Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett szőke hajnál, csak a lenövéseket kell festeni havonta, vagy az egész hajat? fórum

Festett szőke hajnál, csak a lenövéseket kell festeni havonta, vagy az egész hajat? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 7. 09:45
legjobb ha mindig az egeszet befested!
10. Anda39
2010. febr. 24. 17:50

Ha barna a hajad, a sima szőke festék nem világosítja fel, vagyis nem lesz szőke. Ha szőkítőkrémmel világosítod, akkor viszont tilos a már kiszőkített hajvégekre újra és újra rámenni.

Nem mindegy, hogy egy sima hajfestékről van szó, vagy szőkítőről!

2009. ápr. 6. 16:57
Köszi a válaszokat.
8. csókica (válaszként erre: 7. - Petka)
2009. ápr. 6. 13:04
Nekem is igy csinálja a fodrász:))
2009. ápr. 6. 12:08
En ugy festem a hajamat, hogy eloszor a lenovest, majd kicsit kesobb rahuzom a tobbire is. Erre azert van szukseg mert a haj nemcsak leno, hanem a szin kopik is. Tehat igy lesz mindenhol egyforma szinu.
2009. ápr. 6. 12:01
Festett vöröst szőkítettem házilag:) A placentás hajpakolást próbáltátok már?
5. csutkababa (válaszként erre: 4. - 8c73a5832e)
2009. ápr. 6. 11:54

elhiszem, nemelyik hajszint tenlyeg nehezen lehet szokiteni.

akkor fesd nyugodtan a lenovest, nem lesz baja,mert akkor csak azt fested...

2009. ápr. 6. 11:45
De nekem havonta látszik a barna lenövés kb. egy centire, az a baj.2 hónapos lenövés már elég csúnya lenne. Mondjuk , ahajam már a szívatás is eléggé tönkre tette. Azért gondoltam , hogy hátha csak a lenőtt részeket kell festeni, ha már megvan a megfelelő árnyalat. Elég sokára értem el ezt a színt, amire azt mondom, hogy kb. ilyet akartam.
2009. ápr. 6. 11:40

en a kinott reszt festem eloszor, es ami marad, mint ahogy az elottem szolo is irta, rakenem a tobbire, de en nem szoktam havonta, mert nagyon karos a hajra..

2 havonta szoktam csak.

2009. ápr. 6. 11:37
Ha ugyanolyan színű a hajfesték, akkor elég csak a lenőtt részeket. De ha marad festék, nyugodtan ráviheted a barnább részekre.
2009. ápr. 6. 11:35
Festett szőke hajnál, csak a lenövéseket kell festeni havonta, vagy az egész hajat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook