Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ferihegyre be lehet menni csak megnézni a repülőket? fórum

Ferihegyre be lehet menni csak megnézni a repülőket? (tudásbázis kérdés)

17. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. szept. 23. 22:59
vagy:) menjetek el egyik hetvegen repcsivel pl Pragaba vagy mittomen okt, nov, jan , febr olcsobbak a jegyek , nem veszes egyaltalan csak nem unnepnapkor, mert akkor megemelik a jegyarakat
16. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. szept. 23. 22:57
Szia bemesz az 1-es terminalra ahogy belepsz van egy nagy aula vagy mi:) es ket oldalt megy fel lepcso , felmesz es kozepen ott a terasz es onnan latni mikor ki-be szallnak az utasok meg azt is amikor felszall a gep.
2011. szept. 23. 20:22

Na, mondtam.

Tudnám minek mond tuti infót az, aki nincs tisztába a dolgokkal.

14. katus3
2011. szept. 23. 20:04
Sziasztok! Mi a Ferihegy2 leszállópálya elejéhez járunk (tudom már nem Ferihegy),onnan szuper a kilátás, szinte 5 percenként szállnak le a gépek,és a fejünk felett mennek el, nagyon alacsonyan.
2011. szept. 23. 19:35

Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül sikerült elérni őket: az 1. terminálba be lehet menni ingyen, a 2. terminálban pedig van egy emlékpark, ahová 110 ft egy felnőtt jegy. Jah, és 2ezer ft a parkolás 2 órára :-) Asszem beválaljuk inkább Adri111 által javasolt módszert :-)


Köszönöm!!!

2011. szept. 23. 19:29
A 2es terminálon le van zárva a kilátóterasz. Az 1es terminálon meg semmi érdemlegeset nem látni, csak mikor begurul a repülő, de ingyen oda lehet menni nézegetni. 3 hete voltam.
2011. szept. 23. 19:26

Kedves fórumindító!

Nem mondom, hogy rám hallgass, de mielőtt készpénznek veszed a sok "simán be lehet menni" hozzászólást, hívd fel a repteret, és érdeklődj tőlük.

2011. szept. 23. 19:22
Nem lehet bemenni, az átépítés óta.
2011. szept. 23. 19:21

Az új terminálon a kilátó terasz le van zárva. A régi terminálon igaz van kilátó terasz, de igazából SEMMIT se lehet látni. Mikor pár hete voltunk ott barátaimmal szintén repülő nézőben eléggé elvoltunk keseredve (igaz ingyenes volt legalább), de végső soron odamentem egy fotóshoz, hogy tud-e valami helyet, ahol a repülőket lehet figyelni fel-leszállás közben.

Hát tudott. :)A 200E buszról a Szeremeretelep Vasútállomás megállóban szálltunk le. És ha nézel egy google maps-et láthatod, hogy felsétálva a "dombra", a kifutópálya végéhez kerülsz. Ott a Csap utca végén, a kis település sarkában vagy egy fákból kivezető kis kikoptatott emelkedő földút (kisgyerekkel lehet nem lesz könnyű megmászni, de megéri) és ott meg van bontva a kerítés. Tökéletes a kilátás a felszálló repülőgépekhez. :)

2011. szept. 23. 19:18
Simán,be lehet menni,csak a parkolás egy vagyon.A nézegetésért viszont nem kell fizetni.
2011. szept. 23. 19:17
az 5-ös teminál hol van,tudja valaki???
2011. szept. 23. 19:16
az a 10-es az 1-es :-)
2011. szept. 23. 19:16
Siman. Bemesz az 10s terminalra, fel a lepcson, ki a teraszra. Es altalaban jobbrol szallnak fel, balrol le.
4. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. szept. 23. 19:11

mi voltunk asszem két éve és nem került pénzbe.


hogy azóta az átépítéskor mi változott, nem tudom.


de van honlapjuk, érdemes lenne inkább tőlük kérdezni.

2011. szept. 23. 19:02
Azt úgy tudom szept 11 után lezárták, így már nem lehet!
2. k_nm
2011. szept. 23. 19:00
2-es terminálban van a terasz, asszem 500 Ft a beugró, de nem vagyok benne biztos...mióta átépítették, nem jártam ott, de a kilátóteraszt szerintem meghagyták
2011. szept. 23. 18:58

Sziasztok! Szeretnénk megmutatni a kisfiunknak, hogy szállnak fel a repülőgépek, de sajnos mi nem találtunk a weboldalukon olyan lehetőséget, ahová "csak" nézelődni be lehet menni. Pedig én emlékszem rá, hogy kisebb korommban én voltam... Tud esetleg vaalaki segíteni????


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook