Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak mennyire könnyen fogadják el más gyermekét? fórum

Férfiak mennyire könnyen fogadják el más gyermekét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. jún. 6. 10:24
Éz én csodás férjem 4 nagy gyerekkel fogadott el sajátjaként szereti őket azok pedig őt apaként Pedig a legnagyobb 21 Most egy éve házasodtunk össze
10. Várhegyi Márton (válaszként erre: 5. - Kata 1977)
2011. jún. 6. 10:24
Sosem értettem, a kivétel miért erősíti a szabályt. Tudja valaki erre a választ?
2011. jún. 6. 10:24

Addig a pillanatig nincs különösebb gond, amíg közös gyerek nem születik. Utána szokott változni a helyzet, persze tisztelet a kivételnek. A férfi, ha igazán szeretné a nőt, elfogadja a gyerekét/gyerekeit, hisz tudja hogy csak így van esélye elnyerni a szívét a hölgynek.


Én tapasztaltam, hogy amint közös gyerek születik, a nem saját már kívülálló, szinte ellenség, ha hozzá mer érni a közös (sajáthoz). Nekem a középsőt első napon lerúgta az ágyról, mert oda mert menni a kicsit megnézni és szerint ugrált körülötte. De sorolhatnám, a sajátja ilyenkor mindenekfelett...

8. wyra
2011. jún. 6. 10:23
Az én párom (most már a férjem) is elfogadta a gyerekeimet,sőt még jobban is tőrődik velük mint a saját apjuk.Talán nem véletlen hogy Apának szólítják :) Ahogy Jozsu is írja,ha egy férfi tényleg szeret egy nőt,akkor elfogadja az utánfutókat is :) :) Egy igazi férfinál ez nem lehet akadály :)
2011. jún. 6. 10:20
Egy férfi előbb felneveli a más gyerekét, mint egy nő.
6. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. jún. 6. 10:16
Ha egy férfi igazán szeret egy nőt, akkor úgy fogadja el, ahogy van - akár gyerekestül is. Aki választás elé állítja a nőt: én vagy a gyerekeid, az menjen a csudába!!! Mint ahogy az a nő is, aki a pasit választja inkább. Mert sajnos, ilyen is van. :(((
5. Kata 1977 (válaszként erre: 4. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 6. 10:13
Hát akkor mi vagyunk az egyik a sok közül,kivétel akik erősítik a szabályt!!
2011. jún. 6. 10:11

Az evolúció törvényszerűségeinek tükrében könnyen meg lehet válaszolni a kérdést.

(Amitől persze lehetnek eltérő esetek.)

3. Kata 1977 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. jún. 6. 10:10

Szia!

Ez személyiség függő van aki élből elutasítja,van aki csak tetteti hogy elfogadja,de később dörgöli az orrod alá,és van aki szívből meg tudja szeretni más gyerekét,gyerekeit.

Nálunk is hasonló a helyzet és a párom elfogadta az én 2 nagyobb gyermekemet az előző házasságomból.

2011. jún. 6. 10:05

Gondolok itt arra, hogy új szerelem, de Neked van egy előző kapcsolatból, házasságból gyermeked, vagy gyermekeid.

Hogyan állnak hozzá a férfiak?

2011. jún. 6. 10:04
Férfiak mennyire könnyen fogadják el más gyermekét?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook