Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi vagy női nőgyógyász? fórum

Férfi vagy női nőgyógyász? (beszélgetős fórum)


22. syria (válaszként erre: 21. - Kisj)
2017. ápr. 2. 12:20
Kösz. Megzavart a pont hiánya. :)
2017. márc. 31. 09:56

Női dokinál se kellemes dolog ez. Igazából szerintem meg kell találni a Neked megfelelő dokit és kész.

Amúgy is mindenkinek mások az elvárásai. Engem pl nem érdekel,hogy mézes-mázas vagy sem(sőt,örülök ha nem erőlteti a bájcsevejt),de ezzel szemben egyik barátnőmnek ez az egyik alap elvárása.


Az viszont tény,hogy általában a férfi dokik (mindegy milyen orvos) sokkal kedvesebbek,"gyöngédebbek",mint a nők. Legalábbis én mindenhol így tapasztaltam. (Persze kivétel mindig van).

20. syria (válaszként erre: 19. - Csillag29)
2017. márc. 30. 18:15
Magyarul: csak nő vizsgálhat?
2017. márc. 30. 12:29
egy jó szakértelmű férfi Nőt el sem tudom képzelni, hogy megvizsgáljon ott :/
18. kisj
2017. márc. 29. 21:07
Nem a neme fontos, hanem az, hogy jó és lelkiismeretes doki legyen.
2017. márc. 29. 18:54
világ életemben férfi nőgyógyászhoz jártam. el sem tudnám képzelni, hogy női nőgyógyászhoz járjak.
16. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Rita1983)
2017. márc. 29. 16:50

az, hogy no vagy ferfi az orvos, nem befolyasolja, hogy jo vagy rossz orvos


azon mulik, hogy te feszelyezve erezned-e magad egy ferfi orvosnal. ha igen, akkor valassz not. olvass utana, kerdezz meg ismerosoket, hogy kit ajanlananak


ne hanyagold el a rendszeres vizsgalatokat, plane ha fogamzasgatlot szedsz

15. ina87
2017. márc. 29. 16:41
mindkettő okozhat nem kívánt élményeket,a nő talán annyi előnnyel indul ugye női páciensekre gondolok itt h egy kicsit talán tud egy két dologról a női panaszokról vagy is női szemmel látja de ettől el tekintve mindegy ha rendes és ha törődik a pácienssel.
2017. márc. 29. 16:02
Én sokáig férfi orvoshoz jártam, de most úgy 5 éve nőhöz. Valahogy mostanában zavar, ha férfi vizsgál. Ez van. Én elégedett vagyok a dokimmal.
13. jajjj
2017. márc. 29. 15:25
Én nőire esküszöm. Volt már nagyon udvarias szimpatikus férfi nőgyógyásszal dolgom, de a többségénél nyomorultul éreztem magam még akkor is, ha nem fájt amit csinált. Sokáig tartott mire rájöttem, hogy ha nőihez megyek nem irtózom ennyire az egésztől.
2017. márc. 29. 15:17
Férfi.
11. NomNom
2017. márc. 29. 14:38
Szerintem is mindegy a neme. Voltam már jó nőinél is és olyannál is aki úgy vizsgált meg, hogy utána véreztem. A legjobb a férfi orvosom volt aki műtött is.
10. gajdzsin (válaszként erre: 4. - Indacs)
2017. márc. 29. 14:34
Nem tudom szültél-e már de ha nem és a szülőszobára kerülsz akkor ott fog vizsgálni szülésznő nem is egyszer :)
2017. márc. 29. 14:20
Amikor én szültem 9l'ben még nemigen volt női nőgyógyász, őszintén szólva akkoriban nem is ismertem egyet sem. De hallom a fiatal anyukáktól, akik nemrég szültek, hogy a nők is nagyon topon vannak és talán megértőbbek, jobban megtalálják a beteggel a közös hangot.
2017. márc. 29. 14:19
Én nőhöz járok, akivel nagyon meg vagyok elégedve, de nem a neme a lényeg.
2017. márc. 29. 14:18
Mindegy. Nem a nemétől függ, hogy valaki milyen orvos.
2017. márc. 29. 14:11
Férfi.
2017. márc. 29. 14:10
Nekem a neme mindegy, a szakértelme legyen.
2017. márc. 29. 13:59
Férfi! El sem tudnám képzelni, hogy nő vizsgáljon.
2017. márc. 29. 13:25

Én a férfira szavazok. Igaz,hogy tudás kérdése az egész és ugyan úgy van nagyon "durva" nőgyógyász férfiban mint nőben,de nekem eddig nincs jó tapasztalatom a női nőgyógyászokkal. Volt pl 1 női doki,akihez voltam,cuki volt meg aranyos,de nem igazán volt alapos,csak a bájcsevejt nyomta.

Férfi dokiban még nem csalódtam. De a legjobb,ha utánajársz a "kiszemelt" dokinak,olvasol pár véleményt, "kipróbálod",ha valami nem tetszik,váltasz. Ez sajnos ilyen. Kinek melyik doki a nyerő.

2. syria (válaszként erre: 1. - Rita1983)
2017. márc. 29. 12:58

A rákszűrés nem fájhat, ha egészséges vagy és ellazítod magad.

Egyszer jártam női nőgyógyásznál; azóta se találkoztam fizikálisan annyira durva orvossal. Remélem, ő csak egy ritka kivétele volt a hozzá nem értő női nőgyógyászoknak.

2017. márc. 29. 12:47

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleméynekre, tapasztalatokra!


Amit előzményként tudni kell, bár tudom,ez hiba. Régen jártam nőgyógyásznál, akkor negatív tapasztalattal... Rettenetesen fájdalmas rákszűrés, amit a doki meg se tudott csinálni. Azóta is viszont szedek fogamzásgátlót, megszakításokkal, amit a háziorvosom írt fel. Most háziorvost váltok, emiatt is szeretnék találni jó nőgyógyászt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook