Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Festékszóró pisztollyal való festés fórum

Festékszóró pisztollyal való festés (beszélgetős fórum)


10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Kakukkfű)
2014. jún. 12. 20:59
egy kisebb helyiségben gyakorolhatsz!
9. kakukkfű (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2014. jún. 12. 20:56
Na, lehet, hogy a vége az lesz, hogy festőt hívok. :))
8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Kakukkfű)
2014. jún. 11. 22:09

Az csak a reklámokban megy olyan egyszerűen! :)

Egyébként a hengerhez is kell még egy ecset,amivel korrigálni lehet a sarkoknál, éleknél.

7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Kakukkfű)
2014. jún. 11. 22:06
Az meg fog folyni. Én is hengerrel csináltam, bár nem az egész lakást. Apránként csináld, ne egyszerre!
2014. jún. 11. 14:39
Hengerrel festeni egy egesz lakást egyedül, az komoly fizikai munka. Annyi szufla mincs bennem, ezért szeretném kipróbálni a festékszórót.
2014. jún. 10. 22:21

Már én is szemezgettem hasonló gépekkel,de aztán úgy döntöttem,jó nekem a sima henger.

A lényeg a festék,abból csakis a legjobbat!

Szerintem.

2014. jún. 10. 22:08
Szerintem nem veletlen,hogy a profik nem hasznalnak ilyen csoda cuccokat:-)!
3. csutkamano (válaszként erre: 1. - Kakukkfű)
2014. jún. 10. 21:51

A nyelest én még csak tv reklámban láttam. Mint minden reklám, ebben is lehet trükk, hogy ilyen hamar kész egy szoba kifestése. Az előnye az lehet, hogy nem csöpög a festék, mert Te adagolod a mennyiséget a hengerre.

Van egy még sosem használt festékszóróm, azzal valószínüleg egyszerre nagyobb felületet lehet befesteni, de talán hagy maga után némi takarítanivalót.

Sok sikert a munkához, bármelyiket is választod.

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kakukkfű)
2014. jún. 10. 21:07
Egyikkel se! Viszonylag kicsi hengerrel, és mártogatod a festékbe.
2014. jún. 10. 20:12

Sziasztok!

Lakásfestésbe szeretnék kezdeni, és véleményeket gyűjtenék a festékszóró pisztolyról, vagy a nyélbe felszívható festékes hengerről.

Van valakinek tapasztalata valmelyikkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook