Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Férjem 30.szülinapját szeretném emlékezetessé tenni... fórum

Férjem 30.szülinapját szeretném emlékezetessé tenni... (beszélgetős fórum)


1 2
33. caffi (válaszként erre: 30. - Szeklice)
2010. okt. 2. 15:01
Igen én készítettem:)....ha tetszik...kölibe adom szívesen:)
32. caffi (válaszként erre: 31. - Bf5264a5b9)
2010. okt. 2. 15:00

Basszus ez nagyon jól hangzik:))....remélem meg lesz a sikere!

Sok boldogságot a párodnak:)

2010. okt. 1. 19:56

Az én férjemnek holnap lesz a 30. szülinapja. A Gerbeaud házban foglaltam asztalt, ahol az esküvőnk is volt, ajándéknak egy szép könyvet vettem, "Minden nap beléd szeretek" címmel, és egy újfajta kontrollert meg egy játékot a konzolhoz amit tavaly vettünk :) A kisfiam pedig lábnyomatot csinált Neki kis segítséggel :)


Remélem örülni fog mindennek :)

30. Szeklice (válaszként erre: 29. - Caffi)
2010. szept. 23. 20:12
Ez nagggggyon teccccik!!!!! Csúcsszuper...és ezt Te készítetted? hát le a kalappal...na majd még beszélünk erről.Azért még ha eszedbe jut valami ajcsiötlet,szívesen fogadom:-)
29. caffi (válaszként erre: 28. - Szeklice)
2010. szept. 23. 19:14
Én most nagyon vaterázok...és kb 355ft a postaköltség...úgy h nem baj ha messze vagy:)...küldöm,csak szólj ha kell:)
28. Szeklice (válaszként erre: 27. - Caffi)
2010. szept. 23. 15:58

:-) jaj de ari vagy!!!:-) Figyu! Csak jövő júniusban lesz,addig én is szétnézek jelmezügybe,hátha van itt is valakinek az ismertségi körömbe.Eddig csak nyuszifület tudok.

De mindenképp talomba tartalak,email cím megy privibe!Köszipusz!

27. caffi (válaszként erre: 20. - Szeklice)
2010. szept. 23. 14:43

Hali:)....

Hááát a Playboly-ost már elnyomtam itthon:)...

Van egy nagy szatén masni(cicire:)...és két rózsaszín fülecske:)rózsaszín bugyesz meg mindenkinek van:)...ja +egy farkinca(a bugyira kell varrni:)....ha gondolod kölibe adom:)

Add meg az Email-ed:)...küldök egy képet:)

2010. szept. 23. 09:08
..de visszatérve az eredti témára...azért már kezd körvonalazódni ez a szülinap...
25. Szeklice (válaszként erre: 24. - Vaczila)
2010. szept. 23. 09:07
Nyugi.Én bele sem nőttem:-) Nem is fogok valószínűleg:-)
24. vaczila (válaszként erre: 22. - Vaczila)
2010. szept. 23. 07:48
Na azért én már lemondok az efféle szexről, kicsit kinőttünk belőle.
23. Szeklice (válaszként erre: 22. - Vaczila)
2010. szept. 23. 07:25

he..he...csak akkor tudhatod meg igazán,ha tényleg kipróbáljátok. Csak arra kell ügyelni,hogy a fiúk ne legyenek otthon,mint Juli és András "násztáncánál" a Barátok Köztből.:-)

Na jó,csak vicceltem.:-)

22. vaczila (válaszként erre: 19. - Caffi)
2010. szept. 23. 04:43
Kicsit elgondolkodtam hogy az én párom mit is tenne hasonló helyzetben. Hát nevetnem kell...
21. Szeklice (válaszként erre: 19. - Caffi)
2010. szept. 22. 20:31
Hát ez jó..kinyúlok a röhögéstől.....:-))))))
20. Szeklice (válaszként erre: 18. - Caffi)
2010. szept. 22. 20:30
Szerintem a Bridges Jones-os szerkónál nincs jobb.Természetesen az elmaradhatatlan nyuszifüllel:-))) ha ezt tényleg meg tudnád csinálni...fúúúú..az nagggyon jó lenne!!! Ha a kutyinak tudsz ilyen szépeket varrni,akkor biztos embereknek is:-))) Figyu! Mindenképp visszatérünk a témára! Milyen anyag kell hozzá,és kb.mennyi? na,majd priviben is még dumálunk.Pusz
19. caffi
2010. szept. 22. 20:28

Itt a vicc....de most tényleg léptem:)...le járt a munkaidőm:))


Három feleség: egy, aki nem rég ment férjhez, egy, aki pár éve már házas, valamint egy, aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a "sex-life"-ot.

Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről.

Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:

A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja: Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta: Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem.

Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"

18. caffi (válaszként erre: 16. - Szeklice)
2010. szept. 22. 20:19
:)...Bár nem tanultam,de aszt hiszem elég jó érzékem van a varráshoz:)Valami sexit varjak:)...Nézd meg a kutyim milyen sexi fűzős rucija van....mindenki azt hitte h fehérnemű:)!Nahhh most mentem....majd holnap még gondolkodom h mit adhatnál az emberednek....erről a beöltözől,és magad adod,van egy jó viccem....majd bemásolom:))
17. Szeklice (válaszként erre: 14. - Caffi)
2010. szept. 22. 19:48
Jaj,bortartó az van bőven...Nem kell még egy.Megőrülök a sok bortartótól!!!
16. Szeklice (válaszként erre: 15. - Vaczila)
2010. szept. 22. 19:47

Hogy neked mik nem jutnak az eszedbe:-)))))) Mindjárt meghalok a röhögéstől:-))) Nem gondoltam volna,hogy pont Te adod ezt az ötletet,aki mindig olyan konszolidált:-)))

De végülis igazad van, ő is "csak" egy férfi. (farok feláll,ész megáll-vagy hogy van a mondás..)

Már csak egy nyusziszerkót kéne szerezni,mint Bridget Jones-nak,lenne röhögés:-)) Tényleg caffi,Te tudsz varrni,ugye????:-))))))

2010. szept. 22. 19:21
Te legyél az ajándék. Este, ruci nélkül, egy hatalmas piros masnival magadon add át magadat.
14. caffi
2010. szept. 22. 18:53

Na itt vagyok...így nem priviben írom:)

Ha gyűjti a bórt ahogy mondtad....csináltass neki egy nagy faliszekrényt,olyan hordó alakút:)

Ja sziasztok a többieknek is:)

2010. szept. 22. 18:23
...talán valami ötlet született még tegnap óta?:-)...hmm??? Valaki??
12. Szeklice (válaszként erre: 11. - Zsuzsi03)
2010. szept. 22. 06:54

Azt már én is gondoltam,hogy elémegyek autóval a munkahelyére,beültetem,hogy megyünk valahova,de nem árulom el az úticélt.Persze max.egy hosszú hétvégéről lehet szó.

Nagyon jó ötlet!Köszi!

2010. szept. 21. 22:01

Sziasztok:-))

Én már 2* csináltam meglepi bulit és nagyon jó volt látni,hogy mennyire örül.

Nekem is most lesz a férjem 30 és nekem most egy 2 személyes közös meglepi nyaralás volt az ötletem.

2010. szept. 21. 21:50
Profi naptár rólad, neki. :-))) Örök emlék mindkettőtöknek. :-D
2010. szept. 21. 20:33
Na ne már,hogy senkinek semmi ötlete....(kivév persze az előző hozzászólót:)...
2010. szept. 21. 19:46
Vacsora, mozi, tűzijáték, plazma tv+ sör:-)
7. Szeklice (válaszként erre: 6. - 0c49369de6)
2010. szept. 21. 18:57
Na ez az,hogy nem akarok hasznos ajándékot kerek szülinapra (egyébként mi is olyanokat veszünk),de ez különleges alkalom lesz!
6. 0c49369de6 (válaszként erre: 5. - Szeklice)
2010. szept. 21. 18:49
Sajnos... 1 biztos, tortát azt kap, a kedvencét :) + a hasznos ajándékok híve vagyok, úgyh. közösen elmegyünk vásárolni neki nadrágot :D de azért mégis csak kéne meglepi....
2010. szept. 21. 18:47
Úgy látom másnak sincs ötlete...:(
2010. szept. 21. 18:43
Én is kerek szám miatt vagyok gondban... csak egy 10-esel kevesebb...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook