Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fertőző betegség a szemen lévő árpa? fórum

Fertőző betegség a szemen lévő árpa? (beszélgetős fórum)


10. inta (válaszként erre: 1. - Kira34)
2012. szept. 8. 06:18

Nekem szilveszterkor jött ki, ezért felhívtam a barátaimat, hogy inkább nem megyek át, hátha megfertôzöm a 4 pici gyerekükbôl az egyiket vagy mindet... Az apuka felhívta az ismerôs gyerekorvost tanácsért, aztán visszahívott, hogy keressek jobb kifogást, mert a doki szerint nem fertôz :).

Puszikat azért inkább nem adtam, biztos ami biztos, és óvatos voltam, de egyik gyerek vagy vendég sem kapta el.

9. kira34 (válaszként erre: 8. - Megi04)
2012. szept. 6. 21:48

Na. ott még azért nem tartanak.


Köszi a biztató választ.

2012. szept. 6. 21:47
Hát...ha csak nem használnak az ovisok közös szemcerkát....Én a családban az 5 ember közül senkit nem fertőztem meg,pedig nem kenegettem,nem csináltam semmit vele...
7. kira34 (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. szept. 6. 21:47
Én is ettől félek, és hogy holnap hazaküldik az oviból.
6. kira34 (válaszként erre: 3. - Megi04)
2012. szept. 6. 21:44
Nagyon remélem, hogy az Óvónők is úgy tudják, hogy nem fertőző.
2012. szept. 6. 21:43
de,fertőző,én legalábbis így tudom.
2012. szept. 6. 21:43

Ma nem vittem orvoshoz, mert már nem rendelt, de már rágebben is volt ilyen, akkor azt modta, ha jól emlékszem, hogy nem az.

Néha egymás után többször is kijött, és akkor azt modta, hogy vándorolhat. ( Mármint az árpa)

Van kenőcs, azzal kenem.

2012. szept. 6. 21:41
Van,aki azt állítja fertőző,de nekem volt...nem fertőztem meg senkit...
2012. szept. 6. 21:36

elvileg csak közös használati tárgyak mint pl szemceruza, közös törölköző és hasonlóktól lehet elkapni...

de az orvos mit mond??

2012. szept. 6. 21:35
A lánykámnak van árpája. Az óvodába járás miatt kérdezem. Remélem, hogy nem fertőző.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook