Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak, szerelmesek vagytok a barátnőddel, de ha adódik mással szex élmény megteszitek? fórum

Férfiak, szerelmesek vagytok a barátnőddel, de ha adódik mással szex élmény megteszitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 19. 08:45

Nem azt mondom, hogy ha nem szerelmes, akkor medteszi biztos, hanem azt, hogy ha szerelmes, akkor biztos h nem. Valahol azt olvastam, h a "holtig tarto" szerelem 5 evig tart.


Hogy van titsztelet, megbecsules, huseg, kaladvagy, kielegitettlen vagyak, stb ezt mar a part alkoto szemelyek szemelyisege, egyenisege, megitelokepessege, kulturaja.


Feltekenyseg es struccpolitika helyett gondolkodj ferfikent: Milyen kene legyen a baratnod, ahhoz, hogy egy sokkal szebb, sexisebb no sexelni akar es te elutasitsd meg akkor is, ha te tudod, hogy ugyse derulne ki?


Pl. ha ma is ki voltal elegitve "otthon" ahogy te szeretned es rendszerint megkapod a minosegi sexet, akkor a sex maga biztos, hogy nem kell. Marad az, hogy sexisrbb es kaland.


Nos, kaladvagyok nem hinnem, hogy kihagynak a kalandot, trofeagyujtok sem a sexisebb not.


Van, aki megelte ezeket a pillanatokat es tudja hogy hogyan valltozik a stabil kapcsolata. Esetleg arra is gondol, ha neki jar ez a kaland / lehetoseg, akkor a nonek is. Akkor az hogy esne neki?


Egy jo, erett, harmonikus kapcsolatot nehez bombazni barmivel is, lehet, se sokkal konyebb egy olyant, ahol mar a meguntsag, szethuzas, gyulolet uralkodik.


"konnyu Katat tancba vinni, ha o is akar menni"

2010. dec. 19. 08:27

"...szerelmesek vagytok a barátnőddel..."

Biztos lehetsz, ha egy férfi tényleg szerelmes, akkor számára csak 1 nő létezik. Ha már nem szerelmes, akkor más a helyzet.

40. Kund Abigél (válaszként erre: 34. - D1rk)
2010. dec. 19. 08:11
Ehhez csak annyit fűznék hozzá (bár már elég régi a fórum), hogy a nagymamám mesélt egyszer egy nagyon csinos, vonzó nőről, aki pont azért választott magának csúnya férjet, hogy ne csalja meg. Mégis megcsalta. Nem a külső számít, hogy valakit mennyire szeretnek a nők (vagy épp a férfiak), hanem néha más. Persze többen észreveszik a vonzó embereket, de a kevésbé vonzók lehengerlőek lehetnek a beszédük, kisugárzásuk által.
2010. szept. 3. 10:38

elég szomorú, ha a pasi félrelép...de az is ha a nő...

nagy gondok lehetnek ott...

de az tény, hogy vannak még rendes férfiak...csak elég ügyesen és szerencsésen kell keresni :DDD

38. b73e24f31f (válaszként erre: 37. - Pista55)
2010. szept. 3. 06:44
Remélem, mert nem akarok engedni az elvárásaimból. A pasim legyen hozzám hűséges, ahogy én is ő hozzá.
37. pista55 (válaszként erre: 35. - B73e24f31f)
2010. szept. 2. 20:21
Nem így van! Van akiben bízhatsz. Elhiheted, hogy nem mindenki csalná meg a szerelmét bárhogy csábítgatnák is.
2010. szept. 2. 18:44
Én ugyan nem férfi vagyok, de a véleményem: egy "szerelmes" férfi NEM csalja meg a barátnőjét. :)
35. b73e24f31f (válaszként erre: 34. - D1rk)
2010. szept. 2. 18:40
:((( Ennyit azokról a szépen szövött álmokról, hogy szeretjük egymást annyira, hogy nincs szükség 3-ikra. Ahogy ezt írod elhiszem és elkeserít, hogy talán soha nem bízhatok meg senkiben! Nem tudnék olyannal élni, aki máshoz is nyúl! Lehet, hogy egyedül maradok és egyedül öregszem meg? :S
34. d1rk
2010. szept. 2. 11:25
Kevesen vannak, akik nem lépnének félre, ha egy számukra vonzó nő felajánlaná magát. Aki nem akarja, hogy ennek esélye legyen, keressen magának kopasz, dagi, szegény barátot, az tetteiben is és szóban is biztosan 100%-ig hűséges lesz. :) Az átlagosnál jobban kinéző férfiak - ha lent is minden rendben van - lehet kell pár év a kapcsolatban, hogy kísértésbe essenek, de előbb-utóbb alábbhagyna az ellenállás minden férfi esetében. Ez egyébként nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szereti a párját...
33. Gine (válaszként erre: 32. - Castellina)
2010. szept. 2. 11:18
Erről van szó!
2010. szept. 2. 11:13

nem egy nős pasi fűzte az agyam, és olyan is, akinek menyasszonya volt...simán megteszik, sajna


buliban olyat is láttam, amíg a barátnője ott volt, bújt hozzá, nyalta falta, de ahogy elment a csaj, rögtön rávetette magát egy másik nőre

a legtöbb pasi nagy színész, de nem általánosítok


egyébként akik nagyon hűségesek, és nem lépnek félre, ott nem az a tendencia, hogy milyen erényesek, hanem az, hogy még az asszony is könyörög hogy legyen már végre szex..

31. Gine (válaszként erre: 28. - A284cbe523)
2010. szept. 2. 11:04

Szia!


Értsd már meg,hogy nem arról beszélek,hogy engem csaltak meg,de már vagy 3-szor leírtam!

2010. szept. 2. 10:38
Ha valaki szeret valakit, akkor nem csalja meg. Ha nem szereti már akkor igen. Más popsiját megnézni lehet, esetleg fantáziálni egy percet róla, de nem megcsalni. Ennyire egyszerű.
29. jana48
2010. szept. 2. 07:14
Igen!-"az életet élni kell"
28. a284cbe523 (válaszként erre: 23. - Gine)
2010. szept. 2. 06:47

Szia!


Én nem egyedi esetről beszélek. Akkor van baj, ha mondjuk már háromszor is előfordult. Akkor már te is tehetsz róla, mert csak olyan pasikkal állsz le akik megcsalnak. Innen jön a buta sztereotípia, hogy a férfiak mind szemetek. Van olyan nő, akit soha nem csalnak meg. Ha többször előfordul érdemes a hibát magunkban keresni, mert ott van.

2010. szept. 1. 23:07
A fórumcímre: nem
26. Gine (válaszként erre: 25. - Totyka)
2010. szept. 1. 23:05

Az szép,imádom az ilyet!:)


Nem tudom,hogy ez mennyire volt jellelmző a kapcsolataimban,biztos engem is csaltak,de ez van.


Akad olyan is,aki pont ezt keresi,amit Te is

25. Totyka (válaszként erre: 24. - Gine)
2010. szept. 1. 22:59

jaa mielött szólhattam volna, megtudtam, hoppá lett hírtelen egy feleség, és már útba van a baba!!! :)


Önvizsgálat, mért csalnak meg minket? Én speciel odaadó gondoskodó, biztos stabil kapcsolatra törekszek. Talán ez nem minden férfinek tetszik.

24. Gine (válaszként erre: 22. - Totyka)
2010. szept. 1. 22:57

Ez is jó lehetett:)Mit szóltál?

Miért kellene önvizsgálat?

23. Gine (válaszként erre: 20. - A284cbe523)
2010. szept. 1. 22:56
Arról miért tehet vki,ha belekezd vmibe,s csak menet közben derül ki,hogy a másiknak van vkije?
22. Totyka (válaszként erre: 21. - Gine)
2010. szept. 1. 22:56

Monjuk anno én voltam egy nős pasi szeretője, de ezt akkor tudtam meg mi van, mikor vége lett...

De valóban önvizsgálat kell.

21. Gine (válaszként erre: 19. - Totyka)
2010. szept. 1. 22:55
Én nem tudom,hogy ki csalt meg engem,bizti volt erre is példa,én sajna párszor a másik oldalon álltam eddig,s nem egy kellemes dolog ez sem,főleg,hogy nem is tudsz róla.Szóval nem mindig az kell szidni,akivel megcsalják az embert,mert van,hogy nem is tud arról,hogy az illetőnek kapcsolata van
2010. szept. 1. 22:52
Nem, nem erre gondoltam. Hanem arra, ha valami többször megismétlődik velünk arról nem csak mások, hanem mi is tehetünk, főleg mi tehetünk róla és érdemes némi önvizsgálatot tartani, vagy jöhet a következő pofon
19. Totyka (válaszként erre: 17. - Gine)
2010. szept. 1. 22:52
Engem is megcsalt eddig mindig minden pasi..
18. Gine (válaszként erre: 16. - C6766641b8)
2010. szept. 1. 22:51
Épp,hogy velem csalták párszor a nőjüket,kétlem,hogy taszítanám Őket
17. Gine (válaszként erre: 15. - A284cbe523)
2010. szept. 1. 22:50
Ja,mert ez egyedi eset:)Biztos én vagyok az egyetlen rossz,akivel csalják a pasik a nőjüket.Mosom kezeimet
16. c6766641b8 (válaszként erre: 14. - Gine)
2010. szept. 1. 22:49
Lehet arra gondolt,hogy a viselkedéseddel esetleg eltaszítod magadtól a férfiakat..
15. a284cbe523 (válaszként erre: 14. - Gine)
2010. szept. 1. 22:49
Mert valamiért veled megteszik. Valamiért mással nem.
14. Gine (válaszként erre: 12. - A284cbe523)
2010. szept. 1. 22:48
Miért is?Nem én csaltam meg a páromat,hanem Ők
13. Totyka (válaszként erre: 7. - A284cbe523)
2010. szept. 1. 22:47
Én nő létemre én is így vagyok. Nekem is van lelkiismeretem, és nehéz belenézni a másik szemébe , úgy hogy igen én félre léptem. De sajna ritka az ilyen ember aki tényleg hűséges..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook