Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjek a társkeresőn fórum

Férjek a társkeresőn (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 05:42
Mi társkereső oldalon ismertük meg egymást, függetlenként..Elég hosszan fenn voltam az oldalon, a párom nem. Sikerült olyan barátságokat ..kettőt .. kialakítanom, amelyek hosszú életűek. Bár a párom megtaláltam, a baráti kapcsolatot megtartottam. Sőt ma már ismeri is mind két férfit és kellemesen megvannak. Nem csak pár kapcsolat, barátság is születhet a neten. Ennek lassan három éve.
26. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 9. - Majmocska)
2010. febr. 16. 19:30
Miért? Vannak veszekedések elismerem, de hol nincsenek?
25. Zeusz33 (válaszként erre: 11. - B393c24117)
2010. febr. 15. 15:23
Nekem is orákon át lóg a neten és büszkén mondta már 15 randiznának vele.Én meg ha valamit meg szeretnék nézni elhajt,hogy ott a telo netezzek azon.Még a mobil net kodját se tudom ha elmegy dolgozni viszi magával.
24. FormáSan (válaszként erre: 23. - Maya80)
2010. febr. 15. 14:50

nem tudom! De azt látom sokszor írják boldog házasságban élnek és még is egyik partnert szedik össze a másik után! Tisztelet a kivételnek!

Igaz nekem semmi közöm hozzá, csak irtam én magam is mint a többiek! Nekem nincs kivel elszámolni, de még sem tetszik valóban, amiket látok!

Aztán ha vége, kezdődik a kigyót békát rá a másikra és új név új partner! Házastársak megállandóak! Nekin nem tünik fel, hogy fél napokat sőt még annál is többet ott tölt a társuk?

Én nem engedném, vagy tegye, de akkor rám semmi szükség!

23. maya80 (válaszként erre: 7. - FormáSan)
2010. febr. 15. 13:40
Ha valaki boldog házasságban él, akkor biztos nem chatelget meg flörtölget naphosszat...
22. fagyongy67 (válaszként erre: 21. - Da6e03a5ba)
2010. febr. 15. 13:02
Mégis komoly veszélyt jelenthet a házasságokra.
2010. febr. 15. 12:00
Komolytalan embereknek,komolytalan szorakozas!!!!!
2010. febr. 15. 11:54

;-)


Mindenestre aki benne van, annak komoly probléma.Az élet, a modernizálódás új problémát generált.

19. FormáSan (válaszként erre: 18. - Fagyongy67)
2010. febr. 15. 11:39

:-) Erre nem is gondoltam:-)

Ha megkérdezi az ember, hogy családos?

Kérdésre kérdés, probléma az?

18. fagyongy67 (válaszként erre: 16. - FormáSan)
2010. febr. 15. 11:37
Hát persze, mivel nem lenne kivel félrelépni, ha nem igy lenne:)
2010. febr. 15. 11:16
Én is cseteltem egy darabig,de meguntam,mert mindenki így kezdte:Neved?Hol laksz?-Semmit:szia,én xy vagyok,itt,meg itt lakok,szeretnék veled megismerkedni....
2010. febr. 15. 11:15
nem csak a férfiak ilyenek, ha nem a hölgyek is sajnos! Én ezt tapasztaltam!
2010. febr. 15. 11:10
A férfiak többsége kalandra vágyik, még akkor is, ha jó házasságban élnek. Szerintem legtöbbjük kipróbálja a netes ismerkedést és eljátszik a gondolattal, mi lenne ha... Nagyon remélem, hogy kevesen lépnek tovább a beszélgetésnél:)
2010. febr. 15. 11:09
A chat-en kezdődő házasságtörés tipikus útvonala : chat - e-mail - telefon - randevú - szex .
13. fagyongy67 (válaszként erre: 11. - B393c24117)
2010. febr. 15. 11:08
Azt tapasztalom, hogy az internet , majd a chatszobák elterjedése megkönnyítette az amúgy is kikacsintgató férjecskék dolgát. Megsokszorozódtak a lehetőségeik. Van amelyik házasság túlélte, van amelyik nem. Korunk egyik rosszindulatú daganata.
12. kinni
2010. febr. 15. 11:02
Egy harmonikus boldog párkapcsolatban élőknek semmi szükségük sincs chatelni. Ha meg mégis késztetést éreznek arra, hogy ne egymással hanem másokkal foglalkozzanak, ott már nincs rendben valami.
11. b393c24117 (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2010. febr. 15. 10:59

Sajnos nekem is pont ez volt a tapasztaltom...

Execske drágácska onnan szerezti "áldozatait"...

Bár szerintem ezt igazából a chat csak megkőnyítette neki, még ki sem kellett mozdulnia otthonról, hogy be tudjon csajozni...

HA nem lett volna a net, ugyan ugy megcsinálja szerintem, csak kevésbé kényelmesen ;)

2010. febr. 15. 10:58
Az én exférjem speciel 10 évvel ezelőtt egy chaten összeszedett kis nőcskével lépett le.
9. majmocska (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 15. 10:57
nem lehet túl harmonikus a kapcsolatotok
2010. febr. 15. 10:56
én társkeresőn ismertem meg a páromat, és mivel szép emlékek fűznek az oldalhoz sajnálnám törölni magam és minden levelemet
7. FormáSan (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2010. febr. 15. 10:56
Én is tapasztaltam ezt, úgy a hölgyek mint az uraknál! Sajnos játszanak, sőt annál több, meglévő kapcsolatokat tesznek tönkre! Nem értem, ha valaki boldog házasságban él, akkor mi szüksége van arra, hogy chateljen! vagy ha igen akkor miért ilyen helyen? Hiszen a beszélgetés nincs tiltva, de ki lóg a lólába és látni, hogy keresgélnek, laza és feljethető kapcsolatokat!
2010. febr. 15. 10:55
van olyan ismerős házaspár akik tényleg folyton a neten lógnak (persze külön-külön), ellenkező neműekkel ismerkednek, beszélgetnek naphosszat. Viszont az ő házasságukat már az internet előtt is csak a két gyerek és a közös lakás tartotta össze.
2010. febr. 15. 10:55
mi ugyan nem vagyunk házasok de mindketten fenn vagyunk a társkeresőn, ha minden oké ismerkedés van kint, ha összeveszünk tartós kapcsolat keresését irjuk ki
4. Re87
2010. febr. 15. 10:54
Szerintem ez olyan,mint a zsákbamacska!Lehet nem is egy nő ül a másik gép előtt,csak annak adja ki magát.Sosem lehet tudni,hogy kivel chatelsz!
2010. febr. 15. 10:53
azért egy igazán jól működő kapcsolatban a felek nem éreznek késztetést az állandó chat-elésre...
2010. febr. 15. 10:51
húha
2010. febr. 15. 10:49
"Az online hűtlenséget el lehet követni úgy is, hogy akár egy szobában vagyunk a hitvesünkkel. Az utóbbi időben a chat-szobák felelősek leginkább a párkapcsolatok zátonyra futásáért...Az internet adta anonimitás túl nagy csábítást jelent...Meglepően sokszor a hűtlenség fizikai formát is ölt...A házasságra hatalmas veszélyt jelentenek az online kapcsolatok ! Az biztos,hogy nem árt tudni: az ártalmatlannak induló chat-szobás beszélgetések egy csúszós lejtő elejét jelenthetik minden házasságban, amely nagyon gyakran a bíróságon, egy válóperben ér véget." (Forrás:BBC) Kinek milyen tapasztalata van akár személyesen, akár ismeretségi körben ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook