Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjem sokat dolgozik, stresszes. Milyen terméket lehet szedni, inni vagy ilyesmi? A Supradyn milyen? fórum

Férjem sokat dolgozik, stresszes. Milyen terméket lehet szedni, inni vagy ilyesmi? A Supradyn milyen? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 19. 10:10
Rendben köszi!
16. a9e1c02a7b (válaszként erre: 15. - L.Niki18)
2009. máj. 18. 19:42
A dobozon 1 szem van írva naponta, de van, aki kettőt vesz be. Én kettőt szedek, mert pajzsmirigy gondjaim vannak, ez idegességet okoz. De az alap napi 1 szem.
2009. máj. 18. 19:18
Értem. Köszönöm az infót! Ez elég jó ár ha elég 2 vagy 4 hónapra. Szerintem elég lenne ha minden nap 1 szemet venne be belőle párom.
14. a9e1c02a7b (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2009. máj. 18. 15:29
Én épp ma fizetem ki az enyémet, anyukám kolléganője hozza, 7.200,-Ft körül mondta, hogy lesz. Ez 2 vagy 4 hónapra elég, attól függ, naponta 1 vagy 2 szemet szed-e az ember belőle.
13. L.Niki18 (válaszként erre: 12. - A9e1c02a7b)
2009. máj. 18. 15:25
Meg tudnád mondani, hogy mennyibe kerlüne ez a gyógynövénykapszula? :-)
2009. máj. 18. 14:50
Nekem bejött a Rhodiola Rosea gyógynövénykapszula. Ez úgy csökkenti a stresszt, hogy közben testileg, lelkileg élénkít, szóval nem "nyom le", nem álmosít, mint a többi nyugtató hatású dolog. Az immunrendszert is erősíti. Állítólag tea formában is kapható, én még olyat nem láttam.
2009. máj. 18. 14:47
akkor veszel egyet es mind2en hasznaljatok :) vagy azt mondod neked kell es majd ot itatod vele :) valahogy csak meg lehet gyozni :P
10. L.Niki18 (válaszként erre: 9. - Ti-mici)
2009. máj. 18. 14:45

Még meglátom. Párom makacs így nem hiszem, hogy ennyi pénzt magára költene. Bezzeg ha nekem kellene akkor megvehetném. :-)

Magára sajnálja a pénzt. :-(

2009. máj. 18. 13:44
hat hatasa nem lesz egybol...ido kell ahoz is...de tenyleg jo! hat az ara nem epp a legkisebb! de ha belegondolsz hogy nap mint nap elmegy ide oda a penz...es egy doboz eleg akar 2 honapra is! nalunk Erdelyben most jelent meg es sokan hasznaljak es hat! rendelhetsz 4 termekes szettet 100 euroert es jo hogy kinn vagy nemetbe mert onnan van a ceg is :) van energiaitaluk is ami sokkal jobb mint a kave! szerintem erdemes lenne befektetni!
8. L.Niki18 (válaszként erre: 7. - D532163884)
2009. máj. 18. 13:35

Ja, ennyire nem rossz a helyzet. És szereti a munkáját. És még csak 7-8 hónapja dolgozik itt. Kiköltöztünk kisfiúnkkal is hozzá. Németországban vagyunk. Szóval azért jöttünk ki, hogy összeszedjük magunkat. Ja és az alga az nagyon jó lenne biztosan, de kicsit drágállom. :(

Vagyis megérné ha használ de ekem amiket használtam ilyen természetes valamiket nekem nem használtak.

7. d532163884 (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2009. máj. 18. 13:12
akkor megvan a megoldás: pihenni kell, v munkakört váltani.Ehet akármilyen algaport, vitamint, magnéziumot,ozmium-tetroxidot:) stb. ha éveken át kizsákmányolja a szervezetét, az előbb-utóbb megbosszulja magát.Én erre a kardiológiai intenzíven jöttem rá, ahol 2-3 nővér és egy orvos figyelt a nap 24 órájában, hogy mikor kell újraéleszteni:)-ez most már vicces, de akkor(2 éve) nem volt annyira az.Nekem is stresszes volt a melóm, már nem az:)
2009. máj. 18. 13:02
Az alga segit a pihenteto alvashoz is! Anyukamnak is vettem egy dobozzal o nagyon rossz alvo es mindjart 2 honapja szedjuk es azt mondta mar picit javul a helyzet es kicsivel jobban alszik...tenyleg nagyon ajanlom...mindenkinek es mindenre jo! mert termeszetes es hatekony alapanyagok vannak benne amit a tested kiszelektal es azt alit elo belole amire szuksege van!
2009. máj. 18. 12:56

Köszönöm szépen! Még azért várom az ötleteket akinek van! :-)

Amúgy a stressz is attól van nála, hogy sokat dolgozik és nem tudja magát rendesen kipihenni.

2009. máj. 18. 12:51

szia

Hat jok ezek a vitaminok meg ilyen fele etrend kiegeszitok de a stressznek lehetnek mas okai is amik a sima vitaminok nem oldanak meg...en szivbol ajanlom az mikroalga port...ez es termeszetes szaritott alga por...tele van feherjevel es vitaminnal, meregtelenit, vitaminizal, energizal, immunrendszer erosito, stressz oldo, depressziora is hasznaljak...vegzos egyetemista vagyok nalam is nagy szo a stressz es rabukkantam az algara es nagyon meg vagyok elegedve! eddig mindig faradt voltam es stresszes semmi eletkedvem mind aludtam volna, kis megeroltetes utan mar semmire se voltam jo en is probaltam ilyen olyan vitamint centrum supradyn meg tarsai de egyiksem valt be de mostmar az algatol superul erzem magam tanulas, suli, vizsgak ide oda szaladgalas utan is...keress ra neten a mikroalgakra es lasd hogy nagyon hatasos es jo es termeszetes! sok sikert!

2009. máj. 18. 12:47
Szedjen MagneB6-ot,nagyon jó idegerősítő,és igyon rendszeresen japán kristálygombát, általános immun erősítő és betegségmegelőző hatása van. Aki eddig fogyasztotta, mind meg van elégedve vele!
2009. máj. 18. 12:46
A párom annyira felpörög tőle, hogy nem tud elaludni...:-S Ezért nálunk ki van csukva a m.vit. készítmény....
2009. máj. 18. 12:42
Férjem sokat dolgozik, stresszes. Milyen terméket lehet szedni, inni vagy ilyesmi? A Supradyn milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook