Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak! Hogyan működik ez nálatok? duci vs vékony fórum

Férfiak! Hogyan működik ez nálatok? duci vs vékony (beszélgetős fórum)


2016. jan. 30. 11:35

Szerintem a teltkarcsú ajó :)

De az a tuti ha arányos ;)

29. oneman (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2016. jan. 8. 18:45
Elképzelhető hogy valaki először vékony nőt szeret, utána ducit. Az egyik ezért jó, a másik azért. :-)
2016. jan. 6. 05:41

Nekem is az arc ami első, azon bellül is a szem az ami megfog.


Igaz, megnézem a testet is, ami hozzá tartozik, és ha az össz kép egyensújban van, akkor mindegy, hogy vékony vagy duci.

2016. jan. 6. 02:55

Bár van egy "kis" balerina fétisem is. ;)

Mindenki valaki, sőt nem is egy ember ideálja. Főleg ha szóba elegyednek. ;)

26. 9345b11ecc (válaszként erre: 23. - 9345b11ecc)
2016. jan. 6. 02:54
*nem a nem eszem és lefogytam*
25. 9345b11ecc (válaszként erre: 17. - Timycat)
2016. jan. 6. 02:47

Az első az arc nálam ami feltűnik.


Amúgy az infantilis alkatú, de értelmes huszonéves a zsánerem.

24. 9345b11ecc (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2016. jan. 6. 02:38
Igen!
23. 9345b11ecc (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2016. jan. 6. 02:36

Én egy duci lányba lettem eddig szerelmes, ő is belém. De volt egy tisztességes rendes, rendezett hátterű udvarlója. Erről beszéltünk is bő fél órát. És nem rondítottam a képbe.

Amúgy a nők nem is tudják, hány vékony pasi a duci nőket szereti.

Nekem a természetes vékonyság a vonzó, nem a nemszem és lefogytam. Most szerintem is van rajtam súly felesleg, 75 kilósan szerénytelenül mondhatom, a nők bálványa voltam. utánam fütyültek itthon is. De sem a 75 kiló sem ez a státusz nem jött be nekem.

A hasonló a hasonlót vonzza, éppen annyira igaz mint az ellentétek vonzása.

2016. jan. 5. 21:19

Ha egy férfi elvesz egy 45-50 kg-s nőt, és az mondjuk 10-15 év múlva 80-100 kg. lesz ,akkor miért csodálkozik, ha a pasi már nem kívánja? Nemrég olvastam egy hozzászólást (máshol), ahol a nő felháborodottan kérdezte a többiektől, "csak nem az a + 25 kg. a baj, amennyivel több vagyok ,mint pár éve? attól még szerethetne a férjem", hát persze szerethetné! De nem szereti, mert ő egy vékony nőt vett el, nyilván az a zsánere ! és az a + 25 kg. zavarja. (jogosan)

Persze ez fordítva is igaz kell, hogy legyen !


De, hogy a címben feltett kérdésre is válaszoljak: egy pasi általában úgy működik, hogyha vékony nő van mellette , akkor ducibbra vágyik, ha duci, akkor meg vékonyra.


Az a véleményem, hogy olyannak kell kinéznie mindkét embernek, akik valamilyen párkapcsolatban élnek, hogy mindig, mindenhol fel tudják vállalni egymást. Az meg teljesen mindegy, hogy milyen alkatúak, egymásnak tetszenek az a lényeg.

21. orsibigyu (válaszként erre: 20. - Ennész)
2012. jún. 9. 21:25
En mar nem kellek!:-D Max 6 het mulva! De addig ...
20. Ennész (válaszként erre: 11. - Orsibigyu)
2012. jún. 6. 12:23
Nahát, és így is kellesz Neki?? :D Gratulálok!! :)
2012. jún. 6. 09:50

"Jó az így is,jó az úgy is,édös jányom,Sára"

Legalábbis a nóta szerint :-)


Szemem a vékonyabbat,testem az idomosabbat:-)

Legjobban egy molettike szeretett.Könnye hullot mikor haza kellett mennie.

Hát,már nemis tudom...

2012. jún. 6. 08:19
Érdekes dolog ez, mert én sokáig azt hittem,hogy akiknek a duci lányok is bejönnek azok úgy vannak vele,hogy nem gond,ha van rajta némi felesleg, de az legyen "karbantartva" (némi edzéssel).Vannak kifejezetten nem vékony, de edzett lányok, akik csinosak, szóval nem feltétlen a testsúly számít szerintem, inkább az, hogy le folyjon szét az illető. A sportos életet élők körében is sok a nagy testsúllyal rendelkező (bár ott gondolom az izom nyomja meg a mérleg serpenyőjét, nem a háj), mégsem mondhatjuk rájuk, hogy kövérek volnának. De amúgy meg észrevettétek, hogy sok duci lánynak pl. kifejezetten szépek az arcvonásai?Bizonyára ez is sokat számít.
2012. jún. 6. 01:24

Párom sosem bírta a ducibb nőket, inkább a sovány, de formásakat.


De azért a testalkat nem minden, ez csak az első dolog ami feltűnik a másikon, de szerintem a továbbiakban másodlagos

16. timycat (válaszként erre: 14. - Té-eM)
2012. jún. 6. 01:21
A vékony nem egyenlő a deszkával, egy vékony nőnek is lehet nagy melle és kerek, formás feneke
2012. jún. 6. 00:05
Nem itt dől el. Két lélek találkozása kell. Aztán néha rohadt szerencsés az emberfia... :)
14. Té-eM
2012. jún. 5. 23:32
Csak a telt idomok,legyen mit fogni.Vékony hölgyeket csak gondolatban(ne kérdezzétek nem tudom)Legyen az nőies és formás.Ez egy nagyon jó kérdés.Ha elmegy mellettem egy vékony magas nő és mondjuk megakad a szemem a vádliján vagy a fenekén akkor uhh kategória.De ha kerekebb alacsonyabb testű hölgy libben el azt valahogy jobban megnézem.Maradok a kerekebb idomoknál.
13. Bcicus
2012. jún. 5. 23:21
Az egyik exemnél voltam kövér is és kimondottan sovány is, mikor nagyon sovány voltam arr már utólag mondta, hogy nem tetszett. Egy másik pasim kimondottan sovány srác, még is én kellettem neki, az utánam lévő nője viszont pici és sovány. A mostani párom a kerekebb idomokat szereti, de azt nem akarja, hogy túl kövér legyek az egészségem miatt és ha fogyózom segít.
2012. jún. 5. 22:46
Én vékony vagyok ,ezért a vékony nőket részesítem előnyben, de ha úgyvan elbánnék egy "nagyobb teremtéssel" is... :D Vagy ő velem? :D
2012. jún. 5. 21:07
Ferjemnel vannak hatarok. Ha 75 kilo voltam azert szolt ram, hogy nem kellene annyi sutit enni, de 63 kilosan tomott, hogy ez mar tulzas, es neki igy mar nem tetszem. Most 77 kilo vagyok es a haskorfogatom 116:-D
2012. jún. 5. 21:04
kisugárzás
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. jún. 5. 21:02
Nincs kőbe vésve ez senkinél, szerintem. Az összhatás a lényeg.
2012. jún. 5. 20:18
Vékony magas lány jön be a páromnak,pont mint én ;)
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2012. jún. 5. 20:06

:)

A férjem pont egy ilyen nagy létszámú bulin szúrt ki magának.

2012. jún. 5. 20:03

Szerintem is személyiség függő.

Pl. a férjemnek azt hiszem egy bizonyos alkatig mindegy, csak nőies legyen. Neki tetszik Xéna és Claudia is telten. A túl vékonyakat nem szereti(őket gebének tartja), sosem kellene neki ilyen gebe nő.

Az igazi számára a normál alkat, mint én.

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. jún. 5. 20:01
sztem ez nem iylen egyzserű.... egész egyzserűen, van, akinek a vékonyabbak, és van, akinek a vaskosabbak tetszenek. Viszont, aki igazán szeret, annak, amíg a rózsaszín köd lepi az agyát, biztosan mindegy, h miylen a párja alkata. Aztán van az az állapot a kapcsolatban, amikor már tisztán látunk, akkor biztosan feltűnik, h húha!, de aki még mindig szeret, az nem cseszteti iylesmivel a párját, mert nme az alkatát, hanem az embert szereti úgy, ahogy van! Amikor visztont már csesztetés van, ott tutira nincs helyük egymás mellett.... Tudod, vannak oylan kapcsolatok, amelyek ha csak az ideálokat nézzük, egyzserű "megtekintés" alapján létre se jöttek volna, hisz abszolút nem jön be min. az egyik félnek a párja, mint idegen. Szóval, nem akadt volna meg rajta a szeme egy buliban.... Viszont miután megismerték egymást (munkahelyen, vagy barátok által, stb), fellángolt vmi, kipattant a szikra.... Ilyenkor mondják, h a belső mennyivel több...
2012. jún. 5. 19:57
sztem kisugárzás a titka, hogy milyen nővel járnak....jó, persze van akinek csak a vékony lányok a fejlövései, de van akinek mind a kettő, a belső többet számít
2012. jún. 5. 19:55
Az exem volt ducival is,de szeretett vékony lányt is.Inkább személyiség meg kisugárzás függő szerintem.
2. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. jún. 5. 19:54

Szia.

Én kövér voltam mindig,már feladtam a reményt,hogy találok valakit magamnak.31 évesen jöttem össze a most már férjemmel-azóta született már gyerekünk is.

A páromnak előttem voltak vékony női,és ducik is.

2012. jún. 5. 19:50

Szóval arra lennék kíváncsi, hogyan működik az ízlésetek... van ugye, aki kimondottan a duci lányokat szereti, van aki csak a vékonyakat. De van e olyan, aki pl mindkettőt? Tehát ha van egy férfi, aki mondjuk pillanatnyilag egy telt lányt tart vonzónak, elképzelhető e, hogy legközelebb egy vékonyabbat fog? Elhatárolódik e ez az ideál dolog élesen mindenkinél?

Hogy miért merült fel bennem a kérdés: nekem két párom is volt, akik nem szerették volna, ha lefogyok, és pl. jelenleg nálam is ducibb barátnőik vannak. Tehát ők el sem tudják képzelni akkor vékony lánnyal? Volt egy olyan párom is, aki ducin ismert és szeretett meg, így is vonzó voltam a számára. Ám amikor felvetettem neki, h szeretnék lefogyni, azt mondta: igen, sokat kellene fogynod. Tehát akkor ő jobbszereti a vékony lányokat, viszont megkívánhat ducit is?

Ha hülyén hangzik az egész, akkor bocsi :) De tényleg érdekelne, hogy van ez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook