Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fiatalok és a dohányzás... fórum

Fiatalok és a dohányzás... (beszélgetős fórum)


10. ina87
2016. szept. 7. 18:12
elsősorban a szülőknek kellene tenni érte lehetne otthoni téma illetve több felhívó témát lehetne róla csinálni esetleg olyan sorsokat be mutatni ahol a dohányzástól kaptak daganatot...
2008. nov. 12. 08:37

én is gyűlölöm a cigit, meg azt veszem észre, h aki dohányzik szarik bele, h én nem és ott gyújt rá ahol akar.Én építkezésen dolgozom, irodakonténerben. De ha bejön valaki cigivel rögtön szólok érte.Aztán többet nem jönnek be. Ami leginkább feldühített egyszer.

Még diák voltam. állok a buszmegállóban szakad az eső. erre valaki biztosan rágyújt-én majd meg fulladok (gondolom mások is). És végül kiáltam én az esőre.

Amúgy anyukám is dohányzott, ő is pont olyan volt mint a többi dohányos-lakásban is szívta.

Meg anyósom is.Munkahelyéről hoztuk haza (ahol senki se tudta, h dohányzik)beszált a kocsiba és rágyujtott. Hát azt hittem felrobbanok.

Nem hiszem h van olyan ember aki annyira utálja a füstöt, mint én.

8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Gazsika)
2008. nov. 9. 17:54
19 évesen két doboz??,mi lessz késöbb???én sem dohányzom,még soha meg sem fogtam...udoritó szokásnak tartom...
2008. nov. 9. 17:20
Beteg ember.... sok beteg ember!:(
6. spinneli (válaszként erre: 4. - Coline)
2008. nov. 9. 15:42
mi lenne belőle?
2008. nov. 9. 15:40
nem kell a tiniknek pénz adni,hogy el tudják verni cigire:)a napi két doboz az bizony ez ezres...mégis honnan van rá pénze???azért itt megemlíteném a szülő felelősségét...
4. coline (válaszként erre: 3. - Gazsika)
2008. okt. 21. 15:51

Szia!

Ez borzasztó...mi lesz így velük, mi lesz belőlük!

Azt hiszik ettől lesznek felnöttek?=(

Pofátlanul kérik a cigit és a tüzet! elkeserítő ezt látni! A szülő sem tehet semmit, mert úgyis rápöffent, ha akar.=(

Én sem dohányzom,és büszke vagyok rá!:)

2008. okt. 5. 01:15

Hali!

Nem csak Téged irritál! Pár napja beszélgettem egy 19 éves lánnyal a témáról, ő 5 éve dohányzik, most napi két dobozzal szív....

Én viszont soha nem gyújtottam rá... Nem is tervezem.

2008. okt. 2. 19:39

No, látom ez csak engem iritál!

Bocs!

Jó éjszakát nektek!

2008. okt. 2. 18:42

Én ma,(persze máskor is)annyi fiatal gyereket láttam reggel cigit szívni...:(!

Elborzaszt és felbosszant! Szívem szerit felpofoznám a gyereket, hogy térjen észhez!:(

Egy 12-13... éves gyerek,sőt az lenne a legjobb, ha senki nem szívná azt a büdös cigit!

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok? Lehet ez ellen tenni bármit is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook