Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fibernet tapasztalatok? fórum

Fibernet tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

5. lacca37 (válaszként erre: 4. - Neromarinace)
2010. aug. 25. 20:17
Szia! Én azt hittem hogy csak a régi ügyfelekkel teszik ezt! Engem akkor kezdtek kedvükre számlázgatni amikor egy éve nagyobb csomagot kértem/kaptam:),de egyböl 126-ezres számlát küldtek idén márciusban.Reklamáltam,(Azt mondták ez abbol jött ki hogy kiszámlázták a mini+maxi csomagot egy évre visszamenőleg...Bocsi)majd jött egy korrekciós számla 60-ezerröl..mondom rendben/befizettem.Jött a következő havi számla 16000- és mindenféle fenyegetőzés,hogy még mindig nem fizettem be a 126-ezret!!!Mire észbe kaptam most 18.-án a három napos hétvége előtt lekorlátozták a netem....telefon "önnek 160-ezer tartozása van"...mondom az ügyfelesnek,hogy mi a helyzet,és hogy szeretném ha legalább a hétvégére visszakapcsolnák,és hétfőn bemegyek mindent tisztázni."Sajnos azt nem lehet"...... Egész hétvégén spanoltam magam,engem meg noszogatott a család....képzelheted milyen jó hangulatban mentem hétfőn az irodába... Azonnal meg irtam a felmondást..ennyi.
4. neromarinace (válaszként erre: 1. - Müzliszelet)
2010. júl. 7. 14:05

Én sajnos nem voltam körültekintő fibernet ügyben, decemberben beleugrottam és már most visszaszámolok, hogy megszabaduljak tőlük.

Azt számláznak amit akarnak, kikapcsolják (tévedésből)és amíg nem fizetem ki a 6000.-Ft-os visszakapcsolási díjat, nem kapcsolják vissza.

Befizettem , elfaxoltam és még mindig csak várok, pedig eltelt már 2 hét. Ügyfélszolgálaton csupa dilettáns balfék, semmit nem tudnak, össze-vissza beszélnek.

Összessségében egy nagy 0. Vagy inkább dupla nulla.

2010. júl. 2. 18:07

Most váltottam le!!! Mert nem volt jó !!! És most szivatnak!!!

Kiszámláztak olyan időszakra, amikor már nem volt szolgáltatás, mert levágták az oszlopról, aztán átadták egy behajtó cégnek!! Jó fejek. A net ürömön használhatatlan. Rengeteg a reklamáló az ügyfélszolgálaton. Ez jelent azért valamit. Ennyi hülye ember, azért még sincs.

2010. máj. 22. 00:38
Most gondolkodom,hogy leváltjuk.Sokszor van nálunk adáskimaradás!Persze akkor, amikor valami érdekel!
1. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Sanett77)
2010. máj. 12. 21:35
A tv torony nem messze van tőlünk, nem tudom, hogy ez számít e valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook