Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » FET után hányadik napon érdemes tesztelni, ha 5 napos embriókat kaptam vissza? fórum

FET után hányadik napon érdemes tesztelni, ha 5 napos embriókat kaptam vissza? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. Léna123 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 18. 08:03
Ha jól számolom, 4.napon vagy. Ez nagyon, nagyon korai. Ebből még ne vonj le semmilyen következtetést, mert ez nem jelenti, hogy nem sikerült. Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg lefoglalni magad valamivel, egy jó könyvvel, filmmel, vagy amit szeretsz. De jó a hozzáállásod, nem szabad elkeseredni, akkor sem ha nem sikerült, hanem folytatni tovább, hogy teljesüljön az álmod.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Léna123)
2022. nov. 18. 07:56
Hát csak úgy kíváncsiságból most csináltam egy tesztet, tudom tudom korai, ne csesszetek le miatta, de érdekelt. Sajnos eddig semmit nem mutat, bár hát valóban talán még korai. Amúgy nem keseredek el ha nem sikerült most mert hát akkor csináljuk újra a lombikprogramot. Igazából 4.beultetés ez, és a dokim azt mondta, ha egyszer sikerült, sikerülhet máskor is, csak feladni és elkeseredni nem szabad. A két babát meggyászoltam, én úgy tudtam őket elengedni, és most ha sikerül nagyon boldog leszek, ha nem , akkor újult erővel vágok neki a következő programnak.
16. Léna123 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 18. 07:41
Sajnálom a vetélésed, ez tényleg olyan igazságtalan. De bízz benne, hogy ha legközelebb sikerül, nem ismétlődik meg. Amíg nincs eredmény, addig meg ne is gondolkodj, hogy mi lesz, ha nem sikerült. Próbálj pozitív lenni, és ha nagyon türelmetlen vagy, jövő hét közepén akár már mutathat is a teszt valamit. :)
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Léna123)
2022. nov. 18. 03:33

Köszönöm szépen és gratulálok, hogy sikerült. Sajnálom nagyon, hogy nekem a nyáron bár sikerült, mégsem maradtak.

Nem, egyelőre csak vizelet teszt lesz. Múltkor is akkor nézték vérből a HCG mikor már épp vetélés közben voltam és hát ugye figyelni kellett , hogy csökken -e. Mert a brutál vérzés ellenére is olyan magas volt, hogy a doki méhen kívüli terhességtől félt.

Én a mostani beültetéssel ellőttem az összes fagyasztott embriót, szóval ezért is örülnék,ha sikerülne. mert most akkor újra egy egész programot stimulációval, leszívással végig kellene csinálni. Ahhoz meg már így harmadszor nem sok kedvem van .

14. Léna123 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 23:11
Köszönöm. 🙂 Hát nekem olyan semmi volt akkor, arra emlékszem, folyton azt éreztem, mintha meg akarna jönni. Nekem 7.beülti sikerült, èn is mindig úgy vártam, hogy érezzek valamit, de pont akkor nem éreztem semmi különöset, mikor sikerült. Vérvétel is lesz? Az a legbiztosabb. Még van azért pàr napod a tesztig, addig is drukkolok.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. nov. 17. 23:04
Gratulálok 🙂! Semmit nem éreztél? Hát azért amiket felsoroltâl elég konkrétak voltak 🙂. Nekem a méhem szúrkàl néha a beültetés óta. Nem tudom van-e értelme tesztet csinálni. Vagy jobb a boldog tudatlanság? A nyári beültetesnel ha nem leszek rosszul nem csinálok tesztet. Most "várom", hogy érezzek valamit. Félek, hogy nem fogok .
12. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 23:01
Én FET+8.napon mertem tesztelni először, szintén 2 db 5 napos embrióval. Akkor már pozitív volt a teszt, nekem mindkettő megtapadt. Ennek már több mint 5 éve. Semmit nem éreztem egyébként, csak derékfájást és mintha meg akarna jönni, úgy görcsölgetett a hasam.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. nov. 17. 22:44
Oh én kiegyeznek egy émelygésektol mentes első trimeszterben 🙂!!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. nov. 17. 22:43
Azt mondták, az egyik baba rossz helyen tapadt meg ez beindította a vetélés folyamatát, és magával sodorta a másik babát is. Véreztem kb egy hétig nagyon erősen, aztán mintha elvágták volna, az egyik mar HCG meghatározós vizsgálatra tartva, majd még az nap este meg is jött a normál menzeszem és a HCG is szépen elkezdett csökkenni, amit vártunk, nehogy nőjön és esetleges méhen kívüli terhesség legyen. Úgyhogy öröm az ürömben, hogy legalább nekem nem lett bajom. Bár azért az orvos nem volt a toppon a helyzet kezelésében, mikor a vetélés beindult, amiért a mai napig dühös vagyok kissé
9. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 22:19
Köszönöm, azért írtam le hogy tudjàtok igenis minden van esély, akkor is ha nem számítasz rá. Azért azt te is tudod gondolom hogy minden terhesség más. Attól hogy valami volt vagy nem az előzőnél, nem törvényszerű hogy lesz a következőnél is. Ismerek olyan nőt aki az egyiknél rosszul volt, másiknál semmi. Na meg az émelygés, hányinger, hányás legtöbbeknek csak 6.hét utántól jelentkezik. Úgyhogy ha nem lesz ilyen az nem azt jelenti hogy tuti nem sikerült. A múltkori vetélés mi miatt lehetett? Mondtak valamit? Véreztél? Vagy csak viszgálaton derült ki? Ez olyan igazságtalan 😞
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Charlize)
2022. nov. 17. 22:14

Nekem nyáron a 3 naposoknal csütörtökön volt a beültetés és azt hiszem kedden már meg megszedultem és szerdán csináltam meg a tesztet, mert nagyon elkezdtem émelyegni. Pedig 3 naposoknal azt mondják, több idő kell, de hát ők ketten voltak.

Most nem szeretnék túl korán tesztelni, meg csalódni sem. Pedig ők most 5 naposak, tehát még előbb kéne lenni jeleknek. Bár mondom, én most nem hiszem, hogy sikerült.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. nov. 17. 22:09

De jó 🙂. Gratulálok!

Hát nem is tudom van-e értelme tesztelni. Múltkor azért csináltam tesztet mert napok óta émelyegtem és fura volt minden. Aztán hát be is bizonyosodott,hogy miért vagyok ramatyul . Most persze várom a jeleket, főleg, hogy őt naposakat kaptam vissza és hát nem várom az émelygést, de ha nem lesz akkor tudni fogom, hogy most nem sikerült és lelkiekben készülök a következő lombik programra.

6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 21:28
Ami neked a beülti utáni 5. nap, azon nekem rettentő halványan, de pozitív lett. (Én 3 naposakat kaptam vissza anno pénteki napon és 1 hét múlva pénteken teszteltem.)
2022. nov. 17. 20:20
Mindkettőtöknek nagyon drukkolok. Szerintem amúgy 5-7 nap után nyugodtan tesztelhetsz már és teljesen érthető hogy kiváncsi vagy. Nekem egy fiam van aki végül spontán sikerült 9,5 év sikertelenség után, amikor kb a beágyazódás lehetett kb egy hétig elég erős megjön érzésem volt. Kicsit erősebb mint egyébként. De álmomban nem számítottam babára, így nem is foglalkoztam vele. Utána egyre erősödő mell fájdalom volt. Semmi más, se hànyinger se semmi (később sem) Ja meg volt pár nap amikor nagyon szomjas voltam az kb5 hetesen lehetett. 7 hetes voltam már amikor kiderült. Utólag végig gondolva és méret alapján számolva pörgettem vissza mit mikor éreztem.
2022. nov. 17. 20:06
Egyébként néha nekem a beültetés óta minden nap szúrkàl a méhem. Bár én ezt nem veszem jelnek. Már elég szkeptikus vagyok.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kitti686)
2022. nov. 17. 19:58

Szia. Hát akkor én nagyon drukkolok neked. Nekem a nyáron mikor a két három napos embriót frissen, leszívás után visszakaptam , álmomban nem gondoltam volna, hogy úgy hogy három naposak már a 6.7. nap jeleznek hogy velem vannak mind a ketten. Én amúgy semmi különöset nem éreztem , ami a beágyazódàsra utalt volna. Tényleg , semmi. Aztán volt olyan beültetésem, ahol éreztem szurkàlàs, belenyilalàst a méhembe, mégsem lett semmi. Fene se tudja mit kell ilyenkor érezni, vagy hogy kell-e a jeleket figyelni. Én most úgy érzem, nem sikerül. Nem tudom miért. Hormon Sprayt kell most használnom, hüvelykúpot (progeszteron), immungyengítőt (ez az egyik probléma nálam) , vérhigító injekciót reggel és aszpirin protektet este. Még felsorolni is sok. De hát múltkor is ezek vezettek a sikerhez.

Majd kiderül másfél hét múlva.

2022. nov. 17. 19:24
Szia, segíteni nem tudok, viszont hasonló cipőben járok, szerdán kaptam vissza 1db 5 napos kicsit. Én a beágyazódás jeleit keresem kétségbeesetten :D
2022. nov. 17. 19:19

Sziasztok. Hétfőn volt Fagyasztott Embrió Transzferem (FET), kettő db öt napos embriót kaptam vissza, egyikük már félig kibújt a burokból is a visszaültetés napján.

Nyáron friss 3 napos embriókkal a beültetés utáni 7.vagy 8.napon már hànyingerem volt és halvànyan majd egyre erősebben a teszt és a mutatta ,hogy baba van. Sajnos a 8. Héten elvetéltem. Most nem tudom mikor lenne jó tesztelni. Tudok, nem kéne otthon tesztelgetni, de ez már a 4.beültetésem és talán joggal vagyok kíváncsi.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ő mikor tesztelt először? Előre is köszi a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook