Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Férfiak diétáznak fórum

Férfiak diétáznak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 26. 05:42
Csak elorehozom a topicot,tovabbi tagok remenyeben...:)
72. 549be03e80 (válaszként erre: 68. - AlBundy)
2012. máj. 4. 09:53
koszi a segitseget,az eletmod valtassal egyetertek,minden nap az un."ebed' utan (shake,v.vmi zoldseg ) felmaszok a mhelyhez kozeli nagyon meredek es magas hegyre.:)Es persze ,mas DVD,personal trainer,gym, stb resze a mozgasnak.
2012. máj. 3. 19:29
Csak vicc volt a részemről. De legalább utánna járhattam, hogy mire jó a B6 vitamin. Kösz!
2012. máj. 3. 15:05
Tudtommal a Pyridoxine Hydrochloride egyenlő a B6 vitaminnal.
69. ihorvath66 (válaszként erre: 68. - AlBundy)
2012. máj. 3. 14:37
Kösz! Megvan a válasz. Én a Pyridoxine Hydrochloridot szeretem nagyon -:)
68. AlBundy (válaszként erre: 67. - Ihorvath66)
2012. máj. 3. 14:32

Nutralife low carb protein shake. Ez legkevésbé sem fogyasztó termék. Szimpla tápkieg. Fehérje és vitamin kombinációja. Itthon számos hasonló terméket lehet kapni.


adagonkénti tartalma angolul:

Energy 398kJ Protein 17.4g Fat - Total 1.3g - Saturated <1g Carbohydrates - Total 4.4g -Sugars 3.4g Sodium 66mg Potassium 105mg L-Carnitine 33mg Choline 3mg Thiamin (Vitamin B1) 0.4mg Riboflavin (Vitamin B2) 0.6mg Niacin 3.3mg Vitamin B6 0.5mg Vitamin B12 0.7mcg Vitamin C 13.3mg Vitamin D 0.4mcg Vitamin E 3.3mg Folate 66.7mcg Biotin 8.3mcg Pantothenic Acid 0.6mg Calcium 86.6mg Chromium 8.3mcg Iodine 12.5mcg Iron 2.0mg Manganese 0.4mg Molybdenum 20.8mg Selenium 4.3mcg Zinc 2.0mg Leucine 2.0mg Isoleucine 0.4g Valine 1.1g Methionine 33mg .

INGREDIENTS: Protein Matrix (Whey Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Whey Protein Isolate, Soy Protein Isolate, Pre-digested Whey Protein Concentrate) Fructose, Stabiliser (Carrageenan, Guar gum, Xanthan gum) Flavour, BCAA s (Isoleucine, Leucine, Valine), Anti-caking agent (Silicon Dioxide), Methionine, Vitamins and Minerals (Ascorbic Acid, Ferrous Fumarate, Nicotinamide, Vitamin E Acetate, Zinc Oxide, Manganous Sulphate, Pyridoxine Hydrochloride, Calcium D-Pantothenate, Riboflavin, Vitamin A Acetate, Thiamine Hydrochloride, Cholecalciferol, Folic Acid, Sodium Molybdate, Potassium Iodide, Biotin, Chromium Polynicotinate.

67. ihorvath66 (válaszként erre: 65. - 549be03e80)
2012. máj. 3. 14:24
Háááá nem tom. Nem ismerem a készítményeket. Még amielőtt megvárásolhatnám, jó volna megmustrálni azokat. Én elvi alapon visszaútastok minden fogyasztó terméket. Életmódváltásban hiszek (diéta és mozgás), ezt szeretném megvalósítani, erre keresek szempontokat, tanácsokat.
66. ihorvath66 (válaszként erre: 64. - Zefex)
2012. máj. 3. 14:16
Igen, én azon gondolkodom, hogy miként lehet egyszerre szeretni önmagunkat és vágyni másik testfotmára.
2012. máj. 3. 11:23
En az elso 38 kilot egy itteni ausztral patikus shake-jevel fogytam es azota a Nutra Life low carb protein shake-vel eddig -50 kilot fogytam 2 es fel ev alatt. Ezek a termekek tudomasom szerint nem kaphatok otthon, es vszinu nincs is szandekukban terjeszteni.
64. zefex (válaszként erre: 63. - Ihorvath66)
2012. máj. 3. 08:10

Ez nagyon aranyos! Merjük szeretni magunkat! :D

.. és biztosan akad arany középút is...

2012. máj. 2. 22:43

Bevallom közbe nagyon jól esik amikor a testkultusz kapcsán kialakult irónia és az önirónia oly magas fokú mehfogalmazásait láthatom mint:

[link]

62. bd55e3f068 (válaszként erre: 60. - Ihorvath66)
2012. máj. 1. 22:34
Csúnya szó nem került bele, esetleg elírás miatt?
61. bd55e3f068 (válaszként erre: 59. - Ihorvath66)
2012. máj. 1. 22:33

Nem lep meg. Szerintem nagyon sok szempontból egyenesen gáz a magyar mentalitás a "férfiasról" alkotott véleményben. Sokszor az igénytelennel és a tohonyában azonosítják.

Ráadásul ez pont olyasmi, hogy az okosok akkor lesznek elégedettek, és engedik vissza a férfiak közébe a kipécézett alanyt, ha beadja a derekát. Valójában micsoda paradoxon. Egy tartás nélküli alakot férfinak nevezni?

2012. máj. 1. 22:15
Miért nem ment át a szöveg többi része?
2012. máj. 1. 22:09
Nagyon fura a férfiak viszonyulása a fogyókura gondolatához. A hosszú hétvégén egy nagyobb tátsasággal kirándultunk (12 felnőtt + 13 gyerek). A férfiak töbsége egyszerűen férfiatlannak minősített, hogy fogyókura okán vállogatok az italozás során. (Nem kérek erőset vagy sőrt, adjatok csak bort, mert fogyni akarok!).
58. bd55e3f068 (válaszként erre: 57. - Ihorvath66)
2012. ápr. 26. 19:35
Ez nagyon félelmetesen hangzik. A végén még magamtól is megijedek.
57. ihorvath66 (válaszként erre: 56. - Bd55e3f068)
2012. ápr. 26. 18:37
Teljesen igazad van, de ezt úgy megaztmontdat, hogy senki nem meri (nemhogy vitatni, de) árnyalni az állaspontodat.
56. bd55e3f068 (válaszként erre: 52. - Criscito)
2012. ápr. 26. 12:38

Egy 100%-ig önös célt én nem neveznék hivatásnak.


Ezen kívül és azzal együtt, hogy én a normál, normál alatti épp elfogadható BMI határán egyensúlyozok, nem gondolkodnék rajta, hogy egy szándékosan 15-16-os testtömegindexű hölgy vajon anorexiás-e vagy sem.

Sokféle alkat létezik, a különböző sportok más-más arányokat építenek. Leszámítva olyan szélsőségeket, ha mondjuk egy sikerorientált futó nem törődik a felsőtesével, bizonyos keretek között szokott maradni a test aránya. Még a súlylökők sem szoktak olyan aránytalanok lenni, mint a profi vagy szimplán megszállott testépítők. Plusz minden fizikai sportnak van valami mérhető objektív teljesítménye, még az olyan gyönyörködtető, előadásmódot pontozóaknak is, mint a jégtánc. Ezzel szemben a testépítés teljesen az esztétikáról szól (még akkor is, ha rengeteg munka, fegyelem, kitartás és pénz áll mögötte), és a kívánt, hajszolt forma egyszerűen rendellenes. Tulajdonképpen önmagáért megalkotott egy szépségeszményt, és erre törekszik, így a testépítéshez az emlegetett nárcizmust társítani egyáltalán nem túlzás, viszont a hivatást hozzá párosítani nevetséges.

Alapvetően a testépítés, testformálás jó dolog. Pszichikai alapszükséglet a tetszeni vágyás, kondicionál és karban tart a sport, de mikor az énkép rögeszmévé válik, és az életben mindenek felett áll, az már beteges. Illésnek már biztos szép hasznot hoz a teste, így már árnyaltabb a kép, mert eszköz is a fizikuma, de ilyen krétai szélsőségre törekedni már legenyhébben fogalmazva is túlzás.

55. bd55e3f068 (válaszként erre: 50. - 9ad42b23bf)
2012. ápr. 26. 11:24
Ezért nem kell megválogatni, hogy kinek a véleményére adunk. Természetesen, csak azéra kell, aki van olyan okos, jól informált és jófej, mint mi magunk. :D Ez a nárcizmus! ;)
54. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - Ihorvath66)
2012. ápr. 26. 11:19
Teljesen megértem. Főleg most, hogy jön a meleg, lassan a nyár, és a fülledt estéken rosé fröccsöt kell inni. Amúgy én ráadásul az édes borokat szeretem. Meg a melegben a jó kis hideg sörök. Amúgy ha sikerrül mértékkel, alkalmanként inni, akkor nem olyan nagy bűnözés. Ezt előző héten olvastam. Ha jól idézem most vissza, akkor ez amiatt van, hogy a piából felhasznált energiát azonnal felhasználjuk, és nem építjük be. Majd este puskázok egy kicsit, és pontosítok, de szerintem megállja a helyét, amit most írtam, mert az alkoholisták emésztését, anyag hasznosítását emlékeim szerint pont ez vágja tönkre.
53. bd55e3f068 (válaszként erre: 43. - Ihorvath66)
2012. ápr. 26. 11:07

Ha még mindig megvannak a ruháid, az tényleg jó motiváció lehet. Teljesen trendi lehet most pár darab. :o)

Nekem csak olyan ruhadarabom van, ami ha nagyon erőltettem volna elmegy, de jó volt nem rég úgy felvenni, hogy megint ugyanolyan kényelmes, mint akkor volt, mikor vettem. Most pár centi megint visszacsusszat, de sebaj.

Egy februári interjúban Lagerfeld is azt javasolta, hogy az embernek mindig legyen egy szűk farmerje, hogy észrevegye, ha hízott. Persze biztos nem először nyilatkozott ilyet. :o)

52. Criscito (válaszként erre: 49. - Bd55e3f068)
2012. ápr. 26. 02:22
A szót magát értem, csak nem értem, hogy miért mondod ezt Illés Norbertre. Neki ez ( is ) a hivatása. Úgymond profi testépítő. Beteg lenne? Nem hinném.
2012. ápr. 25. 23:40

Nagyanyáink azt mondták, hogy ha a férfi egy fokkal szebb, mint az ördög, akkor már rendben van.

Tényleg, ez egy elfogadott álláspont volt.

Akkor, ilyen alapon az a nő, aki egy fokkal szebb, mint egy boszorkány, akkor már rendben van?:DDD

Nyilván, egyik sem igaz.:)

Mi ma a normális hozzáállás?

Ha fizikai akadályaid nincsenek, akkor igyekezz, fitt, egészséges és kiegyensúlyozott lenni.

Nem vagyok naiv, tudom, hogy sokszor piszok nehéz a fentieknek megfelelni, de nem is ez a cél!!!

A cél: amit lehetőséged van megtenni a jó formádért, azt tedd meg.

Teljesen szabadon.

2012. ápr. 25. 23:29

Kedves fórumozók!

Mennyit foglalkoznak azzal a hölgyek, hogy jól nézzenek ki alkatilag?

Nagyon sokat. Helyes.:)

Mi, férfiak, beszélgetünk arról, hogy hogyan nézhetünk ki jól alkatilag.

Mit kapunk erre?

Izomagyú, nárcisztikus, hiú, stb.

Ugyanakkor, a csajok azt panaszolják, hogy a férfiak elhanyagolják magukat.

Na, itt igazodjon valaki ki...

49. bd55e3f068 (válaszként erre: 42. - Criscito)
2012. ápr. 25. 22:24
Testképzavar.
2012. ápr. 25. 19:02

Hát az alamecetet próbáltam én is. Tényleg hatott, tényleg megállt a súlynövekedés (nem híztam tovább, feltehetőleg égettem a zsírt). De aztán úgy döntöttem, hogy az ilyen szereket korlátozom. Mondtam is a páromnak, nem azért hzítam meg mert nem ittam almaecetet, vagy nem ettem mindennap káposztát.


Hanem azért mert nem mozogtam, rendszertelenül és kevés odafigyeléssel ettem. Ezt kell megfordítani.


Én minden szert kézen fekvő önámításnak tartok. Biztos tévedek, de ez az én eddigi tapasztalatom és ezt a filozófiát akarom fenntartani a következő évre

47. ihorvath66 (válaszként erre: 9. - Filemon79)
2012. ápr. 25. 18:49
Hát az alamecetet próbáltam én is. Tényleg hatott, tényleg megállt a súlynövekedés (nem híztam tovább, feltehetőleg égettem a zsírt). De aztán úgy döntöttem, hogy az ilyen szereket korlátozom. Mondtam is a páromnak, nem azért hzítam meg mert ittam almaecetet, vagy Hanem azért mert nem mozogtam, rendszertelenül és kevés odafigyeléssel ettem. Ezt kell megfordítani. Én minden szert kézen fekvő önámításnak tartok. Biztos tévedek, de ez az én eddigi tapasztalatom és ezt a filozófiát akarom fenntartani a következő évre.
46. ihorvath66 (válaszként erre: 7. - Suesue)
2012. ápr. 25. 18:43
Kösz! A legtöbb táblázat szerint az 1,75 métres magasság és 46 éves kor a 75 kilóval passzol. Az alkoholt meg akár le is tehetném, de a legtöbb fogyókurázó fórumon nem beszélnek erről sokat. Ezért gondoltam, hogy egy férficentrikusabb fórumnak talán lehetnek ilyen irányú (alkohols és diéta) hasznos hozadékai is.
2012. ápr. 25. 18:31
25 kiló leadása nem kell, hogy egy évig tartson. Heti 1 kiló simán le fog menni az elején szerintem, a végén fog egy kicsit belassulni heti 0,5 kiló környékére. Szerintem 6-7 hónap alatt kényelmesen meg lehet ezt csinálni. Én 82-ről mentem le olyan 70-re 3 hónap alatt, pedig egyáltalán nem sanyargattam magam :)
44. ihorvath66 (válaszként erre: 5. - 5bfba16667)
2012. ápr. 25. 18:25
Kösz! Bármilyen tanács jól jön. Mondjuk én azért iszom. Nem vagyok alkoholista, de eléggé gyakran iszom. Azt például, hogy egy hosszab periódusra (az én 25 kilóm leadását egy évre tervezem) elhagyjam az alkoholt (vagy csak nagyon alkalaomszerűen, nagyon keveset igyak) még nem tudom elképzelni. Nem tartom lehetetlennek, de az útját-módját se látom nagyon.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook