Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Férfiaknak milyen könyvet lehetne venni? fórum

Férfiaknak milyen könyvet lehetne venni? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 20. 01:44
velemenyem szerint tudni kell az illeto ferfi erdeklodesi koret,hogy jo,szamara is erdekes konyvet vegyel neki!
19. pencil
2022. nov. 10. 13:58

Nyáry Krisztián: Igazi hősök

vagy szintén Nyáry: Merész magyarok

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 13:45

Most néztem bele a fórumaidba, mert tényleg nagyon furcsának találom, hogy ott érdeklődsz, de már megértettem.

A lényeg, mi tuti nem tudunk itt tanácsot adni, vagy beletalálsz, vagy nem, de az biztos, egy jól megválasztott könyvvel rákaphat az olvasásra, egy rosszul választottal meg örökre elveheted a kedvét a könyvektől.

Biztos, hogy könyvet kell ajándékoznod neki? Lehet meg akar felelni neked, ha szeretne olvasni, látnád milyen témájú könyvet hoz a könyvtárból, vagy vásárol magának. Ismernéd a kedvenc íróját. Lehet nem kellene erőltetni.

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 13:35

Kicsivel több információ hasznos lenne az érdeklődési körét tekintve.


Így látatlanban ezt ajánlanám. Romantikus és érdekes is:

Audrey Niffenegger: Az időutazó felesége

16. libikóka (válaszként erre: 14. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 13:17
Kiindulhatsz abból is milyen filmeket szeret.
2022. nov. 10. 13:14
Ha Karacsonyra szanod, Fable-től a Szennyből az angyal az tökjó. Pasik is szoktak szeretni. Nem tudom lehet-e még valahol kapni.
2022. nov. 10. 13:10
Mindenkinek köszönöm!
13. Channa* (válaszként erre: 11. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 13:10

Akkor inkább Harry Potter, Daren Shan, Éhezők viadala, stb.


Alkonyat? Csöpög a romantikától is:DDDD


Mindenképp valami fantasyra gondolnék, mert ez a korosztály már ezeket szereti inkább. És nem Tarzant és társait;)

12. Pinkrosebell (válaszként erre: 6. - 785c64a729)
2022. nov. 10. 13:09
Én is imádom, nem tudnám megmondani hány könyvet fogysztotam el már belőle.... Mikor a párom mondta hogy vegyek neki egyet tanácstalan lettem.
11. Pinkrosebell (válaszként erre: 4. - Channa*)
2022. nov. 10. 13:07
Köszönöm! 27 éves a párom
10. libikóka (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 10. 13:00

Kimaradt:)) Bíró Szabolcs írásait

is nézd meg ha gondolod.

De még rengeteg van:))Bernard Cornwell: Az utolsó királyság sorozata is zseniális.

2022. nov. 10. 13:00
A haborus meg a kémregényeket szoktak szeretni. Merle, Joseph Heller, Dan Brown, Daniel Silva, Kondor Vilmos se ír rosszul. Az ő regényeiben még romantika is van. De hat ez ízlésfüggő. Az én egyik exem csak a budiban olvasott mindig, mert ideje nem sok volt, de ott halomba álltak Rejtő meg Vavyan Fable könyvei. :)
8. mmacus (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:59
Nem kifejezetten romantikus, de a férjem pl. a Leslie L. Lawrence könyveket szereti.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:58

Ha te nem tudod, nem látod milyen könyveket olvas, vagy milyen témájú filmeket néz, akkor kérdezd meg az anyját, apját, testvérét.


De pl. vehetsz olyat is, ami a hobbija. Egy pecásnak pl. egy horgász lexikon, de mindenhez van minimum egy spéci könyv.

6. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:57

romantikus könyvet? én nagyon szeretem azt a műfajt, de hogy egy férfinak is tetszene.. hááát


nekem nagyon tetszett a Da Vinci-kód és a folytatása, nagyon jól volt megírva és egy icicpici romantikus szál is van benne. Boszorkányok elveszett könyve, az is sorozat, nekem annak a stílusa is teszett, az már inkább romantikus

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:56

Wilbur Smith, Ken Follett regényeit bátran ajánlom ,

ha van hobbija azok is jók lehetnek.

2022. nov. 10. 12:55

A férfiak körülöttem a történelmi könyveket szeretik jellemzően vagy a fordulatos akció könyveket.


A fiam szereti a romantikus könyveket is, pl. Shakespeare-t, valamint a fantasy könyveket is.


Több férfi ismerősöm szereti pl. Leslie L. Lawrence könyveket és az ehhez hasonlókat.

A férjemnek és fiamnak is nagyon tetszettek Steve Berry könyvei (kis töréténelem, kis akció egyveleg)


Történelem, akció+romantika Három testőr;)


Hány éves az illető?

3. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:44
Ismerni kellene, hogy a párod milyen beállítottságú. Anélkül nehéz tippet adni.
2. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Pinkrosebell)
2022. nov. 10. 12:42
Szia! Az Anna Kareninát esetleg Tolsztojtól? Én nagyon szeretem (férfi vagyok), az egyik kedvenc művem.
2022. nov. 10. 12:42
Sziasztok! Szeretnék a páromnak könyvet venni, de tanácstalan vagyok hogy milyen kellene egy férfinak venni. Mondta hogy egy romantikus könyvet is elolvasna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook