Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ferrari -s gyerekülés 9-36kg-ig. Kinek van még ilyen? fórum

Ferrari -s gyerekülés 9-36kg-ig. Kinek van még ilyen? (tudásbázis kérdés)


6. baloghany (válaszként erre: 5. - Babapiskotaa)
2009. dec. 30. 20:39
Hol látod hogy a nania a gyártó? Én úgy láttam, hogy az Osann gyártja a Ferrari ülést és a tesztje jó. Bár én a 9-18kg-ig gyerekülést néztem. Mi a hétvégén akarjuk megnézni a brendonban, de a neten rendelném olcsóbban. Persze csak ha jó. De amiket írtatok nem valami biztató:(
5. babapiskotaa (válaszként erre: 4. - Pemete)
2009. dec. 30. 09:01
igen, most nézem a nania töréstesztjeit, 0 , legalább nem negatív. Brendonban vettük 2 napja. Szerintem még visszaveszik ilyenkor simán, nem?
2009. dec. 30. 08:57

Nálunk a párom volt nagyon ráizgulva erre, de aztán mikor megnéztük kiderült, hogy ez aztán semmire sem jó:S És ha jól emlékszem drága is!

Próbáld meg elpasszolni, aztán venni egy jobbat. Nem azért, hogy sztároljam a márkát, de nekünk nagyon sok pierre cardin cuccunk van, az etetőszéktől, az utazóágyon keresztül a gyerekülésig, és ezek teljesen rendben vannak.

De nagyon sok szuper gyerekülés van, amit nagyon dícsérnek az a Besafe, csak az is nagyon drága, mi a harmadáért vettük ezt ami most van. Egyébként mi megnéztrük, hogy a mi okcsinkhoz milyen gyerekülés vcaló, és azért lett ez, mert ezt a márkát írták!

3. babapiskotaa (válaszként erre: 2. - Pemete)
2009. dec. 30. 08:45

nekünk most van, de nem tudom a felsőbe fűzni a válvédőt

amúgy most kerestem a neten használatit és most látom, hogy a nania a gyártója.

Pont nania ülést nem akartam!!!

2009. dec. 30. 08:36
Mi anno, mikor gyerekülést vettünk, akkor ilyet akartunk, képen láttuk előtte csak, és nagyon tetszett. Aztán megláttam élőben, és kiderült, hogy egy rakás sz@r! Így vettünk egy pierre cardin-t, ami 9-től 25 kg-ig jó.
2009. dec. 30. 08:34
Ferrari -s gyerekülés 9-36kg-ig. Kinek van még ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook