Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Férjhez mentem és meghíztam fórum

Férjhez mentem és meghíztam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. szept. 30. 12:32

Én is azt mondom, hogy amennyiben nem változtattál az étkezési szokásaidon és sportolsz is, vagy mozogsz eleget és ennek ellenére híztál, akkor kérj beutalót endokrinológiára és egy kis cukrot se árt nézni, tehát a vérkép hasznos tud lenni, de csak ha jó orvoshoz kerülsz!!


Én is híztam, de kevesebbet, meg változtattam is az életmódomon,kevesebbet mozogtam és mégis ugrott a TSH szintem, nem tudni, hogy akkor az életmódom az oka a hízásnak, vagy az hogy ingadozott a hormon...


Mindegy is a lényeg, hogy hiába mozogtam nem nagyon megy le, pedig tartományban vagyok,ezért mondom, hogy kell egy jó orvos, mert van akinek tartományon belül is már problémás...

13. grassi
2019. szept. 30. 12:32

ez nagyon gyakori szerintem, mindenféle szervi ok nélkül. nekem 23 évesen az első komoly kapcsolatomnál volt ilyesmi. mindketten dolgoztunk természetesen, ezért az este volt közös. étterembe járkáltunk, én sokat főztem, mert új volt ez a "saját háztartást vezetek" dolog és nagyon élveztem. én nem híztam, mert akkor még működött az anyagcserém normálisan :) de a párom kezdett uborka alakú lenni. szerencsére gyorsan kapcsoltunk, és nem az evés lett a fő közös program.

ha nálatok is ez van, vagyis az, hogy este esztek komoly mennyiségű kaját, akkor változtass ezen. de szerintem nem +17 kilónál kell észbe kapni, hanem +5 kilónál mondjuk. és akkor nem akkora nehézség megszabadulni a feleslegtől.

12. Lávli (válaszként erre: 1. - B07621a597)
2019. szept. 30. 12:30

Közös boldog vacsorák, nasik a tv előtt, extra főzések újasszony jóasszony módra .. simán meg lesz a következménye.

Szerintem mielőtt elkezded az orvoshoz járó tortúrát (hogy hátha nem te vagy a felelős), vizsgáld meg szigorú szemmel a táplálkozásodat, és hogy mennyi kalóriát tolsz be naponta. Esetleg egy cetlin is vezetheted, hogy jobban szembesülj a tényekkel.

Aztán ha mondjuk egy hét után az derül ki, hogy te tényleg egy falattal nem ettél többet/zsírosabbat/cukrosabbat, mint 1 évvel ezelőtt, akkor nem árt néhány vizsgálat.

De előbb legyen önvizsgálat :)

2019. szept. 30. 11:26
szerintem is fordulj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad. EGy kapcsolattól önmagában nem hízik ennyit az ember ha mindent ugyan úgy csinál, mint addig.
10. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Globus)
2019. szept. 30. 11:22
Kolléganőm epekő műtét után meg lefogyott.
9. globus (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2019. szept. 30. 11:11

Fiam pufi gyerek volt iskolásként, ötödikes korában kivetettük a manduláját, utána lefogyott.

Én viszont epekő műtét után szedtem fel.

8. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2019. szept. 30. 11:08
*étkeztél
2019. szept. 30. 11:08

Szerintem ha mindent úgy csináltál, úgy érkeztél, mint eddig, akkor nézess pajzsmirigy hormont.

Én meghiztam 24 évesen, kb. mikor vége lett az első komoly kapcsolatomnak meg miután kivették a mandulámat. De sajnos nem törődtem vele, azt gondoltam, hogy lelki okok miatt és nem is különösen érdekelt. Csak pár éve mentem utána, hormonális okok vannak mögötte, most meg szenvedek a kilókkal. Szerintem ha időben utána járok, meg foglalkoztat, talán ennyire nem híztam volna meg.

6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - B07621a597)
2019. szept. 30. 10:59

Nálad mi az oka?


Többet eszel? Többet nassoltok együtt? Nem jársz el edzeni már?


Ha ezek az okok, akkor miért? Azért mert megállapodtál, és már nem kell odafigyelni magadra?

5. ikres_anyu (válaszként erre: 1. - B07621a597)
2019. szept. 30. 10:40
Férjed mit szól mindehhez?
2019. szept. 30. 10:31
Szokták mondani hogy a hazasság hízashoz vezet,de nem 1 év alatt..
3. b07621a597 (válaszként erre: 1. - B07621a597)
2019. szept. 30. 10:29

*visszafogyjatok


Elírtam bocsánat:)

2. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - B07621a597)
2019. szept. 30. 10:29
igen sok benned a boldogság hormon
2019. szept. 30. 10:27
Idén egy éve hogy összeházasodtunk, azóta 17 kilót híztam. Van,aki hasonló cipőben jár esetleg? Mi volt nálatok az oka, és tettek e valamit azért,hogy visszafogja tök? Valóban a jó kapcsolat hizáshoz vezet?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook