Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fiat Stilo - vélemények- érdemes ilyet vásárolni? fórum

Fiat Stilo - vélemények- érdemes ilyet vásárolni? (tudásbázis kérdés)


17. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Vizs)
2009. aug. 24. 20:36
köszi!
16. vizs (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2009. aug. 24. 17:49
Elnézést, nem az újságban olvastam, hanem az a5.hu oldalon, itt: [link]
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Vizs)
2009. aug. 24. 14:52

köszi, már megvettem a kocsit :)


ha olvastad a cikket, leírnád, miket mondanak? jókat-rosszakat?

14. vizs (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2009. aug. 24. 11:23
A mostani Autópiac című lapban a használt autó rovatban pont a Stiloval foglalkoztak.
13. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Icerose88)
2009. aug. 6. 12:45
Nagyon köszönöm a segítséged, tanácsaid!
2009. aug. 6. 08:57

Szia.


Annyit még hozzáfűznék, hogy a próbaúton rossz minőségű úton is menj. A stab pálca szokott kopogni, mozogni. Nem nagy tétel a javítása 4-5e ft.


A hátsó szilentek szoktak tönkre menni amit furcsa "nyikorgó" hangal tudatnak. Ez is pár ezres téma. Nem vészes.


Ha teheted márkaszervízbe vidd és nézesd meg a km óra állást, hogy nem lett-e visszatekerve.


A teszt során próbálj ki mindent. De tényleg mindent.


A hibák amiket esetleg felhoz a számítógép nem feltétlenül tényleg a hiba okozza. Sajnos nagyon érzékeny az akksi feszültségre a számítógép. De azért nézesd meg, ha van hiba.


Összességében ha vigyázol az autóra. Mindig a megfelelő alkatrészeket, kenőanyagokat rakod bele az előírt intervallumtól egy picit korábban, akkor az autó elvisz bárhová, bármikor, bármeddig. Ja és vissza is fog hozni.


U.I.: Nem igaz amit a Fiatokról beszélnek!!!!!!!


Bele lehet nyúlni a rosszba is természetesen de ha körültekintő vagy akkor egy nagyon jó felszereltségű, aránylag kis fogyasztású, megbízható autót veszel majd.


Jelenleg nekünk is egy Stiló áll a garázsban. Előtte pedig egy Fiat Brava állt. Mindketővel meg vagyok elégedve.


Sok sikert az autóhoz és sok balesetmentes kilómétert.

2009. aug. 5. 11:44
Köszönöm mindenki segítő véleményét!
10. one85 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2009. aug. 5. 09:52
Hidd el ha azt mondják rá a szervízben , hogy rendben van akkor megéri megvenni.A családban már 6 éve jó szolgálatot tesz.Fogyasztása is megfelelő 5-6 liter.Bár hozzá teszem klíma nélkül.Klímával 6-7 közt eszik.Vezetni egy álom és élmény!:)
2009. aug. 4. 21:30

Sziasztok!

Én tulajdonképpen szemeztem egy stiloval annak idején teljesen bele voltam szerelmesedve. Sztem jó autó,csak tudd honnan veszed!

8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. aug. 4. 21:27

Én csak a Fiatokkal kapcsolatban tudok véleményt írni.:)

Pár hónapig volt egy Punto csereautónk. Sok autótípust vezettem már, de a kategóriájában messzemenően ez volt a legjobb. Ha lett volna nagy kombi változata, egy pillanatig sem gondolkodtam volna.

A mostani autóm 1.2-es (Fabia), légkondival 6 l-es a fogyasztása. Nem csak városban használom, de a hegyiutak is ugyanúgy eszik a benzint. Hosszútávon 5,5-lel kijövök.

2009. aug. 4. 20:54
látom,nem sok mindenkinek van ilyen kocsija
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - One85)
2009. aug. 4. 20:54
persze, a szervíz egyértelmű.
5. one85 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2009. aug. 4. 20:44
azért mielőtt megveszed vidd el egy átvizsgálásra,olyanhoz aki nem ismer se téged se a vásárlót.Megéri szrvízbe mert most lehet,hogy neked 10000ft ba kerül,de az is lehet,hogy kikerülöd azt,hogy ismeretlenül megvedd és utána ki tudja mennyit költsél rá!
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - One85)
2009. aug. 4. 20:40

pont ilyenről lenne szó, 3 ajtós, 6 légzsák, klíma stb.

Nagyon jó ismerősünk adja el, ismerem a kocsit tulajdonképpen és tudom, mennyire vigyáztak rá.


Csak érdekelne mások véleménye, mert nem filléres dolog az autócsere

2009. aug. 4. 20:38
azt tudom csak mondani , hogy az 1.2-es benzines nagyon megbízható
2009. aug. 4. 20:36

Fiat Stilo-t vennék a közeljövőben, 2003-as, háromajtós változatról lenne szó.

Valakinek van ezzel a típussal kapcsolatban véleménye? Megbízható? Könnyen kezelhető kocsi? Városi furikázásra kellene nekem főleg, munkába menni, bevásárolni leginkább.

2009. aug. 4. 20:34
Fiat Stilo - vélemények- érdemes ilyet vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook