda kell figyelni az embernek magára!

Ugrás a teljes írásra: Figyelj a tested jelzéseire!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook