Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? fórum

Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? (tudásbázis kérdés)


2017. nov. 8. 08:51

Őszinte részvétem!

Pár napja elutaztunk, nem voltam gépen, még csak most olvasom a szomorú hírt...

Sok erőt kívánok Neked a fájdalom feldolgozásához!

218. Channa*
2017. nov. 8. 07:34

Szia Micimackó!

Hogy vagy? Hogy telnek a napjaid?

217. keki70 (válaszként erre: 216. - Micimacko62)
2017. nov. 6. 15:32

Talán ez a legnehezebb időszak,amíg mindent elrendezel.Főleg,hogy mindezt egyedül kell megtenned.

Persze,hogy hiányzik-de ez így normális.Tudom,hogy nagyon fáj...

Én azt szoktam mondani micimackó,hogy ilyenkor a fájdalmat ki kell sírni magunkból.Ha ötvenszer egy nap,akkor ötvenszer.Hogy a lelkednek kicsit könnyebb legyen...

2017. nov. 6. 13:35
Ma voltam intézni a dolgokat. Kiválasztottam az úrnát kiszámolták az összeget,megirják az ideiglenes őzv nyugd papirjait,és ha minden simán lezajlik jövö hét Szerdán hozom haza !Az ápolási dij+ közgyogy lemondva.Még az autot kell megérdeklödnőm ,mivel hiteles(lizinges)hogy mi legyen a vége.Jogsim nincs igy valószinüleg elviszik.Még a közüzemi számlákat kell majd rendeznem.Nem vagyok magamnál ,mint az élő halott csak megyek és nem gondolok semmire.Hiányzik!!!
215. fincsi5 (válaszként erre: 212. - Micimacko62)
2017. nov. 5. 15:10

Akkor nem veszít semmit a fiad.

Majd kimentek a tóhoz nyáron.

2017. nov. 5. 12:09

Részvétem, Micimackó.


Tényleg időt kell hagyni mindennek, a gyásznak is. Nem kell "erősnek lenned", csak annyira, hogy ne omolj össze. Azzal sem akarlak biztatni, hogy később jobb lesz - mert tényleg jobb lesz, de ilyenkor ez sokszor még plusz fájdalmat is tud jelenteni, hogy egyszer jobban fogod érezni magad úgy, hogy ő nincs veled. Szóval tarts ki, és legyen az a megnyugvásod, hogy ő már nem szenved, és te mindent megtettél, nem tehetsz magadnak semmilyen szemrehányást. Ő pedig tovább veled marad a szívedben - nem tudom, hiszel-e a halálon túli életben; ha igen, akkor gondolj arra, hogy találkoztok még, és akkor már nem lesz betegség és fájdalom. Nekem ez ad erőt, ha elvesztek valakit, aki a részem volt. De persze nem akarom rád erőltetni, ha te másképp gondolod.


Azért tényleg jó lenne neked valami társaság, hogy nehogy teljesen magadba fordulj. Ilyenkor nem jó teljesen egyedül lenni. Semmi olyan hely nincs, ahova el tudnál menni? Akár egy kiállítás, vagy egy kirándulás. Nyilván nem ebben a pillanatban, hanem a közeljövőben.


Fogok gondolni rád ezután is. Kitartás!

213. keki70 (válaszként erre: 212. - Micimacko62)
2017. nov. 5. 11:24
Ha ezt kérte,akkor így is kell lenni,tiszteletben tartod az utolsó kívánságát.
212. micimacko62 (válaszként erre: 211. - Fincsi5)
2017. nov. 5. 08:58
Nem-nem jön haza,Ausztráliában lakik.A férjem kivánsága szerint nem lesz szertartás ,csak hamvasztás és haza hozom,ez volt a kérése mikor még élt ezt beszéltük meg. Sőt hozzátartozik,hogy nagy horgász volt és ő szeretné ha a hamvait szét szornám az itt lévő horgászt tóba ,de erre viszont én most nem vagyok képes!!!Itthon lesz velem!!
211. fincsi5 (válaszként erre: 204. - Micimacko62)
2017. nov. 5. 08:48
Nem jön haza az apja temetésére?????:(((((((
210. micimacko62 (válaszként erre: 208. - Ilián)
2017. nov. 5. 05:10
Kiskunhalason.
209. brandy85 (válaszként erre: 204. - Micimacko62)
2017. nov. 5. 05:04
Nagyon sok erőt kívánok Neked! (sajnos idén márciusba nővérem is is megjárta ezt az utat)...
208. Ilián (válaszként erre: 204. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 22:25
Merrefelé laksz?
2017. nov. 4. 22:10

Próbáld meg kipihenni, összeszedni, megerősíteni magad lelkiekben, hiszen az elkövetkezendő napokban sok racionális döntést kell majd hoznod, hogy méltóképp búcsút vehess a párodtól.


Sok erőt kívánok neked!

206. kristo_f (válaszként erre: 177. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 21:09

Nyugodjon békében!

[link]

205. keki70 (válaszként erre: 204. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 19:14

Tudom...nem azért,mert átéltem,hanem mert a környezetemben jó páran és ők mesélték.Idő kell...túl kell esni a temetésen,nem mondom,hogy utána könnyebb lesz,de egy teherrel kevesebb.És időt kell hagyni a gyásznak...

Nem vagyunk egyformák,van,akinél gyorsabb a fájdalom feldolgozása és van,aki örökké hordozza a terhet./mint én,akinek 30 éve meghalt a Mamikája,de még mindig fáj,ha rágondolok,hogy nincs és nem fogytak el a könnyek.Életem végéig őrizni fogom a szívemben./

Putyika legalább ott van neked,hozzá odabújhatsz,ért mindent,az állatok nagyok okosak.

Az viszont rossz,hogy csak jövőre találkozol a fiaddal,mert bizony rá most nagy szükség lenne.Később is szükséged lesz rá,de a legjobban most kellene,hogy melletted legyen.

Barátnőd nincsen?Jó lenne ilyenkor.

2017. nov. 4. 17:37
A fiam csak jövöre jön haza,putyika itt fekszik mellettem az apja helyén.Éjjel felébredek 3-óta felé és bekapcsolom a tv-t és a szgépet nyomkodom egy kicsit,aztán megint jön a sötétség és a csend.Örület.............
203. keki70 (válaszként erre: 200. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 17:01

Drága kis micimackó!


Elhiszem...igen,ilyenkor marad a csönd és ahogy jön az este,a sötétség.Meg pont jön a téli időszak,amúgy sem könnyű,de ez még nehezít,mert fokozza a magányt.Még jó,hogy a kis kutya ott van melletted.Így még sem vagy egyedül.

Úgy emlékszem,hogy fiad van,ő is jön haza hozzád,belőle tudsz majd egy kis erőt meríteni.


És írjál ki mindent magadból,bár mi csak hozzászólhatunk,de van,hogy ez is segít,sokan szorítottunk a férjedért-értetek!

2017. nov. 4. 17:00
Szihiátria!!
201. fincsi5 (válaszként erre: 192. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 16:52

anyósod nagyon jól mondja.:)))

Mi az a ketyo osztály?

2017. nov. 4. 16:41
Iszonyu csönd van!!!Borzasztoan hiányzik!:::
2017. nov. 4. 16:39
Nagyon sajnálom, fogadd őszinte együttérzésemet.
2017. nov. 4. 08:46
Mindig a jók mennek el. Szavakat is nehéz találni. Őszinte részvétem, Micimackó.
197. brandy85 (válaszként erre: 177. - Micimacko62)
2017. nov. 4. 06:12
Őszinte részvétem!
196. 2104cc91e8 (válaszként erre: 192. - Micimacko62)
2017. nov. 3. 20:07

Anyósod lehet, hogy már nem is tudja/tudta felfogni, hogy kiről is volt szó, ne hibáztasd :(


Addig míg "összeszeded" magadat nagyon jó, hogy

tudsz internetezni, esetleg itt is tudsz találni

számodra érdekes dolgokat (pl.dominózhatsz, stb.)

ami lefoglalja az agyadat!

Vigyázz magadra és a kiskutyádra,

az ügyek intézéséhez erőt kívánok ♥♥

2017. nov. 3. 17:50

Nagyon nagyon sajnálom.

Te mindent megtettél.

194. gyöngy:) (válaszként erre: 177. - Micimacko62)
2017. nov. 3. 16:52
Fogadd együttérzésem! Nyugodjon békében!
193. fincsi5 (válaszként erre: 177. - Micimacko62)
2017. nov. 3. 16:47
Ó, részvétem.
2017. nov. 3. 16:38

Mindenkinek köszönöm a támogató sorokat és a sok biztatást!Ma utoljára még megnéztem!

Jövö héten intézem a többi dolgokat.Még kemény menet áll elöttem,nagyon félek az egyedülléttől,soha 1 hétnél tovább nem voltam egyedül.csak a szám.gép van összekötő kapocs a világgal...meg a kiskutyánk.Anyos a ketyo osztályon könnycseppek nélkül ,annyit mondott hogy "csak a szépre kell emlékezni"

191. micimacko62 (válaszként erre: 188. - Judit6006)
2017. nov. 3. 16:29
köszönöm.igen talán egy idő után megnyugszom.Sajnos senkim sincs idegenek voltunk a városban.Akik meg vannak nagyon távol és csak telefonon tartjuk a kapcsolatot.
2017. nov. 3. 16:25
Részvétem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook