Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak, akik félnek a házasságtól... fórum

Férfiak, akik félnek a házasságtól... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
148. hungarita (válaszként erre: 145. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:45

O? Dehogy... eszeben sincs... csak, hogy ugye ugy illik.... O is inkabb Magyarorszagon eskudne! Csak az meg papirmunkaval jar, tomlaccsal stb... Mindentol fel, amihez nem ert teljesen...

De at fogom beszeleni meg vele a temat... csak most kicsit hanyagolom.

147. Jasmine24 (válaszként erre: 145. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:40
Egyetertek...
146. Jasmine24 (válaszként erre: 144. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:36
Ertem...akkor viszont, ha igy alla helyzet, akkor most tenyleg inkabb a lakasvetelre koncentralj. Valamilyen szinten, mar az is egy papir lesz, amin osszekotitek az eletetek. :)
145. csgybzs (válaszként erre: 140. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:34
Ez a legegyszerűbb. És onnantól, hogy együtt tervezitek az életeteket felejtsétek el, hogy mik az elvárások. (persze ha ő akar nagyot, az más) NIncs többé családi nyomás, szülők duruzsolása, stb stb... Azt tegyétek, ami Nektek jó, egyformán!! Nem tudom egyébként, hogy ő szorgalmazná-e a nagy esküvőt, vagy inkább az anyósjelölted...
144. hungarita (válaszként erre: 142. - Jasmine24)
2012. márc. 13. 12:33
spanyol, es itt nagyon fontos a csalad velemenye... nem a legfontosabb, de fontos!
143. hungarita (válaszként erre: 140. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:32
Egyebkent orulj neki, hogy a Te parod nem ilyen, sajnos nagyon sok pasi fura, a legtobb az... nagyon nehez olyat talalni, aki mindenben tokeletes es meg beled is szeret...
142. Jasmine24 (válaszként erre: 139. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:32

Na, engem a csalad velemenye sosem erdekelt, foleg mikor a sajat hazassag kotesunkrol volt szo.

Egyebkent milyen nemzetisegu a parod?

141. hungarita (válaszként erre: 136. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:29
Pontosan...
140. hungarita (válaszként erre: 138. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:28
Epp ez az, hogy szerintem o maskepp gondolkodik, lehet, hogy nem akar evekig jegyben jarni, hanem ha megkeri a kezem, azt ugy teszi, hogy utana x honap mulva eskuvot is lehessen szervezni. Nem latok bele a fejebe, de azt hiszem errol meg egyszer alaposan elbeszelgetek vele, mert lehet, hogy tenyleg csupan egy felreertesrol van szo, es azt gondolja, hogy ha gyurut kerek, akkor eskuvot is azonnal.
139. hungarita (válaszként erre: 135. - Jasmine24)
2012. márc. 13. 12:25
Igen, csak parom pont, hogy azt nem szeretne, hogy csak a papir miatt 2 tanuval rohanjunk el egy hivatalba es hazassodjunk ossze... Neki az lenne az illuzio rombolo. Itt a csalad elvarja, hogy legyen mindenki meghivva...
138. csgybzs (válaszként erre: 137. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:25
És ez aztán nem egy nagy kérés... fura pasas a párod.
2012. márc. 13. 12:23
Egyebkent most van meg egy tenyezo, ami miatt halogathatja a lanykerest... csak ugy kaphatok meg egy bizonyos segelyt, ha egyeduallo anyakent regisztralom magam, ehhez pedig az kell, hogy ne legyen ferjem. Ez nekem egy eleg jo osszeget jelentene havonta... Tehat igy tudnank kicsit sporolni, es jovore vagy evvegen megvehetnenk a lakast, a kocsit pedig mar most kellene mielott megszuletik a pici. Ezert is szoktam en mondani, hogy nem eskuvot varok tole azonnal par honapon belul, hanem csak egy gyurut... aztan az eskuvot megtartjuk, ha lesz ra alkalom es penz.
136. csgybzs (válaszként erre: 133. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:21
Szóval a gyereked mellé szülsz még egyet.... hát.. :D Tudod mikor már lesz egy gyerek, akiért mindketten felelősséggel tartoztok, nem fog ennyire vicces dolognak tűnni, hogy ő is egy nagy gyerek....
135. Jasmine24 (válaszként erre: 117. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:18

Szerintem, mindenben lehet kompromisszumot kotni. Ha csak az fontos, hogy legyen a ferjed, meg a papir, akkor siman 2 tanuval ellehet menni a legkozelebbi hivatalba es ott majd osszeadnak titeket, Igy nincsen felhajtas sem, valamint szinte ingyen van az egesz.

Nalunk is ugy volt egyebkent, hogy eloterbe helyeztuk a lakast es a kocsit, aztan hazasodtunk ossze, mikor megvolt ra a penz. De mi megbeszeltuk, hogy nem hivunk meg feleslegesen olyanokat, akik csak rokonok, de nem tartjuk veluk a kapcsolatot. Igy voltunk osszesen 25-30-an. Es nagyon jo volt. Igy olyan dolgokra is futotta, mint egy csodasz naszut. Kompromisszum kerdese az egesz, de vannak dolgok amik elobbre valok.

134. hungarita (válaszként erre: 132. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:17
Hat ha rosszirtanyba valtozik, akkor bizony valaszthat... talan ezert jo, hogy meg nem vagyunk hazasok :D
133. hungarita (válaszként erre: 130. - M0ncsa)
2012. márc. 13. 12:14
Hat majd meglatjuk! Lehet, hogy igazatok lesz, de remenykedni meg lehet... Sokan allitjak, hogy igenis megvaltoznak a ferfiak az apasagtol. Egyelore az itthoni segitsegre probalom "raszkotatni" a parom, bar mar 1 eve probalom... es szinte teljesen hiaban! Bar azt mar sikerult elerni, hogy reggel mikor megy dolgozni, nem kell felkelnem megcsinalni neki a kavet, kajat. Ezt teljesen magatol kezdte el egyedul par honapja... :) Ja es nekem is megcsinalja a reggelit mikor itthon van, es behozza a nappaliba, sokszor a vacsit is o csinalja meg.. ezek talan aprosagok, de nala NAGY eredmeny!
132. csgybzs (válaszként erre: 130. - M0ncsa)
2012. márc. 13. 12:11
Igazad van. Sok férfi az apává válás után jócskán kifordul magából, főleg, ha nem olyannak képzelte az egészet. De már nem akarok írni semmit, mert semmi pozitívan nem tudok hungaritának írni... :( :)
131. M0ncsa (válaszként erre: 129. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:07
Hat, a te szadbol Isten fuleibe. Majd szamolj be az eredmenyrol ;)
130. M0ncsa (válaszként erre: 128. - Ee1dc9ba06)
2012. márc. 13. 12:06

Na, pont ezt akartam irni, de megeloztel :)

Ha valtoznak is, nem valoszinu, hogy a noknek tetszo iranyba. A gyerek probatetel, nem gyogymod...

129. hungarita (válaszként erre: 128. - Ee1dc9ba06)
2012. márc. 13. 12:06
Szerintem nem lehet altalanositani. En meg remenykedem benne, hogy az en parom meg fog valtozni az apasagtol!
128. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 125. - Hungarita)
2012. márc. 13. 12:01
Sokan hiszik, hogy az apaság, meg a házasság megváltoztatja a férfiakat. De nem.
127. hungarita (válaszként erre: 126. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 12:00
Koszonjuk szepen! Nektek pedig boldog hosszu eletet a ferjeddel!
126. csgybzs (válaszként erre: 125. - Hungarita)
2012. márc. 13. 11:53
Úgy legyen! Sok sikert! És jó egészséget Nektek!
125. hungarita (válaszként erre: 123. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 11:52
Lehet, hogy bator vagyok, es nagyon remelem, hogy az apasag megvaltoztatja lassacskan... sot, mar elotte kellene, hogy valtozzon, mert en mar nem sokaig fogom birni a hazimunkat...
124. hungarita (válaszként erre: 121. - Styxia)
2012. márc. 13. 11:51

Hat igen nalunk is igy van. En otthon kb 20 embert hivnek meg, paromnak meg 200-at illene minimum... :D


Hova valosi a parod? Hany eves? :)


Igen mar tudjuk, kisfiunk lesz, ahogy terveztuk is! Parom nagyon boldog, alig varja, hogy megszulessen :) Koszi megegyszer a jo kivansagokat!

123. csgybzs (válaszként erre: 122. - Hungarita)
2012. márc. 13. 11:23

Vááááááá! Bátor lány vagy!! Én ezt nem bírtam, hat és fél év után menekülőre fogtam! :)


Nem kell nagy felhajtás, pont ezt írtam... aki meg akarja oldani, meg is tudja. Persze egyszerűbb a kifogástenger mögé bújni. Úgy látszik el kell fogadnod, hogy nem teszi meg érted.... sajnos.

122. hungarita (válaszként erre: 119. - Csgybzs)
2012. márc. 13. 11:20
Pedig elhiszem... utalja a nagy felhajtast, barmirol is legyen szo! 32 eves.. de egy nagy gyerek! Utal szervezkedni... sajnos mindig is anyuka kicsi fia volt, mindent megcsinalt az anyja helyette, 31 eves koraig otthon lakott... (naluk laktunk).
121. Styxia (válaszként erre: 117. - Hungarita)
2012. márc. 13. 11:15

Az én párom is 1 az egyben ilyen!

Nekem is klülfödi a párom, és basszus én is mire belegondolok hogy csak a papírok elintézése legalább fél év, aztán teljesen kellemetlen mert a párom az aki nagy dajdajt szeretne, barátokkal, rokonokkal stb...és itt is az a szokás hogy mindenkit meghívnak, és páromnak van három testvére és 5nagybátja és 2nagynénje és még sorolhatnám..ezzel szemben, nekem van apu, anyu meg a hugom és kész...szóval ezt is valahogy át kell gondolni, mit és hogyan...


szerintem ne hagyd magad lehúzni..én öszíntén mondom hogy amióta hagyom a témát és engem sem érdekel sokkal boldogabb vagyok vele.


Ja és mégy egyszer boldog baba várást!

Tudjátok már hogy kislány vagy kisfiú lesz?

120. csgybzs
2012. márc. 13. 11:13
Szóval valóban sok pénz....
119. csgybzs (válaszként erre: 117. - Hungarita)
2012. márc. 13. 11:13

Figyelj, ezer meg egy indokot tud majd minden évben felhozni... nekünk szűk családi esküvőnk volt, nem akartam bájologni a húsz évente látott x-edik unokatestvérrel, meg nagynénikkel, stb......

Valóban nem sok pénz, de ha ennyire akarod, tegyétek előbbre a lakásnál, autónál.... ha tényleg ennyire fontos.....

Az meg, hogy "fél a felhajtástól", ugyan már... ugye ezt te se hiszed el?? Hány éves?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook