Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fertőzés esetén csúszhat a ciklus? fórum

Fertőzés esetén csúszhat a ciklus? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 27. 09:22

Nagy betegség, lelki megrázkódtatás, éhezés, stb. esetén is csúszhat a ciklus, sőt megszünhet a peteérés. Ezzel védekezik a suervezet a nem megfelelő, túlélésre alkalmatlan időben születendő utódok ellen.


Viszont létezik terhességi és ovulációs teszt is a patikákban. Inkább ezeket használd, mi úgysem tudunk igazi válaszokat adni a kérdésedre!

2012. dec. 27. 08:51

20-án megjött a menstruációm iszonyú görcsökkel. a 3. napi szenvedés után mondtam, hogy ez már nem normális, és elmentem az ügyeletre, ahol mondták h összeszedtem egy fertőzést, ami a petevezeték gyulladását okozta. kaptam rá gyulladáscsökkentőt, antibiotukum pedig nem kellett, mert nem volt olyan mértékű.

a kérdésem, mint a címben is írtam, hogy csúszhat-e ez miatt az egész ciklus?

párommal naptárazunk, persze tudjuk, h nem igazán védekezési módszer de eddig bevállt. 2 éve nem volt egy plusz peteérés se, és pontos 30-32 napos a ciklusom. mindig megéreztem a peteérést is.

és az a baj, hogy most is úgy érzem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook