Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfit segédeszközzel kielégíteni. Csinálnád? fórum

Férfit segédeszközzel kielégíteni. Csinálnád? (beszélgetős fórum)

1 2
58. Mézes-Krémes (válaszként erre: 57. - Joezai)
2020. okt. 20. 14:57
Bizony. A lényeg az, hogy mindenkinek minden jó legyen. :D
57. joezai (válaszként erre: 48. - Mézes-Krémes)
2020. okt. 16. 18:31
Bizony ez így van, én is nagyon imádtam, amikor a volt párom bennem volt. Miért ne lehetne ezt oda-vissza? Vagy ha épp csak a férfi szereti, akkor úgy, ha csak a nő, akkor meg úgy. Az ember szereti kényeztetni azt, akit szeret... :)
2020. máj. 25. 14:38

Előfordul, hogy a feleségem ujjal, vagy akár a nyelvével arra kalandozik, amit én egyáltalán nem bánok, sőt...

Amikor először belenyalintott éppen 69-ben voltunk és mindkettőnket úgy felizgatott a dolog, hogy egyszerre robbantunk. Őt nagyon izgatja ha ott izgathat, szerencsére engem is. Azóta próbálta már az ujjával és vékony eszközzel is izgatni a prosztatámat, nagyon jó. Sajnálom azokat akik valamilyen agyi berögződés miatt kihagyják ezeket a dolgokat, szerintem sokat veszítenek...

55. Mézes-Krémes (válaszként erre: 54. - 184481d874)
2020. ápr. 23. 14:26

Igen, így van, számomra is így van. :)


A pusztán biológiát arra értettem, hogy ha valaki szereti prosztatáját, abból szerintem nem az következik, hogy ez az ember homoszexuális hajlamokkal bír. Hanem egyszerűen jó érzés neki, hiszen a férfiaknak ez egy erogén zóna.


Valaki mesélte nekem, hogy ment ilyen vizsgálatra, és majdnem felállt neki, nem tehetett róla. Pedig egy nagyon kellemetlen szituban volt éppen. Hát ez az, ami biológia. :)

54. 184481d874 (válaszként erre: 48. - Mézes-Krémes)
2020. ápr. 23. 14:20
Elviekben,számomra a szexualitás a szerelmeskedés nem pusztán biológia.A lényeg adni és kapni,érzelmileg is.Nyilván ez a tökéletességre való törekvés,ami ritkán jön össze,de van!
53. Mézes-Krémes (válaszként erre: 52. - Egykisvirag)
2020. ápr. 23. 14:16
Nos, ezért írtam, hogy az én véleményem az én tapasztalatomat tükrözi. Aztán lehet, hogy csak a hasonló vonzotta a hasonlót, hát ki tudja! :D
52. egykisvirag (válaszként erre: 44. - Mézes-Krémes)
2020. ápr. 23. 08:02
10-ből 7?? Azért ezt nem hiszem.
51. 184481d874 (válaszként erre: 49. - Vivo44)
2020. ápr. 23. 07:11
Egyetértek,bár lehet ,hogy az utolsó pillanatban elbizonytalanodnék.
50. Érdekes73 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 23:13
Megbántad ?
49. vivo44
2020. ápr. 22. 22:31

Én azt gondolom, hogy két egymást szerető és megfelelő őszinteséggel bíról emberben sokszínű a világ, tabumentes. S hogy mi történik két ember között, legyen az extrém vagy sem (bár kinek mi az extrém...) csak is rájuk tartozik. Ha valaki elítél mást mert ő azt még soha nem csinálta, az nem bizti, hogy az nem is lehet jó. (nem csak a címben szereplő dolog).

Véleményem nekem is van a popsiszexről, de megtartom magamnak, vagyis leginkább annak, akire tartozik:-)))

48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 47. - Matyera)
2020. ápr. 22. 21:17

Hát volt olyan pasim aki majdnem mindig kérte, hogy ez is legyen a dolog része. Nem zavart, sőt tetszett a dolog. Felesége van már, tökéletesen hetero! A prosztata ha jól van vele bánva akkor hálás dolog. Ez puszta biológia, mint nekünk a csikló. Általában a nagyon homofób pasik azonosítják a meleg hajlamokkal ezt a dolgot, de aki nem korlátolt az onnantól kezdve szereti hogy kipróbálta.


Aztán sokan undorítónak gondolják. Kinek mi jön be. Felvilágosult szexuális kultúra megléte esetén szerintem nem ítéli el az ember.

47. matyera (válaszként erre: 44. - Mézes-Krémes)
2020. ápr. 22. 19:55
Szerintem sem kell ezt rögtön elítélni. Ha ritkán van egy pár között ennyire intim helyzet, hát akkor van. Az lenne a hűűha, ha mondjuk a pasi ezt minden alkalommal szeretné.
46. birebora (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2020. ápr. 22. 19:29
Valami ilyesmi:)
2020. ápr. 22. 18:41
Ja, és szerintem az anális játékok még nagyon nem az extrém kategória. Viszont nem is hagyományos, ezért ilyesmi nem történik csak úgy véletlenül, vagy megbeszélés nélkül. Kivéve ha össze szokott a páros, és ismerik egymás igényét.
2020. ápr. 22. 18:38

Rébuszokban beszélsz, nem fejted ki a dolgot, a történteket. Így nehéz bármit is mondani!


Tapasztalataim alapján azt gondolom, hogy 10 pasiból 7 tutira szereti, ha pl. orális szex közben megujjazzák a fenekét. Én ebben semmi rosszat nem látok, sőt, nagyon izgalmas játék, kár, hogy nem próbáljátok ki! Semmi köze a dolognak ahhoz hogy valaki meleg-e vagy hajlama lenne. Nem függ össze a kettő!


Egy kapcsolatban szerintem fontos a bizalom, és hogy el merjük e mondani a másiknak, hogy mire vágyik. Ő vajon miért nem mondta el?

43. kristo_f (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 17:24

Férfivel, honnan veszed? Akkor talán biszex, abban sincs semmi kivetnivaló. Nincs is szebb amikor két izzadt férfitest egymásnak feszül

Legközelebb ragadd meg az "alkalmat" egy szendvics pózra :)

42. 5236d12e25 (válaszként erre: 29. - Robotica)
2020. ápr. 22. 16:16
Juj de jót nevettem 🤣
41. simple (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 16:08
Nem ő volt a megfelelő partner számodra. Ha az lett volna, nem akadtál volna ki, vagy most nem itt tartanál.
40. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 14:22
Nem.Nem tudom meddig voltatok együtt,de az sem mindegy hogy csak ki akarta próbálni vagy ezt szereti?
39. Asinel 75 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 13:56
Komolyra fordítva a szót, szerintem ez a kapcsolat nem ért annyit, hogy bánkódj miatta.
38. Asinel 75 (válaszként erre: 29. - Robotica)
2020. ápr. 22. 13:52
😂😂😂 Ma sem keltem fel hiába.
37. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2020. ápr. 22. 13:47
😂😂😂
2020. ápr. 22. 13:21
😆😅😆😅😆😅😆😅
2020. ápr. 22. 12:58
Nem vagyunk már együtt, csak még mindig bánt a dolog. Belül azt érzem ha lehetősége lett volna, férfivel is tett volna egy próbát.
2020. ápr. 22. 12:57
Végbél izgatásról van jelen esetben szó.
33. robotica (válaszként erre: 31. - 60d7865544)
2020. ápr. 22. 12:53

Ismereteim szerint alapvetően a hímvessző és a prosztata az, aminek a masszázsa során eljut a férfi a kielégüléshez, bár nyilván vannak egyéb erogén zónák is, és az egyéni érzékenység nagyon eltérő. A herezacskókat nem tudom, milyen segédeszközzel lehetne stimulálni, és a kérdés kifejezette segédeszközre vonatkozik.


A hímvessző stimulálásához nem hallottam még segédeszközről (művagináról igen, de ahhoz nem hiszem, hogy még egy nőre is szükség lenne, bár ki tudja, lehet, hogy úgy jobb az élmény; ha neki ez kellene, felőlem... míg én is megkapom, amire vágyom, miért ne?).


Szóval azért a végbélre gondoltam, mint elsődleges célpontra. Olyanról olvastam, hogy valami gyöngyöket vezetni a végbélbe és úgy közösüli, nekem az ellen sem lenne kifogásom, ha FÉRFI végbeléről van szó. Az enyémmel kapcsolatban igen komoly meggyőzésre lenne szükség, elsősorban a potenciális sérülés- és fertőzésveszély miatt. Most nem olyan könnyű orvoshoz eljutni, ha beüt valami gikszer.

32. df1e1c376c (válaszként erre: 31. - 60d7865544)
2020. ápr. 22. 12:52
Valószínűleg azért, mert az ujjal fül vagy orr cucàlàst kevesen soroljuk a szexuális tevékenységek közé.
31. 60d7865544 (válaszként erre: 29. - Robotica)
2020. ápr. 22. 12:43
De miért csak arra a tes tájra gondoltok?
2020. ápr. 22. 12:40
Kézzel miért ne?
29. robotica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 22. 12:40

Elhiszem, hogy sok örömteli pillanatot lehet így szerezni egymásnak, és jó is ha meg meri az ember osztani a párjával az ilyen irányú fantáziáit.

Szóval, ha ez a kívánsága, a segédeszköz ellen nem lenne kifogásom. A sajátkezű megoldás csak akkor jöhetne szóba, ha biztos lehetnék abban, hogy tiszta az a környék, mert elég lehangoló lenne, ha közben barna macikba ütköznék... (sosem kérdeztem, de elképzelhető, hogy egy ilyen szeánsz előtt valaki beöntést ad magának? :-O)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook