Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fermentált tápszer recept nélkül mennyibe kerül? fórum

Fermentált tápszer recept nélkül mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 23. 19:34
Nyilván nálunk is más lenne, ha válogatósabb lenne a legény. :)
13. noozimanoo (válaszként erre: 12. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 19:34
Én mondjuk a tejjel úgy vagyok, hogy inkább a termelői, mint a bolti. A boltiban sokszor szerintem minden van már, csak tej nincs.
12. EsztyMorgan (válaszként erre: 11. - Noozimanoo)
2013. júl. 23. 18:35

Hát az én lányom irtó finnyás. Mondjuk kakaót már csináltam neki meg tejbegrízt de én vizeztem fele-fele arányban a tejet.

Igazából nem is tudom merre lépjek mert van ahol azt olvasom,h 3 éves korig nem ajánlott a házi tej adása, máshol meg pont azt ajánlják. :(

11. noozimanoo (válaszként erre: 10. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 18:32

'És azt hogy?' -> Mármint a joghurtot? :)


A tejet én nem hígítgatom. Persze nem minden nap minden étkezés tejes, de ha tej, akkor szerintem az legyen tej, és ne tejízű. :)

Amik nálunk tuti bejönnek: tejbegríz, -rizs, kakaó, vagy csak simán is maga a tej.

Ha csak a tej, akkor abba nem teszek semmit. Ha meg valami fincsiség, abba nagyon pici cukor kerül csak.

Kaja-téren még nem tudtam olyat adni, amire köpködés lett volna a válasz. :)

10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Noozimanoo)
2013. júl. 23. 18:19

És azt hogy? :)

Jó is,h felhoztad a témát.. te hogy adod a tejet? Tápszerrel vagy vízzel hígítva? Teszel bele cukrot vagy valamit? Bocs a hülye kérdésekért de ezen a téren még nem igen gondolkodtam.

9. noozimanoo (válaszként erre: 8. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 15:37

Szerintem mi a tejitalt kihagyjuk. Nálunk jár autó, ami termelői tejet árul. Azzal még soha nem volt gondunk, a bolti tejjel többször jártam pórul.

Mostanában a joghurtot is itthon készítem. :)

8. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Noozimanoo)
2013. júl. 23. 15:11

... ha akarná.

De jól láthatólag nem akarja. :(( mindegy, legfeljebb veszek recept nélkül. Igaz drágább, de ha a gyerekről van szó, akkor nem sokat rugózok a pénzen. Még tejitalon gondolkodom,h majd veszek.

7. noozimanoo (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 14:51
Elvileg szakvélemény kellene hozzá, de gondolom, ha a mi dokink fel tudja írni, akkor a tiétek is felírhatná...
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Noozimanoo)
2013. júl. 23. 14:42
Még pénteken teszek egy próbát... de ma is még én voltam a tudatlan.. :(((
5. noozimanoo (válaszként erre: 4. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 13:32

Na innen üzenem neki, hogy én ma kaptam receptet!

Simán felírta a dokink.

4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Noozimanoo)
2013. júl. 23. 12:52
Állítólag egy éves kor felett már nem írhatja fel. :/ én mondtam neki,h 3 éves korig felírják, de ő azt mondta,h nem tud erről így nem írhatja fel.
3. noozimanoo (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 12:41
Én is ilyen áron tudom. De azt 3 éves korig felírják. Vagy a dokitok nem akarja?
2013. júl. 23. 12:31
2100 ft asszem
2013. júl. 23. 12:28
Fermentált tápszer recept nélkül mennyibe kerül kb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook