Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » FET - nektek mi volt a menete? fórum

FET - nektek mi volt a menete? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Hoxa123)
2021. márc. 18. 22:01

Szia.

Nekem a 20 sejtemből 1 embrió maradt, így nincs mivel tovább próbálkozni. Majd májusban mehetek legközelebb, de megint végig kell vinnem a stimutól.

2021. febr. 22. 09:48
Sziasztok ! Kinek hanyadik FET sikerült ? Köszönöm válaszokat .
12. hoxa123 (válaszként erre: 10. - 54c65f35d2)
2021. febr. 15. 10:44

Szia, nem sikerült nekem sem. Az 1. FET után negatív lett a teszt, így a következő ciklusban egyből indult a 2. FET. Akkor pozitív lett a teszt és elkezdett fejlődni a petezsák, 6-7. hetesen még szívhangot is láttak, de 9. hetesen missed ab. lett a vége.

csak most vettem észre a kérdésed. Neked sikerült azóta vagy hol tartasz?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 54c65f35d2)
2021. febr. 13. 15:07

Szia.

Nem sikerült sajnos.

10. 54c65f35d2 (válaszként erre: 4. - Hoxa123)
2021. jan. 19. 14:08
Szia , és sikerült neked?
9. 54c65f35d2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 14:07
Szia had kérdezem már ,hogy neked sikerült FET? nekem is most lesz nekem amikor megjött akkor kel elkezdeni Lenzettot, Estrofem és 10 napon uh és 12 napon talán lesz beültetés
2020. dec. 29. 19:07
Sziasztok, nekem is FET lesz, Estrofemet szedek, vasárnap,10.napon voltam vérvételen, és uh-n, 6.6 mm volt a méhnyálkahártya. Tovább kell szednem, és csütörtökön újra vérvétel, és uh. Aztán meglátjuk mikor lesz beültetés. Nálunk annyival más a dolog, hogy múlt hónapban volt stimu, lett 7 tüsző, abból 6 petesejt. Csak végül akkor nem lett beültetés, hanem lefagyasztották a petéket (5 volt alkalmas fagyasztásra) és a spermát, és majd most lesz a megtermékenyítés ha már tudni mikor megyünk. Vagy valami ilyesmi.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Hoxa123)
2020. dec. 10. 18:00
Az volt a baj, hogy a stimus lapon nem volt feltüntetve csak a 6. napig a lenzetto meg az estrofem, és végig adni kellett volna. Annyit mondott a doki, hogy majd 4-én menjek vérvétel+UH, és ha minden jó, elindulunk. Hát nem tudom mi lesz. 29-én hívom őket időpontért, lehet rákérdezek majd.
6. hoxa123 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 10. 12:13

Mondtak valamit arról, hogy legközelebb mit kellene máshogy csinálni az ösztrogénnel?


Azt szerintem a 3. napon el kell kezdeni, kérdezz rá, hogy esetleg e-recepten felírnák-e.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hoxa123)
2020. dec. 10. 11:53

Szia.

Hasonlóan ment nekem is, a 12. napi UH-n bukott ki, hogy valami nem jó az ösztrogénnel. 29én hívom őket h adjanak időpontot 4-ére. Hát Nem tudom mi lesz. Valahol 30-31 körül kellene, hogy megjöjjön. 4-én remélem nem lesz még semmi elkésve.

4. hoxa123 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 10. 10:32

Szia!


Bemásolom neked, amit egy masik fórumra írtam egy pát hete, ez volt nekem Tapolcán:


---


Az elmúlt 2 hónapban 2 FET-en voltam, ezekről tudom megosztani a tapasztalataimat.


A ciklus 1. napján kellett telefonálni a recepcióra, e-receptet írtak fel (Lenzetto spray), amit a ciklus 3. napján kell elkezdeni. Legalább egy hetes használat utánra adnak időpontot, ami nekem a ciklus 11-12. napjára esett. Ekkor uh vizsgálat volt, a méhnyálkahártya vastagságát mérték. Az ovuláció időpontja nem számított, tüszőket nem kerestek (legalábbis nekem). Mivel a méhnyálkahártya elég vastag volt, így kijelölték a ciklus 15. napját beültetésre, és kaptam progeszteron kúp receptet is, amit a beültetés előtt 3 nappal kellet kezdeni. (Azt hiszem, hogy akinek nem elég vastag a nyálkahártya, annak kell még jönni uh-ra a beültetés előtt többször is.)


A beültetés után tovább kell használni a kúpot és emelt adagban a spray-t is. A beültetés utáni 11-14. napra hívnak vissza tesztelni, hogy elindult-e a hcg termelődése.


---


Itt ha megvan az ösztrogén recepted és elkezded használni a 3. naptól, akkor az első ultrahang már január 4-e utánra esik.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Panna07)
2020. dec. 9. 13:29

Szia!

Köszönöm a választ :)

Én Debrecenbe járok, most lett volna FET-em, de el lett rontva az ösztrogén adagolása (amit a 3. napomtól kellett adnom) így le kellett fújni, mert a méhnyálkahártyám nem lett elég vastag, és hát jön a karácsony... Január 4-én mehetek legközelebb, de ha nem ingadozik a ciklusom, akkor 4-e kb az 5-6. napom lesz. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy így lecsúszom-e a januári beültetést, vagy van esélye annak, hogy indulhassak. :)

2. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 12:17
Szia! Ez intézetfüggő is, hogy hogyan megy. Nálunk Pécsen a vérzés kezdetekor kell időpontot kérni 10. napi ultrahangra, ott megnézik, hogy van-e domináns tüsző, milyen a méhnyálkahártya, és megmondják, hogy mikor kell beadni a tüszőrepesztőt, mikor kell elkezdeni a progeszteront, és mikor lesz a beültetés, általában a tüszőrepedés napja + ahány napos az embrió. De van, ahol épített ciklusban, gyógyszerezéssel csinálják a FET-et. Te hova jársz?
2020. dec. 9. 11:32

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Nektek pontosan hogyan zajlott a FET? Volt-e előtte bármilyen stimu vagy egyéb kezelés? Ha igen, hanyadik napon kezdtétek? Hanyadik napon volt maga a beültetés? Ezt is muszáj a ciklus első 3 napjában kezdeni, vagy a 6-8. napon is elkezdhető akár a felkészülés?

Bármi érdekel, a legkisebb részletekig!

Köszönöm, ha szánsz rám egy kis időt, és leírod a saját tapasztalatod! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook