Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Férjem vegetáriánus és mégis 163.7 kg. Valamit rosszul... fórum

Férjem vegetáriánus és mégis 163.7 kg. Valamit rosszul... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 18:06
Nem lehet, hogy túl sok liszteset, cukrosat eszik? Milyen ételeket fogyaszt egy átlagos napon, felsorolnád?
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 17:57

A vegetáriánusok ehetnek sok-sok lángost, sültkrumplit, süteményt, banánt, csokit egy szóval, mindent ami hizlal.

Nem a hústól, tojástól hízik el valaki, hanem a rengeted szénhidráttól, valamint a kevés mozgástól.

De nekem olyan troll jellege van ennek a fórumnak.

5. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 17:39

húúú...163,7 kg? Az ő léte már kihívás.. Kedves fórumnyitó! A férjednek nem tűnik fel, hogy körülötte minden olyan körülményes? Mondjuk az öltözködés, fürdés, és főleg a klotyó használata..na az érdekes lehet..


A vegetáriánus azért nem jó, mert én amikor az voltam, tíz kilóval voltam könnyebb. Valami más lehet agubanc..talán a mennyiséggel van a baj?


Egyáltalán dolgozik valahol? A tudtod nélkül nem nassol, vagy titokban befal mindent, ami szembe jön? A körzeti orvosa, vagy a diabetológus nem hümmög?


Még engem is leszólnak, pedig csak 6 kiló feleslegem van.

4. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 17:38
Attól, hogy valaki vegetáriánus még nem jelenti azt, hogy sovány. Ennek pedig az az oka, hogy sokszor ugyanúgy fogyasztanak mindennel telepakolt feldolgozott, cukros ételeket.
2022. szept. 25. 17:36

mennyi?

ennyi répát meg salátát a nyulak sem esznek, oszt futnak mint a nyulak..-)

2022. szept. 25. 17:26
Mennyi??? 😩
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook