Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fiatal baráti társaság hova tudna menni a nyáron, olcsón nyaralni? fórum

Fiatal baráti társaság hova tudna menni a nyáron, olcsón nyaralni? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 17. 19:52
szerintem meg nem muszáj külföldre menni, itthon pl a ciklámen vendégházat nagyon tudom ajánlani...remek!
11. efike
2009. márc. 17. 18:28
Görögország - Sarti - 19900,- Ft/fő, az ár a buszköltséget és a szállást tartalmazza.
10. brájgátta (válaszként erre: 9. - Madul)
2008. júl. 7. 21:29
Ez jó ötlet :) ... nagyon is
2008. ápr. 21. 18:37
Paráliára! :)))
2008. jan. 21. 20:02

Én eddig Olympic beachen voltam és Asprovaltán.

Szerintem próbáljatok Olympic beacről érdeklődni.Mivel írtad,hogy fiatal társaság,ezért szerintem nagyon tetszene nektek.Tele van buli helyekkel,a parton számos szórakozási lehetőség(banánozás,stb)Thessaloniki sincs messze,ahol a csúszda park van,az pl egésznapos program tud lenni,szóval szuper hely.Ha viszont kicsit nyugisabbat akartok akkor Asprovalta is nagyon klassz vagy Sarti.Azért ott sem áll meg az élet estére,de oda inkább nagyobb családok járnak.nyugisabb.

Szerintem ha még most elkezdtek érdeklődni,rengeteg akciós hely van még.

Amit pedig Szaffi ajánlott szerintem is érdemes megfogadni,csak apartmanba érdemes menni,sokkal szabadabb az egész,nincsenek megszabva a kajálások időpontja,stb.

Remélem találtok valami igazán klasszat.Majd számold be,mi mellett döntöttetek:)

7. vordemon (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jan. 21. 12:33
Köszi Luxi!Én is erre gondoltam,hogy külföld közel ugyan annyiba kerülne,de kérdés az,hogy hol?
6. vordemon (válaszként erre: 4. - 6a1456582a)
2008. jan. 21. 12:31

Merre jártatok?

Mivel érdemes menni?utazási irodán keresztül,vagy saját erőből,

5. vordemon (válaszként erre: 2. - Ostkati)
2008. jan. 21. 12:30

Köszönöm a választ!

Bulgáriára gondoltam én is,de nekem igen drágának tünik,legalább is a szállás és kiutazás tekintetébe.Bár lehet,hogy rossz oldalon érdeklődtem,de nem sok irodát ismerek.

2008. jan. 21. 12:28
Mindenképpen apartmanos lehetőséget keressetek, ahol van közös helység nagy beszélgetésekre, közös főzöcskére és nincsenek ott mások...mi Horvátországban még nem csalódtunk!
2008. jan. 21. 12:25

Szerintem görögországba biztos találtok kedveő utakat.Manapság már az sem drágább,mint mondjuk lemenni 2hátre a balcsira ,sőt...

Ráadásul a tengerben fürödni,egész más feeling:)

2008. jan. 21. 12:24
Nézzétek meg Bulgáriát. elég elfogadható árak vannak!
2008. jan. 21. 12:23
Fiatal baráti társaság hova tudna menni a nyáron, olcsón nyaralni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook