Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Festés előtt! Tetőtérbe színek, dekorok! fórum

Festés előtt! Tetőtérbe színek, dekorok! (beszélgetős fórum)


1 2
11. Heni86 (válaszként erre: 6. - Pinki87)
2010. ápr. 8. 12:09
Ha elég jó a kézügyességed akkor a bútorokon is lehet segíteni pl. bútorfóliával. Nem egyszerű de ha ügyes vagy szépen meg lehet csinálni őket egyszínűre és ráadásul olyan színűre amilyenre csak akarod. Nem is túl drága...
10. pinki87 (válaszként erre: 9. - Becseiagi)
2010. ápr. 8. 12:09

igen erre én is gondoltam,mondjuk akkor sötétebb bordó vagy lila!

de nem tudom hogy a zöldnél ez mennyire dominál!

fehérek a falaink,még sose volt fesvte,mert új építésű a lakás!ezért sem szeretnék tapétát!

9. becseiagi (válaszként erre: 2. - D441802019)
2010. ápr. 8. 12:07
Amúgy láttam már olyat, ha világos szobát akarnátok, hogy 2 egymással szembe lévő fal citromsárga, a másik kettő fehér, és a bútorokat barnára, a textiliákat világoszöldre.
8. becseiagi (válaszként erre: 6. - Pinki87)
2010. ápr. 8. 12:05

A lányaim szobája lila lesz! :) A zölddel és rózsaszínnel kombinálva!


A fiamé pedig türkíz, kalwados bútorokkal. A folyosó és a konyha egybefüggő narancs alul, középen indiai vagy kínai jellegű bordűrrel, felül meg valami világosabb napsárgával.

7. becseiagi (válaszként erre: 5. - Heni86)
2010. ápr. 8. 12:03
Mi is ilyenen gondolkozunk, hogy kiwi zöld 3 fal, és az ablak fala tapétás, ugyanis félünk, hogy ha most legletteljük meg festjük, elkezd penészedni. De ha leszedjük a régi tapétát, és újat teszünk fel, akkor lehet nem lesz gond. Én olyan arany és barna színű mintás tapétára gondoltam, aztán majd látjuk a választékot.
2010. ápr. 8. 12:01

hú a falmatrica nagyon jó ötlet!


az a bajom amugy,hogy a bútorok nem egy színűek,sajna nem tudom őket anyagi okok miatt kicserélni!


nekem tetszik a lila,de a páromnak nem annyira!

méghozzá ugy tetszik,hogy sötét és világos kombinációja!

2010. ápr. 8. 11:57

Ha a kiwi zöld tetszik akkor pl. vehetsz rá bambusz v. akármilyen más mintájú, sötét zölt vagy barna színű falmatricát. Nagyon mutatós szerintem csak nem szabad túlzásba vinni!

Meg nekem még az is tetszik amikor az egyik falra mintás tapétát tesznek a többi pedig egyszínű. Ott már lehet variálni rendesen.

4. d441802019 (válaszként erre: 3. - Becseiagi)
2010. ápr. 8. 11:55
Igen, láttam már olyan nappalit, ahol a falak zöldre voltak festve, a berendezési tárgyak (kanapé, TV-állvány, polc) sötétbarnák (Wenge színűek) voltak. Nagyon kontrasztos, komoly és nagyon szép volt!
2010. ápr. 8. 11:53
Nagyon jól megy hozzá a lila, vagy éppen a barna színei is. Mi is olyan színű szobát szeretnénk, így jól fog hozzá menni a sötét barna laminált padló is.
2010. ápr. 8. 11:51

Én tetőtérbe a nap színeit választanám. Citrom-, narancssárgát.

A kiwi-zöld sem rossz ötlet. Szerintem a citromsárgás árnyalatok jól mennek hozzá.

2010. ápr. 8. 11:48

festés előtt állunk,és érdekelne tetőtérbe ki milyen színt választana, és milyen képekkel dekorral díszítené!

én a kiwi zöldön gondolkozom,de nem tudom hogy milyen fali kép illene hozzá!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook