Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Festményből színházi darab fórum

Festményből színházi darab (beszélgetős fórum)


2009. márc. 27. 10:12

Nem tudhatod, mikor jutsz fel legközelebb. Lehet, hogy még játszani fogják, bár tudod, hogy nem az lenne az első, hogy rohanj oda. Mert valószínűleg nekem sem az lenne, ha elmennék valahova kikapcsolódni. Vagy hát nem tudom. Van még ezer meg ezer olyan darab, amit érdemes és jó megnézni, igaz pénz kérdése is a dolog. Manapság már nem olcsó egy színházjegy, az ember meggondolja, hogy mire menjen el. Néha azért be lehet iktatni, de biztos, hogy nem mindennapos esemény, főleg ha ilyen-olyan válságokat emlegetnek.

Az viszont pozitív, hogy nem kell a sulitól az otthonodig ingázni. Az nagyon jó tud lenni. :)

6. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - 17c966cfcf)
2009. márc. 27. 08:03

Köszönöm! :-)

Biztosan remek előadás lehetett, tényleg kíváncsi lettem rá.

Kaposvári vagyok. És itt is tanulok, szóval ez nálam nem működik. :-(

Ráadásul pont hétfőn jöttem haza Budapestről, mostanában kétlem, hogy feljutok. :'-(

2009. márc. 26. 21:48

Igazából azért is kérdeztem mindezt, mert én voltam az elmúlt hét végén, és mikor hallottam erről, nagyon meglepődtem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó. Persze, elképzelni sem tudtam, hogy milyen lehet. Jó volt, nekem tetszett.

Merre laksz - ha megkérdezhetem? Magam sem vagyok pesti, csak itt tanulok, s ennek köszönhetem, hogy elmehettem.

Nem is kell mondanom, hogy az egész táncos volt, :). Élő zenés, nagyon dallamos volt. Legfőképp gyermekek számára volt élvezhető. A színház alapjáraton is az előadásai nagy részét a kicsiknek tervezi. Énekes és ötletes műsor volt. Interaktív is volt egyben, mert több alkalommal felhívtak gyerkőcöket a színpadra. Poén is volt benne jócskán.

Ha akarod, nézd meg a linket, persze ez nem sokat ad vissza az előadásból, de talán mégis kicsit közelebb hozza hozzád. :) [link]

4. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - 17c966cfcf)
2009. márc. 26. 14:43

Igen, ha tehetném, megnézném. Csak sajnos nem vagyok pesti és mostanában tuti, hogy nem is jutok el. :-(

De érdekelne az előadás. Iletve hát a beszámolók... :-)

3. 17c966cfcf (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2009. márc. 26. 14:25
Örülök, hogy így gondolod. :) Egyébként meg is néznéd a darabot?
2. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - 17c966cfcf)
2009. márc. 26. 14:19
Szerintem jó ötlet, és egy táncművészt nem csodálom, ha megihlet az ilyesmi. :-)
2009. márc. 26. 14:17
A Kolibri Színházban egy Brueghel festményt, nevezetesen a Gyermekjátékok c. alkotást dolgozta át Bozsik Yvette rendezőnő. Megnézné ezt valaki? Milyen ötletnek tartjátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook