Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? fórum

Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 7. - Micimacko62)
2017. okt. 23. 15:10

Először neked kell tudnod hogy mit akarsz.


Tér és idő nem játszik, ha testen kívül van, egy ajtó sem választhatja el tőled!


Akkor mindent érzékelni fog, ami benned és körülötted zajlik, sőt, azon túl is!


A fájdalom szükséges, a sírás szükséges, mert ember vagy!

8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Micimacko62)
2017. okt. 23. 15:07

Csakis magadról beszélj, hogy miért lenne neked jó, ha visszatérne közétek.


Előtte tisztázd ezt le magadban, amikor nem vagy ott. Tarts egy kis önvizsgálatot, mert a kétségbeesés nem javít a helyzeten, bár tudom hogy nem könnyű a helyzet.


Nagyon sok olyan eset van, hogy azért nem akar visszajönni, mert neki ott valamiért jó, sokkal boldogabb, stb...


Pár hete pont beszéltem egy emberrel, aki ugyanezt átélte. Ha nagyon jó odaát, akkor nem akar visszajönni.


De van, amikor képes belátni, hogy mennyire szüksége van rá másoknak és ezért meggondolja magát, vagy visszaküldik.


A lényeg, hogy egyes szám első személyben tisztázd le magadban, hogy neked miért lenne ez jó, ha visszatérne!


Aztán, ha elég erős vagy hozzá, mondd el neki!


Ne róla beszélj, hanem magadról!


"Azt szeretném..." "Úgy gondolom..." "Úgy érzem..." stb...


Önzőnek tűnik, de nagyon fontos szempont!

2017. okt. 23. 14:59
simogatom ,fülhalgaton keresztül kedvenc zenéjet adom.már kifogytam a szóbol csak a sirás kerülget ,olyankor viszont kimegyek nehallja és érezze meg a fájdalmamat!
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - Micimacko62)
2017. okt. 23. 14:57

Borzasztóan sajnálom, és mielőbbi ébredést kívánok!!


Beszélgess vele, a felolvasás -szerintem- személytelen, simogasd a kezét, beszélj a napi

POZITÍV eseményekről ilyesmire gondolok!!

2017. okt. 23. 14:55
hol lehet beszerezni azt a krémet?Most tegnap ezt a Mediflor krém-testápolot vittem be arra is azt mondják hogy jó.de a kék krémröl már hallottam,de tegnap kérdeztem hogy nincsenek felfekvések mondták hogy nincsen erre ma kentem a lábát és akkor láttam sarkán és az oldalán.
2017. okt. 23. 14:42

Az osztalytarsam batyja 2,5 eve.

A felfekvest kenegesd azzal a kek kremmel.

Lattam mar az eredmenyet, szinte csodakra kepes.

2017. okt. 23. 14:38
szivleállása volt de rövid idön belül kint voltak a mentök,ujraélesztették,és azota nem tért magához.semmi jóval nem biztatnak erőt és kitartást kérnek.de viszont a lábán már a felfekvés jelei vannak én vettem észre ma reggel.tegnap résnyire kinyilt a szeme de nem reagál semmire.olvassak neki hogy halja a hangomat.
2017. okt. 23. 14:31

Mi baja van? Orvosok mit mondanak?

sajnálom!

2017. okt. 23. 14:29
Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek?hogyan segitsek neki visszajönni?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook