Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fiatalok 10en 20onévesek ideeee!!! :) fórum

Fiatalok 10en 20onévesek ideeee!!! :) (beszélgetős fórum)


12. greeny9875 (válaszként erre: 9. - C066a749d7)
2008. szept. 22. 20:17
sok szerencsét, suli alatt gondolom Neked is könnyebb:)
11. greeny9875 (válaszként erre: 10. - Dortimcsi)
2008. szept. 22. 20:16

a BMI már bizonyítottan nem reális, a kg-ból nem lehet mindent megmondani, amég nem tudod, hogy mennyia zsírszázalékod, testalkatod, csontajid tömege stb.stb.

most hogy elkezdődött a suli tényleg sokkal könnyebb, többet mozgok, keveset eszem,lement 2kg.

Szalagavatóra szeretnék mégpárat meg most nyílik a közelben egy edzőterem, ha lesz időm eljárok valamilyen órára.

2008. aug. 29. 18:18

Greeny: Nem értelek, hova akarsz te még fogyni.A testtömeg indexed:18.83...ami alig van a sovány kategória felett.Ha 5 kg-val kevesebb lennél,akkor már 17 alatt lenne,az már-már kóros soványság.

Amit meg most csinálsz diéta,az csak arra fog vezetni, hogy ha abbahagyod,akkor hízni fogsz.Napi 1000-1200 kalória alá nem szabad menni.

És mielőtt még a topikindító vagy te azt mondaná mit beszél ez a vénség, elárulom benne vagyok még a 20-as éveimben.Sok fogyókúrával a hátam mögött.Én is csináltam 600 kalóriás diétát...a leadott kiló kamatostul jöttek vissza.

Hogy most sovány vagyok-e?Nem,de 5 hónap alatt fogytam 26 kg,de ezt úgy hogy 600 kalória alatt csak gyümölcs vagy víznapokon voltam és 800-1200 kalória közt mozogtam a bevitt kalóriák tekintetében.

Hogy mennyi voltam?99-ről indultam és most vagyok 72.8 kg...a 168 cm-hez.Valószínű sokak szerint kövér,de nekem már csak az a célom, hogy 68 kg körül legyek.Sokkal fontosabb számomra az, hogy egészségesen fogytam,mint hogy a média által súlykolt szépségideálnak megfeleljek.

Neked azt javasolnám,hogy ne diétázz,mert így is vékony vagy a 47 kg-val.

2008. aug. 29. 17:17
nemsokára kezdödik a suli, akkor nem fogsz anynit enni...én is kb 5kilotol szeretnék megszabadulni....de nem megy... nincs semmi jó diétám...de keveset eszek én is...kilora nem fogytam...de a gatyák könyebben feljönnek (172cm és 56kg vagyok)
2008. aug. 29. 17:14

sziasztok!

én 17 éves vagyok, 158 cm és 47 kg. Igazából nem vagyok gáz, de elmenne egy 5 kg mínusz, az alacsony embereken hamar meglátszanak a kilók. Bármit eszem rögtön a hasamra rakódik le, a combomról ne is beszéljünk, szeretném vékonyabbá tenni őket.

Milyen diétát ajánlotok? Tényleg igaz, hogy az utolsó kilóktól a legnehezebb megszabaldulni, én már több mint fél éve szenvedek vele.

Valamilyen kar-comb-has gyakorlatot tudtok? Nagyon nem vagyok okés magammal.

Pár hónappal ezelőtt mikor suli volt könnyeb lement pár kiló, jól is néztem ki, mert nem is volt időm enni, érettségi, tanulás, stressz de akkor koplaltam, valamilyen egészséges és tartósat szeretnék.

Most egy hete csinálom 500-600 kcal-nál nem eszek többet, csak zöldség(karfiol, brokkoli, paprika stb. csak kb 'nullkalóriások)', kevés gyümölcs (szőlő, nektarin, szilva, alma) és tojás, minden reggel kávé 0,5-ös tejjel, néha egy-egy light mackó-sajt vagy light pannónia néhány szelet. Sokat iszom, húst nem eszem, vegetariánus vagyok évek óta.

Minden nap mozgok legalább 30 percet, felülések, súlyzós gyakorlatok, ilyesmi.

Gondolkoztam már fogyi tablettákon is, pl a hydroxycut hardcore-on de nem merem, szüleim orvosok és neveltek belém egyfajta természeteségtudatot, plusz nagyon érzékeny a szervezetem mindenre allergiás vagyok.

Szeretnék egészséges lenni/maradni, elegem van a drasztikus diétákból.

Nem tudom ez a mostani módszer hogyan fog beválni, meglátom majd az eredményt.

Köszi!

2008. jún. 26. 10:45
a felső határt surolva de én is a 10-20év közöttiek táborába tartozok.... :)
2008. jún. 26. 10:25

Szia!

Én 20 éves vagyok. 3éve 55kg voltam, s a környezetem bebeszélte nekem, hogy kövér vagyok, pedig max 4kiló fölöslegem volt. Ráadásul rengeteg gondom volt a családommal. Depressziós lettem. Nem volt étvágyam. A reggelire este 5-6 óra körül került sor, szóval képzelheted. 1év alatt 10kilót fogytam. S a legijesztőbb, hogy egyszerűen nem tudok megállni. Most örülök, ha nem megy a súlyom 45 alá. Nagyon kiáll a csípő és a vállcsontom. Én nagyon megbántam. Régen imádtam enni, most viszont a kedvenc kajáimat is undorogva eszem. S a legkisebb nátha is ágynak dönt. Alig találok magamra gatyát. Csak azt tudom tanácsolni, hogy óvatosan. Te ne tedd tönkre magad.

Plusz a pasik is jobban szeretik, ha egy nőnek picit nagyobb a popsija :)

5. pimpi3 (válaszként erre: 1. - Szandykaaa)
2008. ápr. 19. 12:49

Szia Szandykaaa!

Én nem akarok okoskodni neked!Sajna azt nem írtad le hány kilo vagy és milyen magas és mennyi idös!

Mivel gondolom még fiatal vagy,drasztikus fogyokurába nem szabad kezdened!Az én lányim is husisak !Most kezdik megszokni a diétásabb kajcsikat is!És tetszik nekik!Szerencsére!

Amiket írtál a naplodba,nagyon nem tetszik!Ne csináld,hogy nem eszel egész nap!Azzal csak ártasz a szervezetednek!Ugyanis ha éhezteted magad hizni fogsz,mert tartalékolni fog a szervezeted!Szoval azzal nincsen gond ha reggelire megeszel egy kiflit felvágottam!És uzsira is ehetsz azt,vagy almát,ilyesmiket!Ebédre meg egyél anyud föztjéböl,csak ne degeszre tömd magad!

Szoval én nem vagyok étkezési tanácsado,csak a gyerekeimböl és magambol indulok ki!Azt írtam le amiket itt tanultam én is!Mert eddig soha nem sikerült fogyni,csak most!

Szerintem vannak itt edzök,meg akiknek ez a dolguk!Valameiköjüktöl kéne kérdezned!Mondjuk privibe és akkor senki nem bánthat érte!

Sok siket neked!

És bocsi,hogy ilyen hosszu lett!

4. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Szandykaaa)
2008. ápr. 19. 12:20
miért?Te hány éves vagy?:)
2008. ápr. 19. 11:19
Kicsik? :D Hát, olyan 2000-3000 éve a 20 évesség közepes kornak számított, vagyis voltak már gyerekek és még ennyi volt hátra az emberek életéből.
2008. márc. 11. 13:58
Kíváncsi lennék hányan vagyunk "kicsik" :D
2008. márc. 11. 13:56
Az idősebbek mindig leakarnak beszélni a fogyizásról... meg beleszólnak, hogy ők jobbantudják...bla-bla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook