Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak, tényleg nem veszitek észre? fórum

Férfiak, tényleg nem veszitek észre? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2020. jún. 20. 13:56
Ez ugrott be nekem is. :D vicces a tagadás hullám.. Szerintem.
2020. jún. 20. 13:54
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Érdekes, mert eddig arra billen a mérleg, hogy tudatos a dolog és nem véletlen.. :)
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 13:53

Inkább azt hiszik, hogy senki se veszi észre. Ha mégis akkor meg hogy simán le tudják tagadni. 😆


De nem kell vele foglalkozni, hadd nézzék.

4. globus (válaszként erre: 3. - Channa*)
2020. jún. 20. 13:49
Engem nem zavar. Gyakran még meg is mutatom, ha érdekeset látok.
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 13:44

Nő vagyok, de tudom, hogy észre veszik;)

Van férjem és egy 31 éves fiam is. Sosem titokban bámulnak meg nőket.

Ha együtt van a két fiú, akkor meg is beszéli, akkor is, ha ott vagyok:D

2. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 13:43

Vannak különböző esetek.

Pl. én észre veszem, sőt mi több direkt csinálom, de nekem meg van engedve, ugyanis nőtlen, pontosabban özvegy vagyok.

2020. jún. 20. 13:37
Csak kíváncsiságból kérdezem, de ti férfiak tényleg észre sem veszitek ha megnézitek a nőket? Mármint, pl. volt egy olyan eset, hogy többen beszélgettünk a buszra várva. A fiúk meg néztek egy nőt. A barátnőm rászólt a pasijára, hogy ki ne essen már a szeme. A srác azt mondta, hagyja már békén mert ő ugyan senkit se nézett. Ez már többször előfordult, más szituációba, más emberekkel is. Szóval, akkor lehet, hogy már tényleg észre se veszik a férfiak, hogy esetleg egy beszélgetés közbe megnéztek egy nőt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook